Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek
Temat: A/M: Rarytasy i białe kruki
Dodane: 06.09.2017 11:21 /
#Adik - Profil - user - 10% - 177
W Polsce rynek mangi i anime teoretycznie istnieje od niedawna, jednak przeszło 20 lat (choć początki były skromne) sprawiło, że wiele firm uderzających w kierunku Japonii z różnych przyczyn poległo.

Dzisiaj Ci, którzy nabywali różne mangi, anime czy gadżety lata temu, mogą pochwalić się interesującymi pozycjami, które są obecnie niedostępne lub mocno poszukiwane.

Czekam zatem na przedstawienie Waszych rarytasów, jak je nabyliście? Także piszcie o tym, czego co potrzebujecie, szukacie bezskutecznie od lat.

-
Dodane: 06.09.2017 22:18 /
#Morex - Profil - user - 20% - 254
Posiadam dwa tytuły, które mogą być białymi krukami:
InuYasha 21 tomów z 23 (56 wydanych na świecie)
Eden 16 tomów z 18
z obu tytułów brakuje mi także 2 tomów do pełnego kompletu wydanego w Polsce. Niestety wszystkie brakujące tomy są ciężkie do zdobycia, a w szczególności 2 ostatnie tomy Edenu, którego ceny wahają się od 100 do nawet 250 zł za tom (!!!)...

Plus mam plansze drukarskie kilku stron z tytułu Battle Angle Alita :)

-
Dodane: 12.09.2017 13:02 /
InuYasha, przez seansy na RTL2 długo szukałem tego tytułu, oczywiście kompletu, ale odpuściłem sobie. Ogólnie polecasz wydanie?

Co do moich rarytasów to posiadam pierwsze wydania mang i zeszytów od wydawnictwa J.P.Fantastica, to jeszcze za sprawą zakupów mojego ojca :)

-
Dodane: 13.09.2017 21:49 /
#Morex - Profil - user - 20% - 254
Nawet nie wiedziałem, że leciał kiedyś na RTL o.0

Ja swoją przygodę z InuYashą zacząłem w miarę szybko i oglądałem odcinki po angielsku z bratem jako nastolatek. Do tej pory opening "I want to change the world", uznaję jako jeden z lepszych i mega sentymentalny :)

Jakie masz te zeszyty? Evangeliony?

-
Dodane: 21.09.2017 14:08 /
#Morex, tak NGE oraz Pokemon, nie chcę teraz strzelić sobie w stopę, ale wiem, że gdzieś w szafie leżą jeszcze jakieś zeszyty Czarodziejek, ale nie pamiętam już czy to coś a'la manga, czy jakieś duperele.

InuYasha leciał na RTL2, niemieckiej stacji TV, nie mylić z polskim RTL7.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy