Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa
Temat: Death Note (Netflix)
Dodane: 29.08.2017 09:58 /
#Adik - Profil - user - 20% - 318
Tak, premiera miała już miejsce i ponownie czuję zawód, w przypadku kiedy amerykanie biorą się za coś, czego chyba do końca nie rozumieją. Jeżeli jesteście po seansie, podzielcie się swoimi opiniami.

-
Dodane: 29.08.2017 10:29 /
#ka3one - Profil - user - 10% - 208
Dno i metr mułu, Light ogłupiony do potęgi n-tej przypadkowo poznanej dziewczynie pokazuje narzędzie mordu ale że to głupi film więc jej zaimponował, swoim głupim zachowaniem sam na siebie ściąga kłopoty podpisując się jako Kira sam się wystawia na tacy, każdy ciekawszy wątek z mangi został tu kompletnie zniszczony: ile zachodu Light musiał poswiecic w mandze żeby zdobyć nazwiska FBI a jak widać wg filmu wystarczyło przeciez podejść głupiego federalnego od tyłu załatwić paralizatorem i zabrać dokumenty z wszystkimi danymi FBI , jeszcze jakim cudem mógł zabić Watariego notatnikiem skoro to nie imie a pseudonim wpisał , równie dobrze mógłby wpisać L do notatnika i wg logiki filmu powinien go uśmiercić

3/10 za Willema Dafoe i spoko muzyczkę

----- Podpis --------------------
http://myanimelis...ist/ka3one
-
Dodane: 11.09.2017 16:31 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Obiecujący zwiastun i wielkie oczekiwania. Uważam, że producenci zmarnowali potencjał, z którego mogła powstać naprawdę fajna adaptacja. A tak film pozostaje przeciętniakiem dlatego tylko 5/10.

-
Dodane: 11.09.2017 17:50 /
#T3TRU53K - Profil - user - 10% - 101
Jak widzialem glownego bohatera i L to wiedzialem, ze bedzie to gowno... Pomijajac, ze nie widzialem murzyna w roli L, bo nie, bo mi zwyczajnie nie pasowal w tej roli, to serio Mia ta pusta laska z anime mowi Lightowi co ma robic? :d Musieli sprobowac wcisnac "silna kobiete" ^^ Kazdy film w jaki wchodzi polityka jest moim zdaniem slaby... Przynajmniej jak dotad. Fantastyczna 4? Dla mnie slaba (oczywiscie czlowiek pochodnia murzynem najbardziej wyrozniajaca sie postac...), nawet nowe smerfy dla mnie byly slabe^^ Przeciez trzeba bylo wstawic wioske smerfetek, bo bajka byla za bardzo seksistowska^^

Podsumwujac czekaja nas ciezkie czasy jesli ktos lubi odnowienia serii (bardzo podoba mi sie nowa seria planety malp) i adaptacje ksiazek. Mysle, ze to wlasnie przez mieszanie politycznej poprawnosci film wyszedl baaardzo kiepsko :/ Doslownie 2/10.

-
Dodane: 30.10.2017 00:01 /
#mimickxd - Profil - user - 0% - 28
Film jest po prostu słaby. Nijak nie ma się do Anime/Mangi. Jest zdeklasowany, nie polecam poświęcać czasu.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy