Ważna informacja News: Podróż do Japonii cz. II Przylot i nasz ...

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa > Pokémon
Temat: Pokémon GO
Dodane: 28.08.2017 15:28 /
#Doman312 - Profil - user - 0% - 5

Weszła nowa aktualizacja, wprowadziła tylko większe obciążenia, aplikacja ma częste zacięcia, postać robi się czarna, rzuty ballami są utrudnione itd.

To dlatego jej jeszcze nie ma w Google Play. Ogólnie staram się czekać na aktualizacje które są w sklepie i zazwyczaj dobrze na tym wychodzę ;p

Ogólnie myślę że wrzesień (ale nie koniecznie początek) to będzie idealna pora na 3 genę. Legendy niestety ale częściowo to porażka w mniejszych miastach (i jak się samemu gra), ale zdążyłem się przyzwyczaić do tego że one ominą mnie (nie mam czasu na wyjazd do większego miasta).

Nie licząc legend i Unown'a (oraz Kangaskhana, ale mam za daleko do mast gdzie można było go złapać) to brakuje mi jednego poka do skompletowania pokedexu europejskiego. 3 Snubbull Candy brakuje mi do Granbull'a a nie chce mi się chodzić ostatnio specjalnie po to :v

Grze potrzeba na pewno czegoś dla samodzielnych graczy, i myślę że 3 generacja to jest to.

-
Dodane: 28.08.2017 17:42 /
#by_black - Profil - systemadmin - max% - 14845
#Doman312, potwierdzam info, aktualizacja była na serwerze, nie wiem czy jest dalej, podobno szybko usunęli, mi się również zainstalowała. Koniec końców mam te same objawy, nie polecam.

III gena to nie wszystko, powinni poszerzyć ilość Pokestopów i spawnów, szczególnie w mniejszych miejscowościach.

-
Dodane: 29.08.2017 09:42 /
#Adik - Profil - user - 20% - 318
Doman312 napisał/a:
To dlatego jej jeszcze nie ma w Google Play. Ogólnie staram się czekać na aktualizacje które są w sklepie i zazwyczaj dobrze na tym wychodzę ;p
Aplikacja zaktualizowała się automatycznie poprzez kontakt z Wi-fi właśnie ze sklepu Google Play i to właśnie po tej aktualizacji wyłączyłem automatyczne pobieranie :p

Jak nie masz jeszcze legend, to pozostały Ci tylko niecałe 3 dni.

-
Dodane: 31.08.2017 21:26 /
#Morex - Profil - user - 20% - 302
No i według najnowszych zapowiedzi Niantic już jutro wraz z końcem legendarnych ptaków, czeka nas pierwszy legendarny pies z drugiej generacji :)
Tutaj oficjalne info:
---> http://pokemongol...0850293681
Ogólnie to wiele się nie zmienia, oprócz nowych legend i zapowiedzi ekskluzywnych rajdów od 6 września :p
Ptaki złapałem wszystkie mam po jakieś 3 sztuki każdego z dobrym iv powyżej 84%, także nie jest żle.
Powodzenia jutro na nowych rajdach :)

-
Dodane: 01.09.2017 09:21 /
Przez pierwszy miesiąc będziemy mieli Enteia, najlepszy design ma. Później psie trio zamienią się miejscami, czyli będą wędrować jak w oryginale. Fajnie, że zachowali koncept i że nie będzie napinki, że nie zdążysz schwytać legendy. Zakładam, że wraz z EX raidami wejdzie Mewtwo i Ho-Oh.

Wyszła również aktualizacja, okaże się, czy naprawili to co rozwalili w ostatniej.

-
Dodane: 01.09.2017 12:51 /
Entei, mój ulubiony pokemon! :) Co do konceptu to myślę, że specjalnie wydłużyli okres legend, bo jest to opłacalne ze względów handlowych i marketingowych (żeby "mieć je wszystkie" musisz grać kolejne 3 miesiące). Obecność Ho-Oh trochę by mnie zaskoczyła, nie sądzę żeby Niantic chciało się wystrzelać tak szybko z legend. Ja osobiście obstawiam okres świąteczny (zaraz po psach) na pojawienie się Mew i Ho-Oh.

Co do aktualizacji to jak zawsze właściciele Iphonów, muszą czekać po tydzień dłużej na aktualizacje ;/

-
Dodane: 01.09.2017 12:55 /
Raikou ma być podobno najsilniejszy. Co do wystrzelania, jeżeli wypali Mewtwo, który był w Japonii, i Ho-oh, opiekun trio psów, to wciąż zostają Mew i Celebi. Ponadto zaraz powinna wejść trzecia gena wraz z kolejnymi legendami, mają naprawdę duże pole do popisu.

Warto byłoby zamknąć Pokedex dwóch pierwszych generacji, w momencie wejścia III.

-
Dodane: 07.09.2017 10:42 /
#Trysku - Profil - user - 0% - 27
kurcze ta gra byla ciekawa na poczatkui w 1 tygodniu ale po jakims tygodniu stala sie tak nudna xD ciagle to samo zal grac.

-
Dodane: 12.09.2017 13:23 /
15 Enteiów, pełny Pokedex, kilka milionów pyłu, 38 poziom no i stoję w miejscu, w mieście większość odpuściła sobie raidy, nie ma ruchu, czekam na EX i Mewtwo.

-
Dodane: 12.09.2017 17:01 /
#Bohnart - Profil - user - 50% - 1087
No ja w sumie wróciłem po wakacjach do grania, przepadły mi legendarne ptaki (mam tylko articuno) no ale, plota jest że mają wrócić jeszcze. Dobrze by było bo podpiąłem się do fajnej ekipy we Wrocławiu i ostatnio chodzimy w +40 osób na te enteie. Mam ich 5, 3 mi zwiały, w tym najlepszy na jakiego trafiłem czyli 1917...

Do tego dowiedziałem się o dobrej mapce która podaje mi nawet iv pokemonów prompując gdy pojawi się jakiś powyżej 90% no i w ten sposób złapałem ostatnio dratiniego +91% więc gra się przyjemnie. Szykuje się też wypad do Pragi na event całą ferajną, jeszcze nie wiem czy pojadę z nimi czy z dziewczyną czy wszyscy razem. :)

Tak więc wróciłem i gra mi się super. Jeśli ktoś ciekaw mojego deksa to mam całą 1 gen z wyjątkiem moltresa, zaptosa i hitmonchana (ale mam odpowiedniego tyrogue do niego więc z grubsza dex zamknięty).
Co do 2 gen to brak mi naprawdę głupich poków (mało ogrywałem, wypalony byłem): bayleaf, fregliator, ampfaron, politoed, sunflora, umbreon, unown, porygon2, elekid, miltank, blissy i pupitar. Więc jeszcze za czym gonić jest, choć ta owca to jakiś koszmar, tyle co z jajek, cudem...

-
Dodane: 14.09.2017 07:48 /
U mnie niedługo 34 lvl. Na teraz mam 4 enteie jeden z CP 1921 więc jakieś 96% iv. Mam już całą pierwszą generację, także zostało mi to co pisałem ostatnio z 2 do złapania. Mam natomiast problemy z dustem i u mnie liczba 50k jest już dużą liczbą. Cały czas ulepszam swoje poki, także z dustem stoję źle :p Nie wiem jak u Was, ale już widzę przesyt Entei. Na rajdy czasami przychodzą 4 osoby i to wcale niedaleko centrum Warszawy :(

-
Dodane: 21.09.2017 14:07 /
#Bohnart, ta mapka to ogólnopolska, światowa, czy tylko otaczająca Twoją okolicę?

Obecnie raidy umarły, nie chodzimy już prawie wcale, robimy Enteia jak pojawi się w najbliższej okolicy, i są chociaż cztery osoby, bo tak nawet nie ma sensu się ruszać.

Spawny ostatnio zmieniają się na typowe randomy, jak Ledyba, Spinarak czy Paras, więc od ostatniego postu, dalej czekam na EX-y.

-
Dodane: 21.09.2017 16:50 /
Dobra wiadomość, z okazji zbliżającej się równonocy będziemy mięli kolejny event. Tym razem od 22.09.2017 22:00 do 02.10.2017 22:200 otrzymamy dostęp do:

- Stardust x2 za łapanie i wykluwanie Pokemonów.
- Ekskluzywne jajka 2KM, z większą szansą na Chansey, Mareepa, Larvitara i inne rzadkie Pokemony.
- Specjalne paczki z Lucky Eggami, Lurami oraz Super Incubatorami (1.5x szybciej wykluwają jajka).
- EXP x3 za rejestrację Pokemona.

Ponadto w Warszawie są już pierwsze zaproszenia na EX raidy.

-
Dodane: 21.09.2017 21:25 /
Fajnie, że idzie kolejny event jest motywacja do wyjścia :) Co do ex raidów to już są nawet zrobione i ludzie połapali Mewto :)

P.S. Ostatnio też rzadko chodzę na raidy :( Jak pisałem rzadko zbiera się grupa 5 osób... Już więcej chodzi na Tyrki :p

-
Dodane: 25.09.2017 11:21 /
No niby fajnie, ale akurat mam obecnie wyjazd służbowy i mam mało czasu na bieganie, ale zobaczymy jak będę w Holandii, liczę na więcej stworków na ulicach :)

-
Dodane: 26.09.2017 22:11 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Dobiłam do 32 levelu, i emocje mi opadły. Nie ma z kim chodzić na raidy (o zebraniu 5 osób już nawet nie wspomnę) czy nawet podbijać siłowni. A wiadomo, samej nie zawsze się chce. Brak mi większej motywacji i czasu.

Powiem szczerze, że troszkę znudziła mnie ta gra. Liczę na jakieś super wow żeby powrócić [placze]

-
Dodane: 27.09.2017 00:22 /
#Doman312 - Profil - user - 0% - 5
Muszą coś zrobić, najlepiej tą 3 genę jak najszybciej dodać, bo dla osoby która gra sama, ta gra staje się mega nudna.
Sam mam już (nie licząc legend z rajdów i unowna, oraz tych co po prostu nie ma) wszystkie poki z 1 i 2 geny.
Nawet ten nowy ewent jakoś mnie nie zachęca, bo nic nowego nie zdobędę przez to.

A niestety domyślam się że skoro ja mam te problemy, to i inni co zaczęli grać od premiery i tak jak ja lajtowo sobie grali, albo już uzbierali to co mogli, albo są już blisko końca.

-
Dodane: 28.09.2017 11:39 /
#Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1532
Mam wrażenie, że jeżeli w niedługim czasie nie pojawi się 3 generacja, to zainteresowanie grą drastycznie się obniży. Rozumiem eventy ... ale nie są one jakieś bardzo ciekawe i niestety za mało motywują.

Uważam, że twórcy gry powinni zmienić coś w tym kierunku, żeby gracze z małych miasteczek mieli więcej możliwości - wiadomo, niby gra miała "zmuszać" do tego, żeby podróżować i poznawać świat, no ale bądźmy szczerzy. Nie każdy ma na to czas i pieniądze. Taka gra w jednym obszarze ze standardowymi, śmieciowymi pokemonami nudzi się jeszcze bardziej.

-
Dodane: 28.09.2017 12:58 - Edytowane przez Bohnart /
#Bohnart - Profil - user - 50% - 1087
#Bulma 3110

Uważam, że twórcy gry powinni zmienić coś w tym kierunku, żeby gracze z małych miasteczek mieli więcej możliwości - wiadomo, niby gra miała "zmuszać" do tego, żeby podróżować i poznawać świat, no ale bądźmy szczerzy. Nie każdy ma na to czas i pieniądze. Taka gra w jednym obszarze ze standardowymi, śmieciowymi pokemonami nudzi się jeszcze bardziej.

A starczy by dodać gymom opcję że po 168h przesiedzianym na nim dla takiej osoby raidy tam skalują się w zależności od bitw w tym czasie tam odbytych. To nawet by nie było takie trudne do zrobienia... jeśli w tygodniu masz walki na tym gymie x razy a za cząsto odwiedzany stadion uznajemy taki co tych walk ma liczbę y to trudność raidów dla ludzi go odwiedzających i obstawiających określony czas powinna spaść o odpowiednią wartość, końcowo do stopnia by dało się legendy pokonać solo, ale równie trudno co obecnie rajdy na trzy gwiazdki (czyli okolice 38lvl i najlepsze kontry). Wtedy gracz ma po co się wzmacniać i jest szansa na czynną zabawę bez martwienia się o ludzi. Plus zmusza do inwestowania czasu w grę a o to powinno chodzić producentowi bo dzięki temu zdobywa sponsorów.

-
Dodane: 29.09.2017 12:06 /
#Bohnart, niby to by wystarczyło, jednak zastanawia mnie nad czym obecnie oni pracują, przecież przy takiej załodze, takim budżecie, to jest nie do pomyślenia, aby czekać na nowości i finalną wersję aplikacji aż tak długo.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy