Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Mistrzów 2017/2018
Dodane: 28.09.2017 23:38 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4470
Co tu dużo mówić, hit stanął na wysokości zadania. Bayern coś tam próbował z gry, ale i nie wychodziło. Mieli 17 rzutów rożnych i nic nie mogli wykombinować w tym meczu. Tercet ofensywny z PSG zagrał jak należy. PSG ma piłkarzy do tego typu meczy, u nich jest jakoś po wejściu z ławki piłkarza. Bayern kupił kilku piłkarzy na Bundesligę. Po tym meczu poleciał Carlo i jest ciekaw czy Sagnol coś wymyśli z Bayernem.

Ogólnie kolejka na plus, wszystkie niemieckie drużyny przegrały. Włoskie wygrały i zbliżyły się do Niemców w rankingu Uefa. :d Cieszy mnie porażka Atletico u siebie, bo to daje duże szanse Romie w walce o awans, jeszcze tylko urwać jakieś punkty Chelsea. Niech Conte ma dobre serduszko dla Włochów. :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.10.2017 10:50 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13395
Głosami publiczności w głosowaniu "Co puszczamy na TVP?" wygrało starcie Chelsea vs Roma.

Osobiście bym wolał Bayern zobaczyć, no ale jednak czysto sportowo na to patrząc wybrane starcie zapowiada się ciekawiej.

Fajnie się też zapowiada City vs Napoli czy Real vs Tottenham. Czekam i az nie wiem co wybrać we wtorek [xd] Bo w środe chyba jednak TVP.

-
Dodane: 02.11.2017 12:26 /
No to mamy po czwartej kolejce. Awansowały już PSG, Bayern, City oraz Tottenham.

Roma jak na razie tylko Liga Europy, ale sprawiła największą niespodziankę kolejki obok Tottenhamu.

Sensacja w Rzymie, to nie jest bo Chelsea jest pod formą? Ma kryzys? Taki jak w przypadku Realu? Oto jest pytanie, Słaba forma Atletico ratuje Conte, ten chłop ma problemy w LM. W Juve były problemy z tym, a teraz w ekipie niebieskich też ma takie problemy.

Napoli pokazało jaka, to ekipa mocarna. Oni chcę naprawdę zdominować Europę? Po mistrzostwie? Ja rozumiem, że dla nich głównym celem jest SerieA i zdobycie mistrzostwa po 27 latach, ale takim kosztem? Nie wiadomo czy oni z grupy wyjdą, a jak już się załapią na LE, to na na pewno odpuszczą.

Juve widzę mam nadzieje, że jak trzeba to zagrają jak należy. Może jakieś punkty urwie Barcelonie u siebie.

Cieszy porażka Lipska oraz strata punkty BVB, mam nadzieję, że oba kluby nie wyjdą z grupy. :p

-
Dodane: 21.11.2017 23:58 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 702
Ale Borussia, została posprzątana w tym sezonie, szykowała się ciekawa walka trzech silnych drużyn, a dostaliśmy kompletną dominację Realu i Tottenhamu.

Monaco Glika żegna sie z pucharami, szkoda bo grupę była do łyknięcia.

Feyenoord idzie na doskonałą serie porażek, prawie jak City tylko tam jest bliski komplet zwycięstw :d Ciekawe czy City wygra wszystko, mogą w ten sposób uratować LM dla Napoli, oczywiście o ile włosi pokonają rewelacyjny Feyenoord.

Liverpool kontra Sevilla, co tam się stanęło? xD Szkoda, że nie oglądałem tego meczu, ale patrząc na wynik, od razu widać co jest mocną stroną Live, a gdzie mają braki. Nie wygrać meczu prowadząc 3 zero to nie lada wyczyn

Spoiler
-
Dodane: 22.11.2017 16:08 /
Co tu się stanęło?

Napoli wygrywa, City jeszcze ratuje im nadzieje na awans.

Besiktas wywalczył awans, Real też.

Liverpool miał wygrany mecz, ale zremisował. Choć pomimo takiego teatru w Sewilli, awansują.

Monaco odpada z rozgrywek, ubiegłoroczny finalista gra fatalnie w tym sezonie w LM.

-
Dodane: 23.11.2017 18:45 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 702
Chelsea wykonało co należało :d Atletico teoretycznie przedłużyło nadzieje na awans, swoją drogę byłby niezły kabaret jakby Roma wtopiła swój mecz w walce o awans xD

Benfica podobnie jak Feyenoord nadal w doskonałej formie w LM, naprawdę genialne wyniki osiagają zwłaszcza, że poziomowi grupy mimo wszystko bliżej do ligi europy niż mistrzów. A Man Utd w plecy z Basel.

Sporting wygrywa i teoretycznie zachowuje szanse na awans, alb bodźmy szczerzy, nie mają żadnych szans xD Juve z Barcą z kolei dosyć przewidywanie okaleczyły się nawzajem. Barcy ten wynik jak najbardziej pasuje, bo punkty się zgadzają, no i mimo wszystko grali w nieco słabszym składzie. Juve, za to ma nerwówkę do końca.

O ostatniej grupie wspomnę tyle, że Anderlecht nareszcie strzelił, a byli już tak blisko perfekcji [placze] xD Ogólnie grupa od początku mało atrakcyjna pod względem rywalizacji.

Spoiler
-
Dodane: 24.11.2017 00:50 /
Liczyłem na lepszy występ Romy w Madrycie, mieli swoje okazje, ale nic nie wpadło. Atletico wygrało, ładna bramka Griezmana. Trzeba to oddać, wizualnie Atletico wyglądało lepiej, więcej się działo z ich strony ofensywnej. Ale czy Roma wypuści awans z rąk? Czy Chelsea odpuści Atletico? Mając w perspektywie drugie miejsce w Grupie? I granie z takim PSG czy Barceloną?

Juve miało fuksa, ale raczej powinni z Grekami sobie poradzić w następnej kolejce.

PSG poszło po rekord, Bayern bez szału.

Zaskakujące jest przegranie meczu przez United, mimo, że chłopaki z Old Trafford awansują pewnie różnicę bramek.

Aż takim słabym składem grali? Nie śledzę United, ale ktoś wie? Rezerwami grali?

-
Dodane: 30.11.2017 22:53 - Edytowane przez Darknes /
Od nowego sezonu nie będzie trzeba się aż tak bardzo głowić, który mecz wybrać. Liga Mistrzów będzie rozgrywana (i transmitowana) o dwóch porach. O 19:00 i o 21:00. Samą transmisje od sezonu 2018/19 przejmuje Polsat.

Canal+ podupada. Stracili największe europejskie ligi, teraz stracą jeszcze LM i LE. Polsat rośnie w siłę, ma ligę chińską, holenderską, I ligę, LM i LE... Ekstraklasa też stoi pod znakiem zapytania bo Canal+ kończą się prawa za 2 lata. Szkoda tylko, że oddali reprezentację na rzecz TVP. No ale nie o tym temat.

Została ostatnia kolejka. Wyniki w grupach nieco zaskakują. BVB w tym sezonie strasznie słabo wypadło. Benfica też, aż nie potrafię uwierzyć w to, że mają tylko 1 bramkę i 0 punktów na koncie. Zwłaszcza, że Basel i CSKA nie są jakimiś potęgami. Basel z szansą na wyjście z grupy... potem czeka ich już ostro oklep.

W grupie B bez zaskoczeń, chociaz sądziłem, że Anderlecht wypadnie nieco lepiej.

W grupie C Atletico nie zachwyca. Nadal mają szanse ale nie będzie łatwo. Zwłaszcza, że sytuacja nie jest zależna wyłącznie od nich a bardziej od postawy Quarabachu. Prawdopodobnie więc Roma przejdzie dalej.

W grupie D najsłabszy Olympiakos. Juve sobie raczej poradzi.

Grupa E ciekawa. Poza Mariborem reszta jeszcze w grze. Sevilla w prostszej sytuacji, wystarczy wygrać z Mariborem. Spartak ma cięższy orzech do zgryzienia bo nawet jesli wygra to musi liczyć na stratę punktów przez Hiszpanów.

W grupie F mamy pretendenta do tytułu. City idzie w tym sezonie jak burza. Mam nadzieję, że nie odpuszczą ostatniej kolejki a Napoli wygra swój mecz. Szachtar pod ścianą, muszą u siebie pokonać Anglików.

Grupa G zaskakuje. Liczyłem an wyjście Monaco i Lipska a tymczasem mamy Besiktas. O drugie miejsce walczy jeszcze Lipsk i licze na to, że pokonają Porto.

W grupie H pozytywnie wypadł Tottenham :d Real przed rozpoczęciem sezonu wydawał się strasznie mocny, a tymczasem w lidze nie idzie i w LM też nie najlepiej.

Ciekawią mnie strasznie pary w fazie pucharowej. Obyśmy tylko nie mieli przedwczesnych półfinałów. Osobiście bym chciał aby o finał biły się: City, Bayern, Barcelona i PSG :p

-
Dodane: 05.12.2017 23:42 /
Już tak nie płacz nad Canal+, za dużo mieli i było imperium, które mało pokazywało wszystkiego. A teraz niech się skupią nad swoimi ligami. Jakie jeszcze im pozostają.

Dzisiaj Awansował United z pierwszego miejsca. Brawa należą się Basel, choć jakieś wielkiej i mocarnej grupy nie mieli.
Bayern wygrał z PSG, Celtic łapie się jeszcze na puchary.
W grupie C jest awans Romy z pierwszego miejsca. Chelsea awansowała z drugiego.

Jak Roma trafi na inną drużynę niż Bayern, to raczej powalczą o ćwierćfinał. Ale chłopaki z wilczycą na koszulkach i tak już dużo zrobili. Atletico samo sobie winne, przegrana i remis z Chelsea jeszcze tragedią dla nich nie była. Ale strata u siebie i na wyjeździe z Karabachem i remis w Rzymie ich załatwiło.

Grupa D tu wyszli faworyci, a byli tacy co mówili, że Sporting wyjdzie. [xd]

-
Dodane: 05.12.2017 23:58 /
hlkpl napisał/a:
Już tak nie płacz nad Canal+, za dużo mieli i było imperium, które mało pokazywało wszystkiego. A teraz niech się skupią nad swoimi ligami. Jakie jeszcze im pozostają.

Chodzi o to, że niedługo się nie będą mieli na czym skupiać bo nic nie będą mieć xD Angielską lige prawdopodobnie wykupi Eleven bo ma petrodolary w kieszeni. LM i LE już na pewno przejmuje Polsat... będą też walczyć o Ekstraklasę w kolejnym przetargu.

Nie płacze za nimi. Ja stwierdzam tylko fakt. Eleven nie jest drogi, wykupie sobie pakiet. Ale mam do tej stacji po prostu sentyment, a zwłaszcza do duetu Twarowski - Smakowski.

Basel nie miał trudnej grupy? Mogę się założyć, że duża częśc społeczeństwa jeszcze przed pierwszą kolejką obstawiała, że to własnie Benfica awansuje z drugiego miejsca. Basel się po prostu dobrze zaprezentował, Benfica natomiast zagrała straszne i zaskakujące dno. Szwajcarzy wyrwali punkty nawet UTD co dało im przewagę nad CSKA. Brawa dla nich ale w kolejnej rundzie już raczej polegną, chociaż fajnie by było zobaczyć jakiegoś czarnego konika wśród tych mocarzy :d

Grupa B do przewidzenia. Bayern się zrewanżował PSG.

Grupa C nieco zaskoczyła. Quarabach okazał sie pogromcą Altetico Madryt. Roma 1 miejsca, Chelsea drugie.

Grupa D bez zaskoczeń. Olympiakos poniżej oczekiwań, nic praktycznie nie namieszał.

-
Dodane: 06.12.2017 00:26 /
Darknes napisał/a:
hlkpl napisał/a:

Chodzi o to, że niedługo się nie będą mieli na czym skupiać bo nic nie będą mieć xD Angielską lige prawdopodobnie wykupi Eleven bo ma petrodolary w kieszeni. LM i LE już na pewno przejmuje Polsat... będą też walczyć o Ekstraklasę w kolejnym przetargu.

Nie płacze za nimi. Ja stwierdzam tylko fakt. Eleven nie jest drogi, wykupie sobie pakiet. Ale mam do tej stacji po prostu sentyment, a zwłaszcza do duetu Twarowski - Smakowski.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Poza tym canal+ było drogie i jeszcze mieszało przy pakietach. Oszukiwał klientów, i bardzo słabo pokazywało różne ligi. Tam tylko Angielska szła momentami i Hiszpańska. A reszta po macoszemu.

Co do duetu Twarowski-Smokowski, to się skończyło gadanie o stradivariusach. :p I latanie i bieganie maratonów w Bostonie. Nie piszę tego z zazdrości. Ale jestem ciekawy czy sobie Smokowski pobiega teraz maratony po świecie. Zresztą idą do youtuba podobno więc jakoś nie będą biedni.

-
Dodane: 13.12.2017 14:54 /
Cover - Profil - user - 70% - 2937
Bardzo ciekawe losowanie - główne danie to oczywiście PSG - Real Madryt, nie spodziewałem się takiego starcia już na samym początku fazy pucharowej. Dla mnie szanse na ten moment to 50:50, aczkolwiek do lutego jeszcze sporo czasu. Real ma oczywiście większe doświadczenie w takich spotkaniach i zwycięską mentalność, PSG natomiast będzie chciało zrzucić króla z tronu. Neymar czy M'bappe zostali kupieni dla takich właśnie meczów, w przypadku odpadnięcia PSG obstawiam zwolnienie Emery'ego, szejk na pewno straciłby cierpliwość po kolejnym odpadnięciu zaraz po wyjściu z grupy.

Drugi hit to Barcelona - Chelsea, tutaj też nie jestem w stanie wskazać faworyta, Barcelona nie przegrała jeszcze żadnego meczu w tym sezonie, grają solidnie, ale brakuje tego błysku, Barcelona za Lucho w poszczególnych spotkaniach potrafiła wejść na wyższy poziom, ale często miała też słabe spotkania. Barcelona Valverde jest regularna, choć sama gra nie porywa. Chelsea nie gra jakiegoś wybitnego sezonu, ale Conte to nie jest trener, który da się wysoko ograć, zagęszczona obrona i gra z kontry, imho taka taktyka w wykonaniu Chelsea jest najbardziej prawdopodobna. The Blues nigdy nie byli łatwym przeciwnikiem dla Barcelony i tym razem moim zdaniem będzie podobnie.

Tottenham - Juventus też zapowiada się całkiem apetycznie, Spurs mają naprawdę mocną ekipę, pokazali to już w fazie grupowej, te 2 bardzo dobre mecze przeciwko Realowi to nie był przypadek, Juve jest mimo wszystko lekkim faworytem, aczkolwiek awans Tottenhamu by mnie nie zdziwił.

Reszta spotkań ma już bardziej wyraźnych faworytów, ale na pewno na nudę narzekać nie będziemy.

-
Dodane: 14.12.2017 00:54 /
Pary są niektóre ciekawe, upiekło się Rzymianom. Los często dawał im ciekawe pary. Będą mieli okazję do dokonania rewanżu, na ekipie z Doniecka za porażkę z sezon 2010/2011.

Obie ekipy z Manchesteru wylosowały, łatwych rywali. Liverpool podobnie, a Bayern który wyszedł z drugiego miejsca trafił na Besiktas. [xd]

PSG ma pecha, a raczej Real może sobie pluć w brodę, że dali się tak Tottenhamowi zrobić.

Tottenham który zagra z Juventusem, moim zdaniem nie gra jakoś wybitnie. To raczej Real gra w tym sezonie, tak średnio jak na razie. BVB ma słaby sezon jak na razie.

Juve wybitnie też nie gra, ale ostatnimi czasy widać u nich poprawę i to oni będą faworytem tej pary.

Największy hit kolejki moim zdaniem dla Barcelony. Barcelona nie jakoś wybitnie, ale chyba lepiej na tę chwilę wyglądają. Chelsea miewa wpadki, a jak Barcelona nie może, to Messi dopomoże.

Cover Co ty gadasz? Barcelona przegrała już w tym sezonie dwa mecze z Realem. :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy