Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Skoki Narciarskie
Dodane: 11.12.2016 17:39 - Edytowane przez by_black /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13868
Pewnie odzew nie będzie duży bo już dawno się skoki zaczeły a tematu nadal nie widzę ale chyba warto w końcu założyć bo naszym zaczęło lepiej iść xD

Najpierw spektakularne zwycięstwo i zdobycie złota w turnieju drużynowym a w ten weekend Stoch z Kotem wymietli.

Wczoraj Stoch był 4 a Kot 5. Dziś natomiast Stoch zdobywa złoto a Kot srebro :d
Ogólnie wczoraj 6 polaków w 30stce i dziś to samo. Nawet nieźle.

Na razie na czele znów Prevc. Kot 5 miejsce, a Stoch 10. Trzeba gonić :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 11.12.2016 17:50 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
O Matko, faktycznie nie ma tematu o skokach na forume.

Nasi skaczą dość równo - dwa konkursy z rzędu miejsce czwarte dla Stocha a piąte dla Kota, dzisiaj wskoczyli na dwa najwyższe stopnie podium.

Warto wspomnieć także o historycznym zwycięstwie w konkursie drużynowym naszych chłopaków.
Na razie na czele znów Prevc.

"Znów" w sensie jak w zeszłym roku? To nie ten Prevc :p

-
Dodane: 11.12.2016 18:28 /
Cris3 - Profil - user - 0% - 10
Stoch i Kot dali radę :) szkoda że nie miałem okazji zobaczyć dzisiejszej relacji. Widać ze zmiana trenera u skoczków dała pozytywny efekt.

-
Dodane: 11.12.2016 19:09 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13868
KaKa napisał/a:
Warto wspomnieć także o historycznym zwycięstwie w konkursie drużynowym naszych chłopaków.
Na razie na czele znów Prevc.

"Znów" w sensie jak w zeszłym roku? To nie ten Prevc :p
Faktycznie jest dwóch Prevców :| Nawet nie wiedziałem xD Aż tak mocno skokami teraz zajarany nie jestem jak za czasów kiedy Małysz skakał...

-
Dodane: 11.12.2016 19:38 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 698
Jest dwóch Prevców i podobno nie lubią się nawet za bardzo, jak to w rodzinie bywa.

Ja trzymam kciuki z Kota, bo widać, że chłopak nieźle się męczy cały rok, żeby tylko na tym podium stanąć. Obserwuje go na instagramie i wydaję się być taki pozytywnie do życia nastawiony, więc niech już mu się uda.

-
Dodane: 06.01.2017 19:03 /
DoozleAnime - Profil - user - 30% - 547
No i pięknie nasi skoczyli. Tande trochę mi szkoda, bo jest utalentowany tylko wiatr źle zawiał chociaż podziwiam go za to, że się nie wywalił.
Za to Polacy skoczyli dziś znakomicie. Kamil Stoch w formie no i wygrał :d Piotrek też świetnie skoczył i nawet Kot całkiem nieźle.

Klasyfikacja wygląda rewelacyjnie - Stoch na pierwszym, Żyła trzecie i Kot piąte. Jestem zadowolony :)

-
Dodane: 06.01.2017 19:41 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 196
Tande się spalił po prostu i w pierwszym i w drugim skoku. Pierwszy raz był pod taką presją, może następnym razem się mu uda. A ogólnie rzecz biorąc najlepszy turniej w historii naszej dyscypliny. :)

-
Dodane: 06.01.2017 21:05 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4667
Kamil Stoch wygrał ostatni konkurs, Andre Tande zmarnował swój drugi skok i szansę na wygraną? Ciężko stwierdzić, ale Piotr Żyła za to wykorzystał okazję i wskoczył na drugie miejsce w turnieju.

Polacy od razu lepiej zaczęli skakać, to od razu szał na skoku znowu. [xd]

-
Dodane: 07.01.2017 17:52 /
Wczoraj nie miałem czasu, ale to co się stało to wręcz niemożliwe. Zabrakło kilku punktów, jakichś 3 metrów żeby całe podium było biało-czerwone.
Jeden Małysz pociągnął za sobą lawinę talentów.

-
Dodane: 11.02.2017 23:14 /
No nikt nie komentuje, Stoch przestał wygrywać i koniec?

Dziś wygrał kolejny polak, a został nim Maciek Kot. Maciek ma się z czego cieszyć, jego stary też. Chłop wygrał konkurs na spółkę z Peterem Prevcem. Organizatorom zabrakło pucharów, więc Peter oddał puchar Maćkowi. [placze]

To takie piękne. [serce]

-
Dodane: 12.02.2017 09:51 /
#hlkpl
Stoch wygrał dzisiaj xD
Nasi maja najlepszy sezon w historii, fajnie by było gdyby Maciek wskoczył do top 3 w sezonie, ale to mało prawdopodobne.

-
Dodane: 12.02.2017 15:06 /
KaKa napisał/a:
#hlkpl
Stoch wygrał dzisiaj xD
Nasi maja najlepszy sezon w historii, fajnie by było gdyby Maciek wskoczył do top 3 w sezonie, ale to mało prawdopodobne.

No i bardzo dobrze, że chłop miał wczoraj bardzo nieudany konkurs, a szczególnie wczoraj w drugiej serii miał zepsuty skok.

Dzisiaj ładnie skakał i dalekie odległości były. Choć głowni rywale za plecami.

-
Dodane: 15.01.2018 21:04 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 396
Co prawda temat Skoki narciarskie 2016/2017, ale nie ma zapelnionej nawet jednej strony, wiec proponuje, zmienic nazwe na same skoki narciarskie, by nie robic nie wiadomo ile tematow o tym samym ;p.

Czy ktos widzial, te filmiki z Janem Ziobro?

Niby mowi, ze ktos chce go zniszczyc, ale nie podaje zadnych konkretów, osob, nazwisk. Teraz jeszcze oczekuje, że Małysz poda jakies nazwiska osob, ktore probowaly go zniszczyc. Szczerze mowiac zupelnie nie rozumiem, co on chce w ten sposob ugrać.
Nie widze jakos jego powrotu do skokow. Po tych filmikach widac, ze moglby on zepsuc nastrój, nastawienie w druzynie swoimi fochami ;p, co moze przelozyloby sie na wyniki.

Moim zdaniem, jakby mial cos konkretnego, to by od razu wszystko powiedzial co i jak konkretnie, a jedyne co teraz robi, to jakies odcinkowe vlogi na fejsbuku, o tym jak probowali go zniszczyc. Poza tym jeszcze jakis rok temu byl 4 badz 5 najlepszym skoczkiem w druzynie, wiec nie rozumiem, jak przez 2 lata probowano go zniszczyc ;p.

-
Dodane: 15.01.2018 21:43 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 796
Karotte widziałem i uważam że Janek nie kłamie. Pokazuje dowody. Po co ma rzucać nazwiskami? Żeby kolegów udupić? I tak nic to nie da. Każdy wie że związek narciarski w Polsce to ma średnią opinię.
Janek przez te filmiki pokazuje jak to działa i daje konkretne sytuacje. Więc ja mu wierzę. Co on chce ugrać? Nie wiem.

-
Dodane: 15.01.2018 22:40 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 396
To mogl przynajmniej poczekac z tym chociaz do zakonczenia zimowych igrzysk. Zaczynaja sie i koncza w lutym, wiec duzo czasu i tak nie minie. Dla mnie to jest niepowazne, ze dzien przed bardzo waznymi zawodami swoich kolegow wypuszcza pierwszy filmik, o tym ze jest dyskryminowany i nie wiadomo co. A teraz przed przygotowaniami do igrzysk bedzie pewnie wypuszczal cala serie smutów.

Jakby zrobil to raz i porzadnie sie przygotowal ze wszystkim, to bylo dla mnie spoko, ale jak chce zrobic cala serie odcinkowa swojej dramy, to wyglada to po prostu tak niepowaznie, jak jakies dramy dzieciakow na yt. Nie lubie czegos takiego, ze ktos oskarza kogos o cos ,straszy ze cos mam, ale jeszcze nie powiem co, bo muszcze nakrecic kilka odcinkow. Sorki ale jakos nie moge wziac go na powaznie.

Co to za koledzy, ktorzy chca go zniszczyc, raczej zadni? Jak chce cos powiedziec, to niech zrobi to raz i porzadnie.

-
Dodane: 15.01.2018 22:42 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
Janek dalej ciągnie ten swój śmieszny serialik? jak chce zostać yutuberem to niech się wybije w inny sposób xD A jak zawiesił karierę, to niech odetnie się od tego syfu i zamknie mordę, ale nie zrobi tego bo ma swoje 5 minut, dzięki odcinkowej dramie z ogólnikami a nie faktami, ludzie proszę was szkoda na to czasu ŻENADA. Jeżeli naprawdę ma coś komuś do zarzucenia to niech zrobi to raz a porządnie a nie ciągnie tą zabawe to nie przedszkole.

-
Dodane: 15.01.2018 23:04 /
Bobers25 - Profil - user - 40% - 796
Karotte jakby zrobił tak jak mówisz to by nie trafił do nikogo bo teraz jest sezon i zainteresowanie skokami jest duże to logiczne jest.
LuigiN2000 no mocne argumenty. Skoro miał wyniki lepsze niż inni, osiągał dobre miejsca a nie dostawał powołań no to coś nie halo. No ale konkretne przykłady które podał to są ogólniki.

Gościu wypadał nieźle (fakt że w kadrze A mu słabo szło w ostatnim sezonie) ale skoro potem tak jak opowiada z nim postępowali to dla mnie on ma racje.

Nie robi tego zbyt dobrze bo powninen nagrać jeden długi filmik ale lekceważenie tego gdy podaje konkretne przykłady jak go w siusiaka zrobili i pisanie że to żalosne jest ignorancją. Sam bym odpuścił jakbym był tak pomijany. Ciekaw jestem jak PZN się do tego ustosunkuje a nie sam Małysz.

-
Dodane: 15.01.2018 23:50 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 955
no mocne argumenty. Skoro miał wyniki lepsze niż inni, osiągał dobre miejsca a nie dostawał powołań no to coś nie halo. No ale konkretne przykłady które podał to są ogólniki.

Napewno mocniejsze niż jego xD Jak już zaczął to niech powie co i jak a nie bawi się w jakieś ogólniki typu chcą mnie zniszczyć. Nich skończy ten cyrk i zachowa się jak mężczyzna i albo załatwi to w normalny sposób czyli w związku, albo niech powie w tych swoich błazeniskich filmikach kto co jaki i dlaczego. A nie robi z siebie durnia i ciągnie serialik.. jak to się nazywało "Historyjki ... nie pamiętam zresztą walić to, to jest kompletna żenada. Widocznie mu tak mu żal dupe ściska, że mu już mebli nie reklamują na skijumping xD(To tylko żart, tak na wszelki wypadek uprzedzam) jakoś jeszcze niedawno mu nie przeszkadzała dyskryminacja, teraz się obudził? Ciekawe czemu akurat w tym sezonie? Przypadek prawda?

Wiadomość doklejona:
A tej jego "argumenty" o lepszych wynikach zwłaszcza z rywalizacji wewnętrznej to można sobie o kant dupy rozbić, na skład zespołu składa się więcej rzeczy niż pojedynczy wynik, skoczka, a Ziobro swoimi Filmikami pokazał jeden z powodów dlaczego tych powołan mógł nie dostawać.

Wiadomość doklejona:
ja osobiście kończę ten temat, będą KONKRETY można dyskutować, a tak to niem o czym. Szkoda tylko, że to szambo się wylało akurat w takim momencie sezonu

-
Dodane: 16.01.2018 04:06 /
Powiem tak, co do sprawy Ziobro. To ciężko się wypowiadać, bo nie znamy, ale szczegółów sprawy. Bo nie wiemy co się działo wewnątrz kadry. Ale trzeba pamiętać, że Ziobro to nie był buloklep. Jak chce ratować karierę, to niech zmieni obywatelstwo.

W naszej kadrze jest kilku zawodników którzy miewali gorsze okresy i nadal w niej są.

Były takie przypadki jak Marcin Bachleda. [umarl] A Janka trochę żal. Ale poziom naszych podniósł się w ostatnich latach. Gdyby Ziobro skakał kilka lat wcześniej to bez problemu by się w niej załapał.

-
Dodane: 16.01.2018 10:03 /
hlkpl

Jak Ziobro nawet nie mówił o kadrze A tylko B, więc nie wiem co ma do tego fakt że w Pucharze Świata nasi skaczą lepiej niż ileś tam lat temu.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy