Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Puchar Polski
Dodane: 16.07.2016 11:00 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 984
1/64 finału Pucharu Polski

Piątek 15.07
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 17:00

Sobota 16.07
Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Pruszków 16:00

Wda Świecie - Rozwój Katowice 17:00

Lechia Tomaszów Maz. - Stal Mielec 17:00

ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy 17:00

KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork 17:00

Błękitni Stargard Szcz. - Gryf Wejherowo 17:00

JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik 17:00

Chełmianka - Olimpia Zambrów 17:00

GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 17:30

Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 17:30

Stilon Gorzów Wlkp. - Pogoń Siedlce 18:00

Miedź II Legnica - GKS Bełchatów 18:00

Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 18:00

Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg 18:00

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 18:00

Niedziela 17.07
Świt Skolwin - Polonia Bytom 17:00

Mało brakło i Znowu bym zapomniał to tych wczesnych rundach :)

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 28.07.2016 15:45 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Świtowi kibicuje nieco bo to klubik z mojego regionu :d Oprócz tego wiadomo, że Stomil bo mieszkam w Olsztynie więcj fajnie by było obejrzec lepszego rywala. Teraz z Ruchem wybieram się na mecz i liczę, że Stomil przejdzie dalej bo w następnej rundzie może trafić na Lecha :d

Ogólnie drabinka znów ułożyła sie na finał Legia vs Lech :p

-
Dodane: 28.09.2016 22:02 /
KaKa - Profil - user - max% - 13631
Tu jesteś, temacie.

Jak ktoś śledzi Puchar Polski to zdążył zauważyć ile to już rewelacji mieliśmy w tej edycji. To nie świadczy dobrze, o trzecioligowcach czy tam drugoligowcach, to świadczy źle o Ekstraklasie. Życzę tym czarnym koniom, by doszli jak najdalej.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 04.12.2016 13:35 - Edytowane przez Darknes /
Kaka w końcu go znalazł po tym jak mu z 10 razy przypomniałem i ze 3 razy linkowałem na SB xDD

A #LuigiN2000 tak się srau, że prawie znów zapomniał o początkowej rundzie a teraz też nic tu nie pisze xD Własnie w momencie jak było multum sensacji to wtedy nikt nie pisał [yyy]

Na 8 ekip w ćwierćfinałach jest tylko 4 z ekstraklasy. Słabo, zwłaszcza że pozostałych 4 nie jest wcale z zaplecza tylko z jeszcze niższych lig xD I o dziwo z ekstraklasy nie awansowali Ci rzekomo najwięksi tylko średniaki raczej... poza Lechem.

Ekstraklasa:
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Wisła Kraków (sic! ich się tu najmniej spodziewałem)

I Liga:
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów

II Liga:
Puszcza Niepołomice

III Liga:
GKS 1962 Jastrzębie (banda Pazdanów xD)

Mało brakowało aby Chojniczanka Chojnice znalazła się w ćwierćfinale kosztem Wisły.

Największy hit? Lech vs Wisła. Krakowianie chyba wracają powoli do formy, wyprzedzili juz nawet Legię w tabeli xD

Kto w finale? Aktualnie obstawiam Lech vs Arka Gdynia [xd]

Wiadomość doklejona:
...................................
aha
komentujących jak zawsze dużo :(

w Półfinałach zmierzą się:

Wigry Suwałki vs Arka Gdynia
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin

Uff... tylko 1 ekipa spoza ekstraklasy :d Ciekawe czy dojdą do finału :d

-
Dodane: 28.02.2017 21:05 /
No to Wigry mogą się powoli żegnać z Pucharem Polski. Przegrać u siebie do zera to zawsze duży problem, ale przegrać u siebie 0:3 to już w zasadzie przepaść nie do odrobienia. No nic, to i tak jakiś sukces dla wschodniego klubu, gratulować trzeba :)

-
Dodane: 28.02.2017 21:18 - Edytowane przez Darknes /
No, czyli ekstraklasa nie wypada teraz tak źle xD Wigry już praktycznie wyeliminowane, wątpię aby dały radę odrobić, Arka ma finał praktycznie w garści więc głupio by go było wypuścić, na pewno u siebie nie przegra 0:3.

Najpierw głupie wyciąganie rąk i sprowokowanie karnego, potem błąd w kryciu i kolejna bramka, bramkarz tez mógł zachowac się lepiej. No i na koniec ich dobili ładną akcją na 0:3 i po meczu. No nie powiem, Wigry mogły coś zapakować ale strasznie pudłowali.

Jutro Lech vs Pogoń. Lech ruszył z kopyta wiosną więc powinni to wygrać. Będę się śmiał jak znów będzie 3:0. Jak dla mnie to nazwę "Lech" można już zacząć grawerować na pucharze, nie ma Legii więc wygrają oni, będę mocno zaskoczony jak stanie się inaczej.

-
Dodane: 01.05.2017 21:04 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Jutro zagrają Lech z Arką, no cóż mecz przyjaźni. Ale faworytem tego spotkania jest jeden, a jest nim Lech. Arka może sprawić niespodziankę, w końcu to supapolish league. Ale Lech jest faworytem, oni są w czołówce ekstraklasy. Oni liczą się w walce o mistrzostwo.

-
Dodane: 01.05.2017 21:42 /
Kto by się spodziewał, że Arka dojdzie aż do finału? :d Pewnie nikt.

Jestem rozdarty. Z jednej strony za Lechem nie przepadam, więc fajnie jakby odnieśli porażkę, z drugiej jednak strony wolę w pucharach zobaczyć reprezentującą nasz Lechię Gdańsk niż Arkę Gdynia :| Więc ostatecznie życzę Lechowi zwycięstwa.

Miałem jechać na ten mecz ale kurde o 16 to ja wyjde dopiero z roboty xD Więc nawet w TV przegapię sporo pierwszej połowy :(

-
Dodane: 03.05.2017 14:11 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
No co tu się stało? Lech jedna z ekip walcząca o mistrzostwo polski. Daje ciała, przegrywa w dogrywce. Aż dziw bierze, że ktoś taki walczy o puchary. A z drugiej strony Arka będzie w pucharach, ale co ona może zdobyć w europie? Ale w takim razie gdzie jest Lechia?? Czemu ona nie wygrała pucharu tylko odpadła w 1/8 finału?

-
Dodane: 03.05.2017 14:31 - Edytowane przez Darknes /
Dziwne pytania zadajesz. Lechia nie wygrała bo odpadła :| Gdzie jest? W pierwszej ósemce, walczy o puchary.

W PP śpiewajo przyśpiewki Legii xDDD Najs...

Lech zlamił. Mój boże, Arka w pucharach europejskich :| Wstyd. Brak mi po prostu słów...
Dodac można tylko tyle, że Arka swojemu wrogiemu sąsiadowi - Lechii, zrobiła strasznego psikusa [xd]

Odpowiadając na pytanie co może zdobyć Arka w pucharach - Potencjalni rywale Arki w III rundzie eliminacji LE: AC Milan, PSV Eindhoven, Galatasaray. Nic nie może zdobyć, nawet awansu do play-offów nie wywalczą. (Ewentualnie za Galate może grac kto inny bo chyba obowiązuje ich jeszcze zakaz).

Ale życze im powodzenia xDDD

-
Dodane: 04.05.2017 13:22 /
Heisenberg - Profil - user - 0% - 4
Też im nie wróże sukcesów, ale uważam, że taki Milan to drużyna na poziomie ekstraklasy, jest jak najbardziej do przejścia, bardziej obawiam się właśnie kogoś z ligi holenderskiej. Tak czy siak to polski klub, więc kciuki można trzymać :d

-
Dodane: 04.05.2017 15:22 /
Heisenberg napisał/a:
Też im nie wróże sukcesów, ale uważam, że taki Milan to drużyna na poziomie ekstraklasy, jest jak najbardziej do przejścia, bardziej obawiam się właśnie kogoś z ligi holenderskiej. Tak czy siak to polski klub, więc kciuki można trzymać :d

Nom, jak Milan na poziomie ekstraklasy, to Juve też, bo przecież to Milan wygrał Superpuchar xD

-
Dodane: 19.11.2017 11:16 - Edytowane przez Darknes /
Hah, aż koledze powiem, że Milan jest na poziomie ekstraklasy (wielki fan Milanu), od razu mówiąc to będę trzymał garde bo za takie herezje można dostać xD

Nie, Arka nie ma szans nawet z Milanem, który jest cieniem dawnego wielkiego Milanu ale nadal jest w Serie A i walczy jak równy z równym z czołowymi ekipami :| Prędzej bym się ucieszył z PSV niż z Milanu.

............................................................................
Wiadomość doklejona:

Nikt nic nie pisze w PP :( A zaczęły się ciekawe mecze.

Ćwierćfinały pierwsze mecze:

Zagłębie Lubin 0:1 Korona Kielce
Drutex-Bytovia 1:3 Legia Warszawa
Chrobry Głogów 0:2 Arka Gdynia
Chojniczanka 1:3 Górnik Zabrze

W dalszej fazie zdecydowanie Legia i Górnik. Arka raczej też. Najciekawiej zapowiada się więc starcie Zagłębia z Koroną. Rewanże już niedługo bo 28-29 listopada.

-
Dodane: 19.11.2017 11:43 /
Cpt_Andrew - Profil - user - 0% - 1
I co parówki? Łyso wam teraz? Arka zaprezentowała się najlepiej ze wszystkich drużyn występujących w pucharach haha [cfaniak]
ARKA GDYNIA!! najbardziej utytułowany klub na wybrzeżu :d
I w tym roku będzie powtórka [serce]
POLSKA PÓŁNOCNA TYLKO ARKA GDYNIA!!

-
Dodane: 19.11.2017 12:59 /
Witam Arkowca na forum :d

Fakt, Arka ma bardzo duże szanse na finał... ale zmierzy się tam z Górnikiem lub Legią. To nie będzie łatwy mecz :p Chyba, że z Górnika odejdzie Angulo i wiosną Zabrzanie osłabną.

-
Dodane: 20.11.2017 20:00 /
Skoro Puchar Polski na mnie czekał, to nie można mu pozwolić, czekać dłużej xD

Mówię wam jeżeli Legia zwiedzie/odpuści to puchar wygra Korona(Nie, nie dlatego, że Wisła dostała od niej w dupę :d ). Górnik na wiosnę zacznie lecieć ostro w dół przez dużą ilość meczy, a Arka no cóż, "powtarzalność" to nie jest mocna strona polskiego futbolu xD

-
Dodane: 29.11.2017 23:05 /
Ćwierćfinały nie były zbyt wyrównane :|

Zagłębie Lubin 0:3 Korona Kielce
Drutex-Bytovia 3:7 Legia Warszawa
Chrobry Głogów 1:3 Arka Gdynia
Chojniczanka 1:6 Górnik Zabrze

Sporo bramek. Widowiska na stadionach więc całkiem niezłe. W półfinałach zmierzą się

Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
Korona Kielce vs Arka Gdynia

Fajne pojedynki się w sumie szykują. Obstawie finał Legia vs Arka [serce]
Ostateczny zwycięzca? No myślę, że Legia wiosną się ogarnie i w maju będzie w dobrej dyspozycji (zwłaszcza nasi reprezentanci grający w Legii powinni być w dobrej przed MŚ) więc nie popełnią błędów Lecha i podniosą puchar :p

-
Dodane: 04.12.2017 13:28 /
Górnik Zabrze vs Legia Warszawa
Korona Kielce vs Arka Gdynia

O to mój scenariusz:
Górnik u siebie wygra, a zaliczka bramkowa z pierwszego meczu pozwoli im przetrwać na łazienkowskiej i awansować.
Z kolei drugi półfinał będą według mnie rozstrzygać karne, które wygra korona.

Finał Górnik vs Korona który wygra Korona :d

-
Dodane: 24.12.2017 11:46 /
Górnik może wygrać mecz u siebie o ile zimą nie rozpadnie im się ta drużyna. Już teraz zaliczyli lekką zadyszkę w lidze więc okres przygotowawczy będzie dla nich równie ważny jak fakt utrzymania w drużynie tych co dostarczali im punktów. Ja bym postawił ostatecznie jednak na awans Legii.

Drugi mecz to dla mnie trudniejsze pytanie. Niech się świnia cieszy, postawię na Pomorzan :d

-
Dodane: 20.07.2018 11:44 - Edytowane przez LuigiN2000 /
https://www.laczy...ziezowcow1

Dobrze, że zrezygnowano z meczy rewanżowych (chociaż może w półfinałach mogłyby zostać :p ), i bardzo dobrze że losowanko :d , Nagroda dużo lepsza chociaż i tak nadal dupy nie urywa.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy