Ważna informacja News: Wygraj oficjalną figurkę Dragon Ball Z!

Polecamy

Dodane: 21.12.2016 08:58 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5159
#Yui-chan

A załóżmy że Polski rząd doszedł by do tego że to był jednak zamach Rosjan i potrafił by to udowodnić, to co wtedy?
Polska powinna wypowiedzieć wojnę Rosji?
Bo w sumie co wtedy powinno się stać? :p

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 21.12.2016 09:30 /
KaKa - Profil - user - max% - 13428
#Bartek30

To nie nastąpi, w takiej sytuacji Rosja i tak powiesz, że to nieprawda.

Brakuje mi trzeciej strony konfliktu. PiS postępuje źle chcąc wypędzić dziennikarzy z Sejmu, do tego sam prowokuje protesty - mając większość mogą przegłosować wszystko.

Kodziarze nie dość, że protestują jak zwierzęta, to jeszcze robią aferę z tego, że poseł, który zachował się nieodpowiednio został wyrzucony z obrad. Do tego te głosy, że ludzi nie powinno się dzielić na ubekow i innych. Żenada.

-
Dodane: 21.12.2016 09:45 /
#KaKa

Być może PiS celowo robi takie prowokacje aby poczekać aż złamią tak konkretnie prawo, i wtedy ich pozamykać, a Tuska wrzucić do kryminału, i będą mieli spokój.
Być może...

A co do Smoleńska, to wiem że Rosja i tak się wyprze, ale jak już ustalą prawdę, to co wtedy chcą z nią zrobić... to mnie zastanawia.

-
Dodane: 21.12.2016 09:49 /
Morex - Profil - user - 20% - 324
Musiałbyś mieć niezbite dowody na "zamach". No i umówmy się co 40 mln kraj z wojskiem liczącym 100-120 tys żołnierzy miałby zrobić atomowemu mocarstwu z 800 tys żołnierzy na służbie i 2,5mln w rezerewie. Wojna to tutaj za dużo powedziane...

-
Dodane: 21.12.2016 10:01 /
#Morex
Dlatego zastanawia mnie co PiS z tym zrobi, nawet JEŚLI uda im się coś udowodnić w tej sprawie.

-
Dodane: 21.12.2016 10:38 /
Morex - Profil - user - 20% - 324
Nawet jeżeli to byłby "zamach" to wszystkie ślady zostały już zamazane, a ewentualni sprawcy i świadkowie zgineli w "wypadkach". Myślisz, że Putin zabijając 100 osób w tym prezydenta innego kraju, zostawiłby jakieś ślady na swoją winę? :)

A pis bez samolotu nic nie zrobi, a my go nie dostaniemy jeszcze przez 10 lat, jeżeli wogóle go dostaniemy...

-
Dodane: 21.12.2016 12:10 - Edytowane przez by_black /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1126
Nie było żadnego zamachu. Trotyl już dawno obalono, Macierewicz pokazuje symulacje z samolotem gdzie wartość gęstości drzewa wynosi 0. 0! Robią z ludzi debili.

Były dwie wkurzone na siebie kancelarie które przed wyborami wystawiały się na miny. Kaczyński musiał tam być mimo że go nie proszono bo rząd tam był. To już był okres kampanii wyborczej.
No i za swoje przepychanki zapłacili ludzie w samolocie. Dobrze że tyle ich to nauczyło, a nie... czekaj...

Zamach przy naszym rusofobicznym pokoleniu 50+ to młyn na wodę dla ich elektoratu. Tylko pamiętajcie że to wam te dziady dadzą karabiny jak przyjdzie co do czego a sami uciekną na rząd na uchodźctwie jak tradycja nakazuje.
Pamiętajcie wtedy że zarówno brytole jak i czerwoni powiedzieli nam jasno że wsparcia dla powstania nie będzie a te dziady i tak do niego z bezpiecznego Londynu odtrąbiły co bardziej patriotyczną część społeczeństwa i tymsamym ułatwiając potem tutaj rządy czerwonym.

-
Dodane: 23.12.2016 13:37 /
KaKa - Profil - user - max% - 13428
#Bartek30

Nie uda im się tego udowodnić, a nawet gdyby mieli jakieś dowody (których nie ma) to Rosja się ich wyprze, a jak się nie wyprze to nam zakręci gaz i Jarosław wyjedzie na zachód, gdzie gaz jest a my będziemy cierpieć :)

-
Dodane: 23.12.2016 14:06 - Edytowane przez Bartek30 /
KaKa napisał/a:
#Bartek30

Nie uda im się tego udowodnić, a nawet gdyby mieli jakieś dowody (których nie ma) to Rosja się ich wyprze, a jak się nie wyprze to nam zakręci gaz i Jarosław wyjedzie na zachód, gdzie gaz jest a my będziemy cierpieć :)

Nom :(
Rosja jest dobra w wypieraniu się wszystkiego, co nie przychylne wizerunkowi temu Państwa.
Ale z tym gazem dałoby się coś ugrać i bez Rosji :)

Po prostu interesuje mnie co może wyniknąć w dokopywaniu się prawdy o tej katastrofie.

-
Dodane: 23.12.2016 14:18 - Edytowane przez Bobers25 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 617
Ja bym chciał żeby poznać prawdę o Smoleńsku ponieważ to jest tragedia która powinna być wyjaśniona już dawno chociaż zdaje sobie sprawę że to wyjdzie po kilkunastu latach albo nigdy. No i może PiS zrobi coś z partią która nie podjęła odpowiednich kroków by Rosja zwróciła wrak, czarna skrzynkę i ukarze ją.
I czy był zamach czy nie chce znać prawdę popartą wiarygodnymi dowodami

-
Dodane: 19.07.2017 02:45 /
owerfull - Profil - user - 40% - 781
Kaczyński odleciał dzisiaj kompletnie oskarżając opozycję o zamordowanie swojego brata, nie mówiąc już o tym, że zachował się jak zwykły buc nie dość, że wchodząc na mównicę ni z dupy, ni z pietruchy, to jeszcze użył najmniej odpowiednich słów wobec posłanki. Co by nie mówić o koalicji PO-PSL, to takich cyrków nie pamiętam.

-
Dodane: 20.07.2017 16:15 /
duo999 - Profil - user - 0% - 37
Prywatnie, podobało mi się jak nazwał tych wszystkich gamoni siedzących na sali po imieniu, tyczy się to także posłów z jego partii. Każdy tam zasiadający jest kanalia i popaprańcem i dobrze by było żeby ludzie sobie to uświadomili.

Nie prywatnie, ten wybuch trochę mu zaszkodzi bo teraz wszystkie tvny i inne polsaty będą tym grzały, mimo ze dla przeciętnego obywatela nic takiego się nie stało. Nikomu to w niczym nie pomorze, ani nie zaszkodzi. Chociaż jestem w stanie postawić się w jego sytuacji i trochę zrozumieć dla czego to powiedział. Grupa TVP będzie to odkręcać i mamy kolejna gownoburze na wokandzie. Ci mniej inteligentni teraz to podłapali i mamy news dnia. Ci bardziej roztropni przejdą z tym do porządku dziennego i zajmą się swoimi, waznymi sprawami :)

-
Dodane: 20.07.2017 16:53 - Edytowane przez SirPsychoSexy /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 797
Od ponad roku nie oglądam programów informacyjnych, nie czytam żadnych Newsweeków , Do rzeczy , Onetów itd. Wam też to radzę. Życie jest od tego piękniejsze. To są bzdury dla plebsu. Szkoda sobie tym zawracać głowę.

-
Dodane: 20.07.2017 17:01 /
SirPsychoSexy napisał/a:
Od ponad roku nie oglądam programów informacyjnych, nie czytam żadnych Newsweeków , Do rzeczy , Onetów itd. Wam też to radzę. Życie jest od tego piękniejsze. To są bzdury dla plebsu. Szkoda sobie tym zawracać głowę.

Tu się z tobą nie zgodzę przyjacielu, polityka warto się interesować bo czy chcesz czy nie to zawsze będzie miała ogromny wpływ na Twoje życie. Trzeba tylko umieć odcedzić gówno od tego co istotne.

-
Dodane: 20.07.2017 20:09 /
JCD - Profil - systemadmin - 90% - 4406
duo999 napisał/a:
SirPsychoSexy napisał/a:

Tu się z tobą nie zgodzę przyjacielu, polityka warto się interesować bo czy chcesz czy nie to zawsze będzie miała ogromny wpływ na Twoje życie. Trzeba tylko umieć odcedzić gówno od tego co istotne.

Najlepsze jest to, że oboje macie racje.
Tak, media mainstreamowe to bzdury dla plebsu, a większość niszowych jest jeszcze gorsza... ale ignorowanie polityki nie sprawi że polityka będzie ignorować ciebie.

-
Dodane: 21.07.2017 17:59 /
duo999 napisał/a:
Prywatnie, podobało mi się jak nazwał tych wszystkich gamoni siedzących na sali po imieniu, tyczy się to także posłów z jego partii. Każdy tam zasiadający jest kanalia i popaprańcem i dobrze by było żeby ludzie sobie to uświadomili.

Nie prywatnie, ten wybuch trochę mu zaszkodzi bo teraz wszystkie tvny i inne polsaty będą tym grzały, mimo ze dla przeciętnego obywatela nic takiego się nie stało. Nikomu to w niczym nie pomorze, ani nie zaszkodzi. Chociaż jestem w stanie postawić się w jego sytuacji i trochę zrozumieć dla czego to powiedział. Grupa TVP będzie to odkręcać i mamy kolejna gownoburze na wokandzie. Ci mniej inteligentni teraz to podłapali i mamy news dnia. Ci bardziej roztropni przejdą z tym do porządku dziennego i zajmą się swoimi, waznymi sprawami :)

Każdy jest kanalią .. bo?

Politycy są ludźmi, są gorsi, lepsi, szczerzy, lub nie, mniej ambitni i bardziej, bardziej ideowi i mniej, nie rozumiem jednak dlaczego mierzysz wszystkich jedną miarą. Kaczyński został skrytykowany i prawidłowo, bo zachował się jak oszołom. Nie jestem fanem zbieraniny opozycyjnej, ale dlaczego tylu ludzi wyszło wczoraj na ulice? To nie tylko wina samej ustawy, a również Kaczora, który sprowokował ludzi.

-
Dodane: 21.07.2017 20:47 /
owerfull napisał/a:
duo999 napisał/a:

Każdy jest kanalią .. bo?

Politycy są ludźmi, są gorsi, lepsi, szczerzy, lub nie, mniej ambitni i bardziej, bardziej ideowi i mniej, nie rozumiem jednak dlaczego mierzysz wszystkich jedną miarą. Kaczyński został skrytykowany i prawidłowo, bo zachował się jak oszołom. Nie jestem fanem zbieraniny opozycyjnej, ale dlaczego tylu ludzi wyszło wczoraj na ulice? To nie tylko wina samej ustawy, a również Kaczora, który sprowokował ludzi.

Jest takie powiedzenie "każda władza deprawuje...", uwierz mi nie ma w polskim parlamencie ani jednego uczciwego człowieka. Kazdy ma coś za uszami, inaczej nie został by dopuszczony do tej zacnej funkcji jaka jest bycie posłem na sejm. Cala klita poselska, sadowa, służba zdrowia, urzędy państwowe, wyższe stopnie policyjne, wojskowe itp są przesiąknięte komunistyczna nomenklatura. Pełna korupcji i układów, te same mordy które dzieliły kraj w Magdalence, a potem przy okrągłym stole do dzisiaj widuje siedzących w lawach Polskiego sejmu. Komuniści z UB, kasta sadownicza która przed kamerami wypowiada się ze chyba tylko totalny debil pracował by za 10 tys zl i 2 tys emerytury danej za służbę w ZOMO i palowaniu ludzi to śmiech na sali. To są własnie ludzie którzy wychodzą protestować. W sieci jest dużo filmów z jednej strony barykady jak i z drugiej, wystarczy oglądnąć jak Ci ludzie się wypowiadają, większość nie ma za dużego pojęcia po co przychodzi na demonstracje i o co tak naprawdę krzyczy. Ale zdanie każdy musi sobie sam wyrobić. Jestem na tyle stary ze pamiętam komunę i zarazem na tyle młody zeby mieć świeży pogląd na nowoczesna politykę.

Wybacz za delikatny brak składu, ale nie da się w paru zdaniach opisać tego jakie w Polsce panuje bagno i ile jeszcze jest do zrobienia. Jedyna zaleta PISu jaka widzę , to chęć jakichkolwiek zmian. Ponieważ Polsce należy się rozliczenie z historia.

Zachęcam do dyskusji, może paru młodszych ludzi zainteresuje się tematem, a paru starszych nabierze własnego zdania czytając nasze wypociny.

-
Dodane: 21.07.2017 21:09 /
Mam Ci uwierzyć? Na słowo? Spoiler
Nie jestem ani poowcem, ani pisowcem, nie napisałem tego dla samej krytyki. Fakty są takie, że część mniej odpowiedzialnych ludzi PiS ( vide Kaczyński ) prowokują ludzi, może nawet czasem tych mniej zdecydowanych, do tego żeby drzeć japę i kazać Kaczorowi wypier*alać, uznaję to za wadę tej władzy, ponieważ ona i tak już wystarczająco mocno nieprofesjonalnie podchodzi, choćby i do tematu polityki zagranicznej, a teraz dokłada sobie wewnętrzne konflikty.

Chęci zmiany wykazuje wiele partii, ale nie wiem czy jest chociażby jedna, która tak łatwo wytrącałaby sobie asy z rękawów.

-
Dodane: 21.07.2017 21:33 - Edytowane przez duo999 /
owerfull napisał/a:
Mam Ci uwierzyć? Na słowo? Spoiler
Nie jestem ani poowcem, ani pisowcem, nie napisałem tego dla samej krytyki. Fakty są takie, że część mniej odpowiedzialnych ludzi PiS ( vide Kaczyński ) prowokują ludzi, może nawet czasem tych mniej zdecydowanych, do tego żeby drzeć japę i kazać Kaczorowi wypier*alać, uznaję to za wadę tej władzy, ponieważ ona i tak już wystarczająco mocno nieprofesjonalnie podchodzi, choćby i do tematu polityki zagranicznej, a teraz dokłada sobie wewnętrzne konflikty.

Chęci zmiany wykazuje wiele partii, ale nie wiem czy jest chociażby jedna, która tak łatwo wytrącałaby sobie asy z rękawów.

Chęci każdy ma, niestety nikt nic nie robił jak był na to czas...
"Nikt ci tyle nie da, ile ja Ci obiecam"

I nie wierz mi na słowo, sam sobie zadaj pytania i poszukaj na nie odpowiedzi. Na cale szczęście archiwum IPN dalej działa, na YT jest masę filmów i przebitek z tamtych lat. Wiedza na wyciągniecie reki.

Co do polityki zagranicznej to wypowiem się tylko w jednym temacie. Dziękuję każdemu kto się przyczynił to twardych warunków jakie Polska stawia Unii Europejskiej w sprawie imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki.

-
Dodane: 21.07.2017 21:55 /
Ja też nie chcę żadnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, wiem jakie to niesie ze sobą zagrożenia. Co nie znaczy, że nie patrzę PiSowi na ręce. Jak ładnie wyraził się Morawiecki w czasie wyborów prezydenckich w USA o dwóch najbardziej popularnych kandydatach to wie każdy, albo pstrykanie sobie fotek przez Waszczykowskiego z Le Pen - to są pewne niuanse, ale są też nietaktem politycznym. Ja nie mówię już o ostrych słowach wobec polityków UE - Ja rozumiem, że generalnie gardzimy obecną UE i jej ideologią, lecz trzymanie języka za zębami, to jest cecha poważnego polityka, nie amatora. PiS jest antyrosyjski, jest również jednak częściowo skonfliktowany z szeroko pojętą zachodnią Europą - póki jesteśmy w UE powinniśmy starać się utrzymać w niej pozycję i nie zostać odizolowanym - chyba, że powstanie jakaś realna alternatywa. Możemy lawirować nie chcąc przyjmować uchodźców, zmieniając prawo na takie jakie się nie podoba UE, ale powinniśmy starać się racjonalizować zmiany, a nie pultać się.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy