Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Polecamy

Forum > Świat, Wydarzenia i Polityka
Temat: Dobra zmiana
Dodane: 17.12.2016 19:14 /
KaKa - Profil - user - max% - 13601
Założę temat do komentowania bieżących wydarzeń związanych z rządami PiS, ich śmiesznymi akcjami, oraz ze śmiesznymi akcjami ze strony opozycji i kodu.
Może nie brzmi to zbyt poważnie, ale po co wysilać się na powagę? :)
Może zacznijmy od inby w sejmie i chociażby manipulacji w mediach czy też głupiej zabawy protestujących jak udawanie ran, udawanie, że ich świeca dymna to gaz policjantów i inne cuda.
Zapraszam.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.12.2016 19:22 /
duo999 - Profil - user - 0% - 37
Czekalem cierpliwie, az zaczna sobie dawac po ryjach, niesty musialem isc do roboty i sie nie doczekalem :d Polski rząd to jedna wielka farsa, wszyscy politycy to clowny, a to co sie tam wyprawia od nastu lat to jedna wielka kpina.

-
Dodane: 17.12.2016 19:31 - Edytowane przez kordos /
kordos - Profil - systemadmin - 100% - 6424
Dla mnie ostatnie wydarzenia to kpina i idiotyzm. Nie mówię o protestach opozycji, bo to standard, ale PiSowcy zachowali się jak rasowi debile (w sumie tez nie dziwne). Na ciul im wyrzucać polityków opozycji z sejmu i głosować budżet (nawet nie wiadomo, czy uzyskali kworum) skoro i z ich obecnością by go uchwalili? Co oni chcą tym zdziałać? bo na pewno nie zyskać poparcie.
Taki sobie robią negatywny pijar, jakiego nigdy by im opozycja nie zrobiła.
Jak tylko kasa na 500+ się skończy, stracą jakiekolwiek poparcie i żegnaj druga kadencjo.

-
Dodane: 17.12.2016 19:35 /
druit - Profil - user - 0% - 1
mnie juz do smiechu nie jest. to sie moze skonczyc bardzo szybko rozlewem krwi. wtedy zostanie juz tylko opcja rumunska i skoncza jak ciaocescu na latarniach wywieszeni. o ile pokojowo pzprowcy wladze oddali, tu juz nikt nie zaryzyuje pozostawienia ich przy zyciu. jak jeszcze spojrzec na koncentracje wojsk ruskich na ich zachodniej granicy... to juz mozna szykowac plecaki ucieczkowe i tankowac do pelna baki. przydaliby sie tacy kosmiczni wojownicy w polsce. szybka rozpierducha do golej ziemi i mozna by moze cos zaczac budowac normalnego.

-
Dodane: 17.12.2016 21:48 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4634
#Yui-chan przesadzasz marszałek się trochę zdenerwował i od razu awantura. Moim zdaniem to był pretekst, ale do czego? Pytanie czy Pis też w czymś nie bierze udziału.

Co do tych manifestacji, to śmieszą mnie okrzyki o wolności słowa i wolnych mediach. Na litość boską, czy ktoś Lisa zamknął w więzieniu za jego program na onecie? Czy ktoś TVN-owi mówi co ma nadawać? Co do TVP, to zawsze była, to instytucja polityczna.

#druit No i co? Ciebie ten porządek by dopadł i byś umarł.

-
Dodane: 17.12.2016 21:56 - Edytowane przez by_black /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1191
Ja wam radzę głosować paszportem i zostawić ten kraj rządzony przez dziadów z podstawowym wykształceniem, manią wielkości i fantazją o wielkiej wojnie związku który obalił komunę.

Pamiętajcie, to pokolenie naszych rodziców siedziało za protesty wspierające tą chałastrę (a przynajmniej tak było z moją matką).
To naszym rodzicom wmówiono że przebiedujecie, przebiedujecie, teraz jest Polska. Nasza. Wolna.
Znacie tą narrację?
Nie jest podobna?

Nie dajcie się nabrać. Zapewnijcie byt swoim rodzicom i dzieciom. Żyjcie godnie i jak lubicie. A ta gotująca się we własnej żółci banda niech padnie z głodu jak już cała gospodrka je**ie, socjal się skończy a tym którym znów przyjdzie za kraj biedować (czwarty raz w jednym stuleciu) dadzą dofinansowany państwowo węgiel do wpie***lania.

-
Dodane: 17.12.2016 22:32 - Edytowane przez Stenbar /
Stenbar - Profil - user - 50% - 1493
Dziennikarze powinni mieć prawo by oblegać polityków chmarą i zadawać im pytania, na które ci nie chcą odpowiadać.Politycy powinni mieć obowiązek odpowiadać na każde nawet najgłupsze pytania.Kamery i aparaty dobrze byłoby rozstawić w każdym kącie sejmu.To dziennikarz ma decydować czy zobaczymy polityka śpiącego w ławie poselskiej a nie ten polityk.
Mam głęboko w... komfort polityków.Są w pracy więc niech się pogodzą z tym, że ich pracodawca(czyli obywatel) patrzy im na ręce.
Jeśli jakiś polityk wyszedł z toalet, z rozpiętym rozporkiem i nie umył rąk to suweren powinien się o tym dowiedzieć pierwszy.
Tak ja postrzegam wolność mediów.

Im mniej emocji w polityce tym lepiej.

-
Dodane: 18.12.2016 10:15 - Edytowane przez Seneka /
Seneka - Profil - user - 70% - 2400
Dobra zmiana się okazała tak na prawdę złą zmianą, gdyż premier Beata Szydło okłamała wyborców robi wszystko inaczej niż zapowiadała w kampanii wyborczej przykładem może być sztandarowy projekt PiS czyli 500+ na dziecko. Miało być na każde, a zaraz po wygranych wyborach zreflektowała się, że co 2. Wygrana PiSu służy im także do podsycania nienawiści między narodem, często się czyta czy też słyszy, że kto jest przeciwny PiSowi nie jest patriotą, czytaj jest lewakiem. Załatwia się interesy jednego człowieka ( w domyśle PREZESA), Macierewicz podsyca fobie smoleńskie itd itd. Mówiąc krótko jestem na nie dla tych ludzi, bo to są kłamliwi, kłótliwi oszuści, którzy zrujnują kraj w niedalekiej przyszłości.

PS. KODu też nie popieram.

-
Dodane: 18.12.2016 10:29 /
Lestero - Profil - user - 40% - 722
Ja za pisem nie jestem i nie podobają mi się ich rządy. Ale to co wyprawia opozycja to jest dramat. Barykadują się w sejmie bo kogoś wyrzucono z sali? Spontaniczna akcja? A tysiąc kanapek zamówionych dzień wcześniej czy zgłaszanie zgromadzenia to przypadek? Wolne media? Przez całe rządy PO nie były wolne. Spór o trybunał? Szkoda że był obsadzony ludźmi PO-PSL. Pis popełnia błędy poprzednika, ale te wszystkie kody, to śmierdzi na kilometr i to oni chcą sprawić wrażenie co to się w polce nie dzieje, najlepiej jeszcze zaprosic niemcow niech zrobia porzadek. Pytanie komu na tym zalezy?

-
Dodane: 18.12.2016 10:31 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 743
Seneka napisał/a:
Dobra zmiana się okazała tak na prawdę złą zmianą, gdyż premier Beata Szydło okłamała wyborców robi wszystko inaczej niż zapowiadała w kampanii wyborczej przykładem może być sztandarowy projekt PiS czyli 500+ na dziecko. Miało być na każde, a zaraz po wygranych wyborach zreflektowała się, że co 2. Wygrana PiSu służy im także do podsycania nienawiści między narodem, często się czyta czy też słyszy, że kto jest przeciwny PiSowi nie jest patriotą, czytaj jest lewakiem. Załatwia się interesy jednego człowieka ( w domyśle PREZESA), Macierewicz podsyca fobie smoleńskie itd itd. Mówiąc krótko jestem na nie dla tych ludzi, bo to są kłamliwi, kłótliwi oszuści, którzy zrujnują kraj w niedalekiej przyszłości.

PS. KODu też nie popieram.

Czyli opisałes każda partię. Każdy polityk jest zaklamany.

Jak Pisu nie znoszę to opozycji jeszcze bardziej. Oderwano ich od koryta i chcą powrócić.
I najlepsze było że PO ,,walczy" o wolne media a zapomnieli jak po aferze podsluchowej zrobili najazd na WPROST. Hipokryzja ,,opozycji"

-
Dodane: 18.12.2016 10:55 - Edytowane przez kordos /
Właśnie chciałem napisać o tej akcji z WPROST. xD
Co do 500plusz to jest i na pierwsza dziecko, jeśli twoje dochody nie przekraczają pewnej sumy na osobę w rodzinie, co imho jest dobrym pomysłem.
PiS stara się realizować swoje obietnice wyborcze, jednak teraz musi je dostosować do realiów - wszystkie obietnice wyborcze należy dzielić razu cztery, zawsze, w przypadku każdej partii.
Co do Smolenska to lol, po tych ekschumacjach co niby ich być nie powinno okazało się, ze w niektórych grobach leżą nie ci ludzie co powinni... największą tragedią smoleńską było postępowanie poprzedniego obozu władzy, który wktóry ogóle nie wykazał inicjatywy by największą tragedię w IIIRP wyjaśnić.
Jakie interesy niby Kaczyński sobie załatwił? Raczej nie miał kredytu we frankach, kot się nie liczy do 500+, zaś rozliczenie poprzedniej władzy z jej grzeszkow... sami na siebie nakręcili bat.
Nie podoba mi się wiele w rządach PiS, nie podoba mi się to rozdawnictwo stołków począwszy od regionalnych urzędów na sejmie skończywszy, nie podoba mi wie wiele inicjatyw, postępowanie wielu polityków, jednak to, jak ich przedstawia opozycja, jakie robi prowokacje, jak manipuluje, jak dąży otwarcie do destabilizacji państwa (jeden z polityków - Nie pamiętam który - otwarcie przyznał że namawia obywateli do łamania prawa), wprost określanie tego co robią jako zamach stanu (Lis) to się nadaje do postawienia ich pod murem.
Zamach stanu jest tylko w jednym przypadku usprawiedliwiony - kiedy się powiedzie. Jeśli ten się nie powiedzie to cóż, ryzyko znali. :p

-
Dodane: 18.12.2016 11:12 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
Lestero napisał/a:
Ja za pisem nie jestem i nie podobają mi się ich rządy. Ale to co wyprawia opozycja to jest dramat. Barykadują się w sejmie bo kogoś wyrzucono z sali? Spontaniczna akcja? A tysiąc kanapek zamówionych dzień wcześniej czy zgłaszanie zgromadzenia to przypadek? Wolne media? Przez całe rządy PO nie były wolne. Spór o trybunał? Szkoda że był obsadzony ludźmi PO-PSL. Pis popełnia błędy poprzednika, ale te wszystkie kody, to śmierdzi na kilometr i to oni chcą sprawić wrażenie co to się w polce nie dzieje, najlepiej jeszcze zaprosic niemcow niech zrobia porzadek. Pytanie komu na tym zalezy?

Jezeli chodzi o ten 1000 kanapek to jak podal Piasecki(dla mnie jeden z ostatnich wywazonych dziennikarzy) to jest standard podczas kazdego dnia glosowan. Ja wiem ze leroy tez szuka sensacji ale tym razem jej nie znalazl

-
Dodane: 18.12.2016 12:45 - Edytowane przez Mateo Frozen /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 853
Odnośnie Kaczyńskiego to problem leży w tym że chce uświęcić Brata na jakiegoś ojca narodu, innych interesów nie załatwia, nawet największy jego wróg polityczny nie oskarży go o nic takiego bo wszyscy wiedzą że akurat jemu nie o to chodzi.

Wymiana stołków następuje na każdej szerokości geograficznej i nie jest niczym dziwnym, zresztą dobrze że nastąpiła bo rodzina PO-PLS już za bardzo się obrosła we wszystkich spółkach i urzędach. Wietrzenie dobrze im zrobi.

CO do Lisa to niech nikogo nie dziwi jego zajadłość na każdym odcinku swojego show zarabiał ponad 1 mln zł więc ma chłop prosty o co walczyć.

Opozycja to jest śmiech n sali w ogóle nie są do tego przygotowani, i gołym okiem widać jak wciąż nie rozumieją że koryto już nie jest tak dostępne.

Kod to już całkowita kompromitacja, począwszy od szemranych postaci, namawiania do rozrób skończywszy na bronieniu stanu wojennego [oczy] [oczy] [serce]

Świetnie wypada również towarzysz Bolek stwierdziwszy że jego wystąpienie to będzie sygnał na : do boju na barykady
ten wciąż uważa że sam jeden komunizm obalił.

Mnie Pis trochę zawiódł ale ogólnie to spodziewałem się tego ale trybunały i media mam głęboko bo ani jedni ani drudzy o nikogo nie dbają a tylko udają, tak długo jak przymusu chodzenia na poranną mszę nie będzie tak kładę na wszystko lachę.

-
Dodane: 18.12.2016 12:49 /
Mam już serdecznie dosyć tego jak robi się z ludzi matołów na bazie tego że PO to banda aferzystów. To jest psiakrew identyczny mechanizm jak za czasów rzeczonej PO gdzie wygrywali wybory na haśle tego, by nie dopuścić PiSu do władzy.

#Lestero piszesz:
Wolne media?

Wolne to nie były od radia wolna europa (a i wtedy nie do końca). Jeśli jednak robisz porównania do czasów PO to proszę, wykres dla ciebie:
http://x3.cdn03.i...BICewR.jpg
Dodam że ma 9 miesięcy więc szybcy są skubańce. Doszli Perejry i bicie brawa dla Kurskiego w gwizdach.
Tutaj źródło, znalezione na wykopie wraz z całkiem ciekawym wpisem, możesz poczytać jeśli znajdziesz czas:
http://www.wykop....ozpoczyna/

Barykadują się w sejmie bo kogoś wyrzucono z sali?

Barykadują się by nie przeszło uchwalenie budzetu ale to już inna sprawa. Bo to by był wielki burdel i na giełdzie i w rządzie. Dla nas czy ten budżet przejdzie czy nie to tak naprawdę już kręcenie sznura bo to my, a nie te stare pierdy będziemy na to musieli zarobić przy kurczącym się społeczeństwie. Ale o tym nikt nie powie bo raz mają nas za zbyt wielkich głąbów a dwa postawi to obie partie w ogniu krytykino bo wiadomo, to nasz kraj. Tutaj zbrodnią jest to że ktoś klnie przy obiedzie a nie że chce dodrukować pieniądze. Podobnie że ktoś się skarży a nie wali w gospodarkę.

A tysiąc kanapek zamówionych dzień wcześniej czy zgłaszanie zgromadzenia to przypadek

Iglo bardzo słusznie to podsumował.

Spór o trybunał?

Nie ma sporu. Jest próba podporządkowania trybunału pod Kaczyńskim, cholera nie pierwsza. Nawet Lepper o tym mówił w 2005-7. Koalicjant który, co warto pamiętać, został przez PiS zniszczony wraz z LPRem.
To jest stary, mokry sen tej partii. Zresztą, nie tylko tej za co PO dostała po uszach. Rzepa został wybrany również głosami PiS, zresztą jak większość sędziów. A to że Rzepa to burak to inna sprawa, ale fakt że dają ci widły wskazując palcem buraka i buca, nie znaczy że nie ma on racji. Że wenecka nie ma racji. Że krajowa rada sądownictwa nie ma racji. Że prokuratorska nie ma racji. Że uniwersytety i środowiska akademickie nie mają racji.
No ale oczywiście, jest takie magiczne słowo jak ,,układ'' które dla elektoratu tej partii jest zaklęciem niewybaczalnym.
Tylko niech pokażą ten aneks do WSI.
Niech skażą Komora.
Niech Sumliński udowodni że jednak plagiatu nie było i pokaże te swoje taśmy.
Niech pozwą tych z PO po tym jak wytkneli im te malwersacje (albo jak to oni, raczej zainsynuowali).
Przecież oni robią ludziom wodę z mózgu...

#Yui-chan

PiS stara się realizować swoje obietnice wyborcze, jednak teraz musi je dostosować do realiów - wszystkie obietnice wyborcze należy dzielić razu cztery, zawsze, w przypadku każdej partii.

Jeśli to ma być jak z kwotą wolną że będę zmuszony płacić więcej to niech idą w cholerę.
Jeśli to będzie tak jak z rozliczaniem PO że skończy się na przepychankach i pyskówkach to niech idą w cholerę.
Jeśli budowali to na kłamstwie (Sumliński i jego plagiat, obiecanie opublikowania aneksu, sprowadzenie wraku) to niech idą w cholerę.
Banda populistycznych socjalistów.

Co do Smolenska to lol, po tych ekschumacjach co niby ich być nie powinno okazało się, ze w niektórych grobach leżą nie ci ludzie co powinni... największą tragedią smoleńską było postępowanie poprzedniego obozu władzy, który wktóry ogóle nie wykazał inicjatywy by największą tragedię w IIIRP wyjaśnić.

Największą tragedią 3RP było to co nastąpiło po tej tragedii. Zacementowanie sceny politycznej (upadek SLD, Samoobrony, PSL, LPR etc), podzelenie rodaków już chyba na zawsze a przynajmniej na tyle długo że dla ludzi w naszym wieku wiele się już nie zmieni.

Jeszcze niech Kukiz wprowadzi te swoje JOWy to utkniemy między złodziejami a wariatami na dobre i będzie można tylko skoczyć z dachu.

-
Dodane: 18.12.2016 13:20 /
iglo13 - Profil - user - 40% - 800
Najwiekszą tragedią tego kraju jest podzielenie społeczeństwa na dwa wrogie obozy. Na wpolityce jest dzis sonda czy obóz niepodległościowy sobie poradzi z próbą obalenia władzy, czyli powtórką z 1992. CO TO MA BYĆ?? Na tej samej stronie Karnowski pisze o 5 efektach próby przejecia władzy przez PO N. i esbeków. (LOL) Z drugiej strony Tomek Lis na twitterze nie zajmuje sie niczym poza najeżdzaniem na PiS. To samo On dawno przestał byc dziennikarzem a jakims politykiem, w najlepszym razie aktywistom. Ale nie tylko on, po obu stronach barykady jest mnóstwo takich osób.

I co najśmieszniejsze w tym wszystkim ja nie mam poczucia ze to wina polityków. Od dawna jest to wojna dziennikarzy. To wojna jakiegoś obozu niby niepodległościowego z lewactwem. Albo głościeli liberalnej demokracji z prawicowym oszołomstwem. Niech każdy sobie nazwie to jak chce. Jezeli straciłem szacunek do kogoś w wyniku tego co sie od dawna w Polsce dzieje to są to dziennikarzyny.

Acha, jeszcze jedna kwestia. Jeżeli ktoś uważa ze jedna strona manipuluje, a druga stara sie to prostować to sam dał sie zmanipulować. Obie strony grają w tą samą gre i są tak samo skończone w moich oczach. Oczywiście nikomu nie bronie wchodzić na strony niby to niepokornych dziennikarzy i wierzyć ze to co piszą. Tyczy sie to szeroko od idzpodprąd Chojeckiego do krytyki politycznej. Każde medium porusza tematy jakie mu jest wygodnie, świat nie składa sie z muzułmanów gwałcących dobre białe europejki tak samo jak nie każdy uchodźca przyjeżdża do UE uciekając przed wojną

-
Dodane: 18.12.2016 13:36 /
#iglo13
Stary, aż bym ci piwo postawił bo mało kogo to obchodzi. Mam wrażenie że nasza polityka to banda kiboli która w sejmie robi sobie ustawki a ich pacholęta albo wirnopoddańczo wygrażają pięśćmi na marszach KODu albo na miesięcznicach.
I tylko oni są prawdziwymi polakami.

A ty chłopie dźwigaj syf którym cie poczęstują by zapewnić sobie poklask swego elektoratu...

Tyle że ja w tym jednak widzę winę polityków podsycających nienawiść przez swoje tuby polityczne, w zależności od legitymacji partyjnej.

-
Dodane: 18.12.2016 15:28 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4634
Inba pod sejmem wciąż trwa. Dla niektórych smutne święta się szykują, może areszt będzie ciepłym dla nich miejscem. Do mediów dostają się różne filmy, które pokazują "ciemną stronę" obu stron konfliktu. A to jakiś poseł kogoś poszarpał, a to policja z gazem łzawiącym. To wszystko za publiczne pieniądze. Przenoszenie obrad do sali plenarnej. Zastanawiam się jak, to się skończy.

-
Dodane: 18.12.2016 15:54 /
Mateo Frozen - Profil - user - 40% - 853
iglo13 napisał/a:
Acha, jeszcze jedna kwestia. Jeżeli ktoś uważa ze jedna strona manipuluje, a druga stara sie to prostować to sam dał sie zmanipulować. Obie strony grają w tą samą gre i są tak samo skończone w moich oczach.

Dokładnie panowie przed kamerami skaczą sobie do gardeł i przytaczają SWOJE dane a po programie razem idą do restauracji i śmieją się z głąbów którzy to przeżywają.

-
Dodane: 18.12.2016 16:14 /
Nie mogę się zgodzić co do bezzasadnosci roztrzasania katastrofy smoleńskiej, ponieważ w takich sprawach - dotyczących śmierci głowy państwa!, nie mówiąc o innych osobach, które zginęły w katastrofie - powinny być poczynione wszelkie kroki by tę sprawę wyjaśnić. To właśnie opieszałość PO spowodowała falę domysłów i późniejszy bałagan. Podejrzewam, że gdyby ktoś z waszej rodziny zginął, też byście szukali prawdy, gdyby policja nic w tej sprawie nie robiła... a tutaj mówimy o teoretycznie najwyżej postawione osobie w kraju.

-
Dodane: 20.12.2016 23:16 - Edytowane przez SirPsychoSexy /
SirPsychoSexy - Profil - user - 40% - 825
Nie lubie Pis ale nie wiem co jest jeszcze większym kabaretem PiS czy opozycja. Śmieszy mnie ten cały KOD i te całe wiece szczególnie ten ostatni pod sejmem co teraz jest. Na tej mównicy stoją skompromitowani politycy PO i SLD którzy przez ostatnich 25 lat dymali ludzi a ci głupie ludzie im wiwatują a w tle powiewają flagi PO. To jest śmiech na sali. Ludzie nie dajcie się omamić. Ani Pisowi ani tej opozycji nie zależy na ludziach czy demokracji tylko o przeciąganie lini między sową kto jest bliżej koryta. Walić ich wszystkich niech się tam sami pozagryzają. W TVP leci propaganda pro rządowa a w TVN i Polsacie to samo tylko anty. Nigdy się i tak nie dowiemy jak jest naprawdę.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy