Ważna informacja News: Polsat Games: Start 15 października, na antenie Dragon Ball Super i My Hero Academia

Polecamy

Forum > Świat, Wydarzenia i Polityka
Temat: Papież Franciszek - kim tak naprawdę jest?
Dodane: 28.05.2016 03:52 /
Wasiak - Profil - user - 20% - 303
demon119 napisał/a:
Wasiak napisał/a:
Skoro istnieje pustka demograficzna to sam napływ imigrantów zapełnia tę pustkę. Poza tym ci imigranci mogą rozmnażać się między sobą co widać wyraźnie w Niemczech gdzie średnia urodzeń wśród imigrantów jest znacznie wyższa niż wśród rodowitych Niemców

Rozmnażać się między sobą, rodząc kolejnych muzułmanów. Tak to rozwiążę problem krajów europy którzy staną się mniejszością narodową w własnym kraju.

W teorii mają się zintegrować: chodzić z nami do szkół, uczciwie pracować na tych samych zasadach, mówić w tym samym języku, szanować wzajemnie kultury :/

-
Dodane: 28.05.2016 04:01 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
Wasiak napisał/a:

W teorii mają się zintegrować: chodzić z nami do szkół, uczciwie pracować na tych samych zasadach, mówić w tym samym języku, szanować wzajemnie kultury :/

Już prędzej uwierzę iż świnię zaczną latać niż w ich zintegrowanie do nas.
To jest jedna z nielicznych zalet można powiedzieć w Polsce. Że nie przyjmujemy ich i przynajmniej u nas nie ma cyrków w postaci ataków terrorystycznych.

A jak Papież w to wierzy to ja nie mam pytań jak bardzo jest oderwany od rzeczywistości.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 28.05.2016 10:26 - Edytowane przez namso91 /
namso91 - Profil - user - 60% - 1757
#Wasiak
Szanuję ,że masz swoje zdanie ale w 100% się z tobą nie zgadzam. To właśnie ty niestety jesteś omamiony przez lewackie poglądy typu multikulti. Islamiści nigdy się z nami nie zintegrują. Zobacz co od lat się dzieje w państwach zachodnio europejskich gdzie jest ich sporo. Zamachy , zamieszki , gwałty , morderstwa , dzielnice odcięte od świata , rabunki , masowe modlitwy na ulicach. Papież jest tylko pionkiem chociaż bardzo się liczącym który ma przekonać osoby takie jak ja czyli anty w kwestii muslimów w Europie. Ale dobrzy i mądrzy ludzie nie dadzą się omamić bo to się będzie wiązało z naszą zagładą. Każdy może się zintegrować ale nie muzułmanie , oni zachowują się gorzej jak zwierzęta i nie są to moje widzimisie tylko poprostu fakty.
Ty nawet w większości nie wiesz co piszesz chcesz by ci mordercy zapełniali pustkę demograficzną. Opamiętaj się póki nie jest za późno. Ci "ludzie" nie mają sumienia itp. i dla nich odcięcie głowy to jak dla nas wypicie kawy.

-
Dodane: 28.05.2016 14:30 /
demon119 napisał/a:
Wasiak napisał/a:

Już prędzej uwierzę iż świnię zaczną latać niż w ich zintegrowanie do nas.
To jest jedna z nielicznych zalet można powiedzieć w Polsce. Że nie przyjmujemy ich i przynajmniej u nas nie ma cyrków w postaci ataków terrorystycznych.

A jak Papież w to wierzy to ja nie mam pytań jak bardzo jest oderwany od rzeczywistości.

Za bardzo mieszkasz politykę z religią. Papież jako następca apostołów za zadanie ma szerzyć naukę Chrystusa i właśnie to robi. Chce trafić do nas wszystkich indywidualnie, bo religia chrześcijańska z tego co wiem nie dzieli nas na lepszych czy gorszych ze względu na nasze pochodzenie czy kulturę. Chrześcijaństwo skupia się na człowieku jako najdoskonalszym dziele bożym, które ma wolną wolę i sumienie. I taki człowiek chcąc żyć w zgodzie z nauką Chrystusa powinien do każdego człowieka podchodzić również indywidualnie i tolerować inność. Nie każdy muzułmanin to terrorysta i nie każdy terrorysta jest muzłumaninem. Jak Franciszek słusznie wskazuje problemem jest twór nazywany Państwo Islamskie i ich chore podejście do tego co robią, zasłanianie swojego bestialstwa wiążąc to z religią. Kto zachowuje się w ten sposób albo jest fanatykiem albo idiotą bez sumienia.
Więc papież nie staje po stronie narodów europejskich, bo nacjonalizm nie jest postawą chrześcijańską, a po stronie każdego jednego człowieka. Człowieka, który często przeżywa dramat muszą uciekać z domu nie chcąc być wplątanym w wojnę, której nie rozumie.

namso91 napisał/a:
#Wasiak
Szanuję ,że masz swoje zdanie ale w 100% się z tobą nie zgadzam. To właśnie ty niestety jesteś omamiony przez lewackie poglądy typu multikulti. Islamiści nigdy się z nami nie zintegrują. Zobacz co od lat się dzieje w państwach zachodnio europejskich gdzie jest ich sporo. Zamachy , zamieszki , gwałty , morderstwa , dzielnice odcięte od świata , rabunki , masowe modlitwy na ulicach. Papież jest tylko pionkiem chociaż bardzo się liczącym który ma przekonać osoby takie jak ja czyli anty w kwestii muslimów w Europie. Ale dobrzy i mądrzy ludzie nie dadzą się omamić bo to się będzie wiązało z naszą zagładą. Każdy może się zintegrować ale nie muzułmanie , oni zachowują się gorzej jak zwierzęta i nie są to moje widzimisie tylko poprostu fakty.
Ty nawet w większości nie wiesz co piszesz chcesz by ci mordercy zapełniali pustkę demograficzną. Opamiętaj się póki nie jest za późno. Ci "ludzie" nie mają sumienia itp. i dla nich odcięcie głowy to jak dla nas wypicie kawy.

Przykro mi, że nie zrozumiałeś w czyim imieniu się wypowiadam. Moje poglądy wyraziłem jedynie mówiąc o mojej sympatii do papieża, reszta to coś na zasadzie pracy adwokata :p
Brak integracji spowodowany jest głupotą ludzką, brakiem tolerancji i brutalnością dzikusów, którzy nie potrafią się zachować w obcym dla siebie kraju.
Jeśli już patrzymy pod kątem polityki, to w Europie jest kiepskie prawo. Władze nie radzą sobie z zamieszkami i przestępstwami. Brak u nas stanowczości władz w obronie obywateli. Dostęp do broni i kara śmierci wydaje się być koniecznością.
A jeśli chodzi o moje zdanie w sprawie "pustki demograficznej" to twierdzę, że świat jest przeludniony :p

-
Dodane: 28.05.2016 14:51 - Edytowane przez demon119 /
demon119 - Profil - user - 60% - 1903
Wasiak napisał/a:

Za bardzo mieszkasz politykę z religią. Papież jako następca apostołów za zadanie ma szerzyć naukę Chrystusa i właśnie to robi. Chce trafić do nas wszystkich indywidualnie, bo religia chrześcijańska z tego co wiem nie dzieli nas na lepszych czy gorszych ze względu na nasze pochodzenie czy kulturę. Chrześcijaństwo skupia się na człowieku jako najdoskonalszym dziele bożym, które ma wolną wolę i sumienie. I taki człowiek chcąc żyć w zgodzie z nauką Chrystusa powinien do każdego człowieka podchodzić również indywidualnie i tolerować inność. Nie każdy muzułmanin to terrorysta i nie każdy terrorysta jest muzłumaninem. Jak Franciszek słusznie wskazuje problemem jest twór nazywany Państwo Islamskie i ich chore podejście do tego co robią, zasłanianie swojego bestialstwa wiążąc to z religią. Kto zachowuje się w ten sposób albo jest fanatykiem albo idiotą bez sumienia.
Więc papież nie staje po stronie narodów europejskich, bo nacjonalizm nie jest postawą chrześcijańską, a po stronie każdego jednego człowieka. Człowieka, który często przeżywa dramat muszą uciekać z domu nie chcąc być wplątanym w wojnę, której nie rozumie.

Tak uciekać przed wojną. Dobra bajka dla mass. Gdyby chodziło by np Syryjczykom uciec od wojny to by się zatrzymali w sąsiednim kraju. Względnie np w emiratach arabskich. Mało tego jak uciekasz przed wojną to chyba zabierasz ze sobą żonę i dzieci. A tam większość stanowią mężczyźni w wieku poborowym. To nie jest ucieczka od wojny, to jest najazd na kraje UE. A UE powinna się bronić robiąc mur i w ostateczności strzelając nawet ostrą amunicją do tych co siłą będą próbować się przebić.
Po za tym my mamy dawać im schronienie bo to po chrześcijańsku. A ci w podzięce gwałcą, rabują, i terroryzują. A my mamy niby dalej ich przyjmować? To ja dziękuje za taką religię która nie pozwala się bronić.
edit Najlepiej to nawet postawić kobiecie wojsko na granicach i niech one strzelają. To szybko wrócą do siebie. Bo to dla islamistów dyshonor umrzeć zabitym przez kobietę.

-
Dodane: 28.05.2016 15:11 - Edytowane przez namso91 /
#demon
Dokładnie , uchodźcą się jest w kraju sąsiadującym z tym z którego się uciekło. W przypadku Syrii np. Turcja.
Dalej jest się tylko imigrantem , a w ich przypadku najeźdźcą islamskim. Większość to młodzi mężczyźni w wieku poborowym ze smartfonami w ręku i uśmiechem na twarzy. Zapewne sobie myślą jak fajnie będzie gwałcić kobiety w Europie, żyć z socjalu i narzucać swoje prawo. Mało tego wielu już napewno obmyśla gdzie by się tu wysadzić , zabić jak najwięcej niewiernych i pójść do raju.

-
Dodane: 28.05.2016 15:35 /
Jeśli chodzi o przemieszczanie się w kierunku najbogatszych krajów to się nie dziwię, jak ja miałbym emigrować też wybrałbym taki kraj. Przy okazji w takim państwie oferują wysokie zasiłki. To już pasożytnicze podejście, które mi się nie podoba, ale władze są temu winne dając taką możliwość. To wszystko zachęca ich do długiej podróży do tych państw, a Merkelowa sama zaoferowała miejsce chyba dla miliona imigrantów rocznie sądząc, że jej decyzja wpłynie na inne państwa i władze tych państw zareagują podobnie. Przeliczyła się co mnie nie dziwi; niewielu stać, niewielu jest tak dobrodusznych, wiele osób nie godzi się na pomoc ludziom obcych kultur.
Jeśli chodzi o ilość młodych mężczyzn, można to tłumaczyć dodatkowo faktem, że część państw zaoferowała pomoc w łączeniu rodzin, których część została w Syrii. Podróż jest bardzo trudna, a miejsce na tratwie jest drogie, więc ojciec udaje się w podróż by dostać się do Niemiec i wtedy może oczekiwać, że władze Niemiec importują żonę i dzieci do siebie by połączyć tę rodzinę... Głupia polityka, aż żal nie skorzystać [afro]

-
Dodane: 28.05.2016 20:23 - Edytowane przez namso91 /
Wasiak napisał/a:
Jeśli chodzi o przemieszczanie się w kierunku najbogatszych krajów to się nie dziwię, jak ja miałbym emigrować też wybrałbym taki kraj. Przy okazji w takim państwie oferują wysokie zasiłki. To już pasożytnicze podejście, które mi się nie podoba, ale władze są temu winne dając taką możliwość. To wszystko zachęca ich do długiej podróży do tych państw, a Merkelowa sama zaoferowała miejsce chyba dla miliona imigrantów rocznie sądząc, że jej decyzja wpłynie na inne państwa i władze tych państw zareagują podobnie. Przeliczyła się co mnie nie dziwi; niewielu stać, niewielu jest tak dobrodusznych, wiele osób nie godzi się na pomoc ludziom obcych kultur.
Jeśli chodzi o ilość młodych mężczyzn, można to tłumaczyć dodatkowo faktem, że część państw zaoferowała pomoc w łączeniu rodzin, których część została w Syrii. Podróż jest bardzo trudna, a miejsce na tratwie jest drogie, więc ojciec udaje się w podróż by dostać się do Niemiec i wtedy może oczekiwać, że władze Niemiec importują żonę i dzieci do siebie by połączyć tę rodzinę... Głupia polityka, aż żal nie skorzystać [afro]

Więc tak , żaden ojciec nie zostawiłby żony i dzieci w kraju ogarniętym wojną. Więc to świadczy o tym ,że oni przed wojną nie uciekają , a jest to inwazja. Tym bardziej ,że uciekają z różnych krajów ,a tylko w Syrii jest otwarty i krwawy konflikt. Poza tym nie chcę mi się wierzyć , że 17-25 letni młodzieńcy w większości już mają masę dzieci itp. Jest to spisek i tyle. Oczywiście ci co "uciekają" do Europy idą głównie dla socjalu , ale jest wśród nich masa radykałów i terrorystów. Merkel oczywiście ich zachęcała , ale nad Merkel stoją inni tajemniczy ludzie potocznie zwani Illuminati. Ja do tej spiskowej teori o Illuminati podchodzę bardzo sceptycznie , ale chciałem w jakiś sposób określić ludzi którzy w rzeczywistości sprawują władzę i rządzą tym światem. Dla nich liczy się kasa i władza. Oczywiście są 2 teorie związane z tą inwazją :

1. Całkowite zniszczenie "białej" i katolickiej Europy.
Tutaj jest pytanie komu by zależało na zniszczeniu Europy , ja osobiście stawiam na Rosję.

2. Rząd światowy i chipowanie ludzi. Ludzie mają być tak przestraszeni atakami terrorystycznymi itp. że dobrowolnie dadzą się inwigilować , kontrolować itp. Granice między państwami się zatrą i powstanie jeden rząd , jedna armia itp. Jest to powiązane z bibliią , przepowiedniami i nadejściem antychrysta.

Dodatkowo do punktu pierwszego jak i drugiego dochodzą teorie z USA które niby specjalnie to wywołały , aby później jako wyzwoliciele przyjechać na białym koniu i zająć Europę.

Można brać pod uwagę różne teorie itp. Wierzyć lub nie. Ale nie zmienia to faktu ,że ten nawał Islamu na Europę został przez kogoś i w jakimś celu wywołany/rozpoczęty i trzeba otwarcie nazywać to inwazją. Bo to nie jest 100 tys. czy nawet 250.000 muzułmanów , a już gdzieś z kilkanaście milionów ludu.

Wiadomość doklejona:
https://www.youtu...2i0syolQEU
Dr. Zbigniew Kękuś o ŚDM w Polsce. Zachęcam wszystkich do obejrzenia i odradzam udawania się na ŚDM.
Nie chodzi tylko o papieża zwodziciela , ale przede wszystkim o duże prawdopodobieństwo/ryzyko zamachu.

-
Dodane: 29.05.2016 15:51 /
KaKa - Profil - user - max% - 13649
#namso91

Ja ze swojej strony mogę też odradzić opuszczanie schronów i piwnic. Ot tak, dla bezpieczeństwa. U mnie w piwnicy nie ma żadnego muzułmanina, więc nic mi tam nie grozi. Od stycznia jej nie opuszczam, żywię się konserwami (konserwatysta hir), więc jestem bezpieczny.

A tak serio - ŚDM to dobra okazja na zamach, ale... tu jest Polska, po pierwsze mało potencjalnych zamachowców, po drugie patrzac na to jak PiS podchodzi do Kościoła Katolickiego, to policja z całego kraju zajmie się ŚDM...

-
Dodane: 10.07.2016 02:12 - Edytowane przez Ovin /
Ovin - Profil - user - 40% - 617
Kilka godzin mi zajęło doszukanie sie do tych informacji na stronach i grupach FB, postów napisanych przez Struskich, wybrałem kilka. Posty dotyczą papieża Franciszka, papieży, i spraw związanych z tym czyli Watykan, Kapłani, chrześcijaństwo i tak przy okazji też coś o Bibli, nowy Testament. Podaję linki do tych wypowiedzi w razie gdyby ktoś chciał o coś zapytać autora wpisów.

Oczywiście, jeśli tu się pojawią komentarze do je zacytuję na stronie z tym, że podam, że zadaje je Anonim.

Porozdzielałem długą linią aby oddzielać dane posty na dany temat.

http://strefataje...dze/cx24nz

Komentarze na temat tego artykułu:
https://www.faceb...2444413090

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść faktem jest że Franciszek jest papiezem ostatnich czasów,(istnieje jednak szansa, że on w niedługim czasie abdykuje i bedzie jeszcze jeden na krótki czas) Franciszek jest czarnym papieżem i to nie ulega żadnej wątpliwości, robi wszystko by wygrac jak to powiedział ale nie wie czy wygra to gra być albo nie być - zło albo dobro.
MMagdalena Struska de Merowing.

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść cytat z artykułu powyżej "Św. Malachiasz: "Straszny sędzia będzie sądził" -- to jest fakt, ale nie będzie sądził ludzi tylko kapłanów.

Magdalena Struska cytuje"Po zapoznaniu się z wizjami na temat losów Kościoła pozostaje pytanie, skąd w nich aż tyle negatywnych emocji? I dlaczego wizjonerzy i mistycy byli tak silnie przekonani o zbliżającym się upadku Watykanu (którego nazwa wywodzi się zresztą od łacińskiego "vaticinius", oznaczającego "przepowiadający przyszłość" ;) ? Odpowiedzi znają chyba tylko sami ekstrasensi…"
--- bo Watykan jest działem szatana. Bóg Stwórca niei ma nic wspólnego z religiami.
Kapłani "sa mordercami Dusz" - jak to powiedział Jezus w widzenieu do Ojca Pio. Dlatego z Woli Boga Stwórcy Watykan musi poddac się samolikwidacji!. MAS

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Odnośnie Watykanu - dopóki zaślepieni wierni nie zrozumieja że zostali przez wieki oszukiwani przez te zbrodniczo- finansowa instytucję dopóty ta trwac dalej będzie i będzie niszczyć swiadomości ludzkie szatanskimi metodami indoktrynacji umysłów.
MAS

https://www.faceb...1377841530

---------------------------------------------------------------------------------------------

http://wyborcza.p...e#BoxGWImg

Komentarze:
Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść OCHYDNA GRA PAPIEŻĄ CYTUJE " CAŁA ZIEMIA SZŁA ZA BESTIĄ" ( APOKALIPSA)
https://www.faceb...1071307894

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść ZASLEPIONY WIERNY PO MOIM WPISIE NIE ODNIÓSŁ SIE DO MOJEGO POSTA TYLKO USUNAŁ MNIE ZE ZNAJOMYCH. MAGDALENA STRUSKA DE MEROWING.

---------------------------------------------------------------------------------------------

http://wiadomosci...boje/0lelq

Komentarze na ten temat:
Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść To jest tylko gra! gra szatanskiej manipulacji przeciwko synowi Boga Stwórcy. jestescie ludzie zaslepienii nie widzicie ze ten jezuita to wielki gracz o czym mówia proroctwa byc albo nie byc, to gra dobra ze złem w tym przypadku zło reprezentuje Watykan i religia chrzescijanska. Do Watykanu został wysłany list w 2015 roku zaraz po liscie papiez FR odpowiedział publicznie ze on tylko gra i nie wie czy wygra! otwórzcie oczy bo was piekło zamotało! Ludzie obudźcie się !!!

https://www.faceb...9044642430

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Papiez dobrze wie co jest nie tak. On gra a stawka jest być albo nie być. Mam nadzieje że przegra z kretesem.

https://www.faceb...3121726689

cyt.|Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Co to za robocop z lewej?
Straszne, że w w pierwszym rzędzie siedzą kapłani chrzescijanscy, których Bóg Stwórca nazywa bluźniercami. A Jezus w slowach do Ojca Pio kapłanów nazywa " Jesteście Mordercy Dusz". Jak trzeba być zaslepionym, zindoktrynowanym i posłusznym szatańskiej instytucji finansowej żeby tego nie zauważyć."

https://www.faceb...2635060071

http://natemat.pl...ln-zlotych

Komentarze na ten temat:
Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Jeżeli ludzie postąpią według nakazu Boga Stwórcy ( Apokalipsa sw. Jana z Patmos) i Watykan podda się samolikwidacji wówczas ludzie będą mogli życ spokojniej, godniej, bez indoktrynacji i zaslepienia ich umysłów. A pianiadze przeznaczone beda na inne szlachetne cele ludzkie a nie na szatanskie pomysły religii!, które Bog Stwórca nazywa wprost : BLUŹNIERSTWEM! przeciwko jego potrzebom.
*
MAS.

https://www.faceb...1425138192

http://natemat.pl...-zapragnie

Komentarze na ten temat:
Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Biznes sakralny to bluźnierstwo przeciwko Bogu Stwórcy o czym mówi sam Bóg w tresci Apokalipsy.
To szatanskie bałwany wykonane ludzka ręką ( o czym mówił równiez M. Nostradamus).
Jezus w słowach do ojaca Pio nazywa kapłanów chrzescijanskich "Mordercy Dusz".
Chrzescijanie modlac sie do tych bałwanów zniewazają Boga Stwórcę!.

https://www.faceb...9698471698

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść
Papieże to marionetki, tak naprawde żądzi czarny papiez - jezuita ( dlatego obecnie na te ostatnie czasy wybrano jezuite). papieże nigdy nei byli namiestnikami Boga Stwórcy a raczej są uzurpatorami i wykorzystuja Jego wizerunek dla własnych potrzeb. Papiez to "zwykły człowiek" jak kazdy inny, jest omylny. Śłowo Watykanu jest slowem szatana a nie słowem bozym. Bóg w Ap. sw. jana z Patmoś nazywa Watykan bestia, kult maryjny wszeteczenstwem a kulty i bożki bałwanami i nakazuje zlikwidowac religie. Jako pierwsze do samolikwidacji wybrał chrzescijanstwo.

https://www.faceb...3071992694

GRZECHY ŚMIERTELNE WATYKANU
1 Zbezczeszczenie słowa Boga Stwórcy
2 Uśmiercenie na krzyżu Jezusa, syna Boga Stwórcy
3 Zbezczeszczenie duszpasterstwa
4 Utworzenie Postaci Boga ołtarzowego Jezusa Chrystusa
5 Utworzenie kultu maryjnego
6 Tworzenie dogmatów
7 Tworzenie bałwanów
8 Budowa świątyń
9 Służba dla potrzeb szatana
10 Gromadzenie majątku
*
Andrzej Struski de Merowing. 19.06.2016.

komentarze:

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść cytuję tekst rozmowy z Fb do tego tematu: Ryszard Kaminski "2 Uśmiercenie na krzyżu Jezusa, syna Boga Stwórcy" kto Watykan? co Ty wypisujesz? Tak naprawdę powiedz ,kogo ty grasz?--------------------------------------------------------------------

Andrzej Struski - Drogi Ryszard Kaminski nie bardzo znasz historię lub zbyt mocno wierzysz Watykanowi. Jezus nie umarł na krzyżu, są na to dowody. Natomiast na krzyżu wisi Jezus Chrystus nazywany "umartym" przez chrześcijan. To biskupi i teologowie pod wodzą Watykanu wciskają kit owieczkom. gdyby nie takie kity teologiczne chrześcijaństwo nie trzymało by się kupy i rozleciało by się w proch. Moje określenie cyt."2 Uśmiercenie na krzyżu Jezusa, syna Boga Stwórcy" w żadnym względzie nie mija się z prawdą i to z dwóch ważnych powodów: po pierwsze Jezus człowiek - duchowy syn Boga nie umarł na krzyżu, a po drugie wisi tam już dwa tysiące lat jego sobowtór wymyślony przez szatana a wykonany rekami chrześcijan. Watykan przez cały czas swego istnienia kultywuje ten szatański plan nie rozumiejąc co czyni. To, że nie rozumieją tej sprawy ojczulkowie watykańscy można by jeszcze im wybaczyć są to przecież "normalne ludzie" ale ze kultywują z uporem symbol i przyczynę bluźnierstwa to jest grzech śmiertelny. Czy masz jakieś wątpliwości ? Pozdrawiam Andrzej.

https://www.faceb...4362136565

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść cytuje" Krzyż z Jezusem Chrystusem jest symbolem mocy i wpływu szatana na człowieka. Ten symbol śmierci i bólu, żalu i umartwienia jest bluźnierstwem względem Potrzeb Duszy!!!
* Andrzej Struski de Merowing. 19.06.2016."

Komenatarze:

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść post z Fb :Maciej Cyran Nieprawda! To symbol Ofiary Odkupienia, jaką za mnie złożył Bóg i Człowiek! Witaj Krzyżu, Jedyna Nadziejo!!!
Lubię to! · Odpowiedz · 7 min ---------------------------------------------

Andrzej Struski
Andrzej Struski Maciej Cyran cytuję "Witaj krzyżu jedyna nadziejo" - czy rozumiesz co ty powiedziałeś? jeżeli nie to powiem ci, jesteś kompletnie zniewolony, ty nie masz już własnej woli a nadzieje pokładasz w sprawach zewnętrznych nie w swoim potencjale jesteś przykładem religijnej indoktrynacji. I o takie zniewolenie chodziło szatanowi, osiągnął pełny sukces jesteś tego studyjnym przykładem.

https://www.faceb...51/?type=3

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Chrześcijaństwo dopuściło się kultowego mordu na osobie Jezusa czyniąc tym samym, bluźnierstwo przeciwko Bogu Stwórcy.
*
Andrzej Struski de Merowing.

https://www.faceb...57/?type=3

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Oklaski dla sługi szatana i oszusta w sprawach Boga Stwórcy ale ludzie mają zniewolone umysły. Straszne. ( według Ap. Sw. Jana z Patmos religie sa bluźnierstwem przeciwko Bogu o czym on sam mówi).

https://www.faceb...40/?type=3

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść cytuje" Spotkanie papieza i komika "
+
Powinno brzmieć poprawnie: spotkanie oszusta w sprawach Boga Stwórcy i komika.

https://www.faceb...50/?type=3

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść
cyt." Najwiekszy przekręt w historii świata to Donacja Konstantyna! Watykan musi za to odpowiedzieć! - MASdeMerowing."( MMagdalena& AndrzejStruskideMerowing.)

https://www.faceb...0468830621

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść " Samolikwidacja Watykanu - uwolnić ludzi z niewoli indoktrynacji i zaslepienia - Skarby oddac Narodom i prawowitym właścicielom !!!". MASdeMerowing.

https://www.faceb...8042164197

http://www.lefiga...-[twitter]

Komentarz:

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Znowu gra ten przebiegły Jezuita!!! Nie mysl Jezuito ze wygrasz z planem Boga Stwórcy!.

https://www.faceb...6822203319

""Papież jest oszustem w kwestiach Boga Stwórcy
-- Andrzej Struski de Merowing";
Papież się opiera na NT. Zacytuję kolejny tekst cyt:"Nowy Testament to dzieło szatana z wyłączeniem Apokalipsy świętego Jana z Patmos, która z kolei jest jedynym tekstem w historii człowieka przysłanym przez Boga Stwórcę.
Wszystkie obszary świadomości człowieka są w 100% opanowane przez negatywne siły duchowe. Szatan w 100% posiada możliwość wpływu na programy myślowe człowieka. Dokonał tego za pomocą kultów i religii. Największe spustoszenie w zakresie wolnej woli między innymi chrześcijaństwo. Religie to instrumenty szatana służące mu do władzy nad człowiekiem

https://www.faceb...2239075444

http://www.newswe...835,1.html

Komentarz:

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Nie dajcie się zwieść, to ostatnie poddrygi szatana to bardzo chytry i przbiegły Plan. Cytuję""Papież jest oszustem w kwestiach Boga Stwórcy"
-- Andrzej Struski de Merowing.

https://www.faceb...6569121011

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Trzeba odebrac Watykanowi wszystko! i oddać prawowitym właścicielom a skarby narodom! ! !
*
MASdeMerowing.

https://www.faceb...4999122168

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Przyjdzie czas gdy Watykan zostanie otwarty a jego bramy zamkniete. Niejeden z was doczeka tej chwili. Skarby jego zaś oddane prawowitym włascicielom i narodom.

https://www.faceb...4002746601

http://wiadomosci...enzja.html

Komentarz:

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Watykan na tego typu zarzuty ma wytłumaczenie, poprostu to tylko zwykli ludzie a ludziom ułomności się przydarzają. Natomiast inna kwestia to to że ta szatańska organizacja juz dawno powinna być zamknięta, dla dobra ludzi a przede wszystkim dla dobra Dusz, których to kapłani są MORDERCAMI o czym mówi jasno Jezus w slowach do Ojca PIO. cyt" Kapłąni jestescie MORDERCY!!!

https://www.faceb...0359910632

http://www.tokfm....=FB_Gazeta

Komentarz:
Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść Episkopat nie ma prawa decydowac w sprawach kobiet! Mam nadzieje ze w koncu znajdzie sie adwokat, którego szukamy i skonczy sie ta cała szatanska maskarada. Link :
https://www.facebook.com/magdalena.struska.969/posts/574949572675055
https://www.faceb...9963244005

Cytat z innego Forum--
Magdalena Struska -- Daniel Dobrzyński W pierwszym zdaniu piszesz takie slowa"Chociażby fakt, że ta wiara pochodzi od samego Boga" -- to nie jest żaden fakt o jest czysta manipulacja z braku jakiegokolwiek dowodu na to, że wiara pochodzi od Boga. Cytuje" Natomiast mogę dowieść każdemu, kto podejmie merytoryczna dyskusje ze mną, że wiara pochodiz od szatana a nie od Boga. Bóg Stwórca bo tylko o tej postaci mozemy mówic mówiąc o Bogu nie ma nic wspólnego z żadna religią, zadnym kultem, żadna sektą i żadna mitologią. Przesłął an Ziemię informacje które swiadczą o tym co mówię, tylko że matacze watykanscy wszystko generalnie zafałszowali by korzystac z zaslepienia owieczek kultowych". Andrzej Struski de Merowing.
Lubię to! · Odpowiedz · 12 min ·
---
Daniel Dobrzyński
Daniel Dobrzyński "A oto znów przemówił do nich Jezus tymi słowami: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia." J 8, 12.
Pani wierzy i cytuje mi słowa Pana Andrzeja, ja wierzę w słowa Jezusa Chrystusa. Wolę czerpać wzór od Tego, który przyszedł na świat z miłości do człowieka i swoje życie oddał z miłości do niego. Nawet jeśli się mylę - i Jego nie ma i nie było - to ten wzór jest moim zdaniem najbardziej wartościowym...
Inny aspekt, że ludzie potrafią popsuć wszystko i robić interesy na wszystkim. Nie zmienia to faktu, że i tak wzorce pozostają niezmienne, a Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy. Przesyłam Pani szczery uśmiech i życzę więcej światła, na każdy dzień Emotikon wink
Lubię to! · Odpowiedz · 1 godz. ·
---
Magdalena Struska
Magdalena Struska -- Daniel Dobrzyński NT to zbiór napisany przez ludzi a nie przez Jezusa. Było by to jeszcze nie takie straszne gdyby nie fakt, że teksty wówczas napisane wielokrotnie były modyfikowane na potrzeby Watykanu. Gdyby wzorce zawarte w NT posiadały rzeczywista wartość przyczynową do tworzenia wartości skutecznie motywującej działanie cżłowieka w kierunku cech jakie wskazałeś, (dodam bardzo dobrych cech) bylo by dobrze i świat wyglądał by inaczej. Rzeczywistośc jest zupełnei inna, świat jest na skraju przepaści dla cywilizacji człowieka a główną dźwignią tego negatywnego rozwoju przez 2 tys. lat jest własnie chrześcijanstwo, którego działanie jest ściśle oparte na NT.. To że ty widzisz tam pozytywne wzorce to tylko chwała dla ciebie. jeżeli nie w NT to gdzieś indzieś i tak te wzorce byś odnalazł, takie okreslenie NT jest ślepym zaufaniem do szatańskich wersetów ewangelii. Piszę szatańskich dlatego, że większość społeczeństwa płąci drogo za wzorce tam zawarte, wzorce do slepego zaufania poddaństwa świadomości a ogólnie mówiąc baraństwa w życiu duchowym przenoszonego na plan życia fizycznego. Wybacz ale ty jestes jednym z nielicznych kórzy potrafią w tym bagnie odnaleźć światło, światło którego tam dla większości ludzi nie ma. Jezus nie przyszeł dawać wzorców miłości dla cłzowieka, on ich nie dawał. Nie am na to, żadnych dowodów. To sa wzorce pozornej miłości wymyslone przez szatana w czasie tworzenia chrześcijaństwa. Na tych pozornych wzorcach przewiozło się miliardy ludzi a ich DUSZE wylądowały w piekle na co zresztą szatan liczył. cytuje"Bóg nikogo nie kocha w taki sposób jak myśli to człowiek religijny. Bóg oczekuje na zupełnie co innego niż oferuje religia chrześcijańska i wszelkie inne religie, ale o tym sie nie mówi.- Andrzej Struski de Merowing". Dziekuje za zyczenia.
Lubię to! · Odpowiedz · Przed chwilą

https://www.faceb...9459951722

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść JP2 wyrzadził ludzkosci sporo szkody w dzialaniach przeciwko Bogu Stwórcy.
MMdeM

https://www.faceb...0187533316

Vatican ending story - Watykan kończąca się opowieść cytuje"Publiczne wypowiedzi papieża Franciszka świadczą, że jest kłamcą i oszustem w kwestiach dotyczących Boga Stwórcy.
Słowa papieża Franciszka nie przedstawiają w żadnym względzie ani potrzeb ani woli Boga Stwórcy, są to słowa uzurpatora, który mieni się być namiestnikiem Boga.
Jego działania nie służą Bogu Stwórcy a wręcz są wysterowane przez szatana.
+++
Struski Andrzej de Merowing."

https://www.faceb...0247556310

Pieklo to wymysł kapłanów w celu zastraszania wiernych i przymuszania ich do roznego rodzaju czynnosci wygodnych dla potrzeb koscioła. Takze doktryna o nieskonczonej milosci Boga nie jest zgodna ze stanem faktycznym dotyczacym tej postaci - kolejny niewypał i wymyslona bajeczka jednak na czasie i ludzie w nia wierza. Bóg nie jest przyjacielem w stosunku do czlowieka bo nie jest to fizycznie mozliwe. Bóg nie wymaga od czlowieka pokory, człowiek powinien - byc wielki w sobie - i nie szkodzic na zewnatrz. Bóg nigdy nikogo nie przytulił a wrecz obłudnym klamstwem jest mówienie w Jego imieniu, ze on pragnie przytulic. Piekło nie jest metafora samotnej Duszy lecz jest klamstewm wymyslonym przez religie. RELIGIE NIE SA PRAWDZIWE SA OSZUSTWEM NA USŁUGACH LUCYFERA. OSWIADCZAMY, ZE PAPIEZ FRANCISZEK NIE MA NIC WSPOLNEGO Z BOGIEM STWÓRCA jego powyzsze słowa sa kolejna manipulacja w celu zwiedzenia mas wiernych. Ostatnie jego słowa powinny brzmiec- wszyscy kochamy tego samego Boga ale pamietajmy ze to Bóg wymyslony na potrzeby religii. Bóg nie majacy nic wspolnego z Bogiem Stwórca. Bóg kaplanów powstał za podszeptem przebiegłego planu Lucyfera.Planu który realizuja religie, ezoteryka i inne wytwory poddane wpływom negatywnych form. Słowa wypowiedziane przez Papieza Franciszka nie maja nic wspolnego z faktami a jedynie sa jego wymyslem badz potwierdzeniem wymysłów bluznierczej religii jaka jest chrzescijanstwo. -MAS-

http://newsgru.co...e-francis/

Komentarze:
https://www.faceb...806087072/

Taka informacja świadczy o tym, że Franciszek - papiez chrześcijański
służy Lucyferowi Władcy Piekieł i zła.
Trudno powiedzieć czy on ( Franciszek) rozumie co czyni?
Chrześcijaństwo istnieje pod sztandarem Boga!
Papiez służy Lucyferowi kóry jest władcą szatana.
Komu służy Franciszek i do kogo modli się chrześcijanin?
Andrzej Struski de Merowing - Syn Boga - Pan Zastępów * prowadzący Misje Czasów Ostatecznych.
+++
Msza odbyła się 27.04.2014.
27 kwietnia 2014 w Niedzielę Miłosierdzia Bożego papież Franciszek przy koncelebrze emerytowanego papieża Benedykta XVI odprawił na placu Św. Piotra mszę świętą kanonizacyjną obu papieży[18]. W uroczystości uczestniczyło wiele zagranicznych delegacji, w tym także z Polski.

https://www.youtu...7dPzM5q43c

Komentarz:
Magdalena Stuska: Plan Lucyfera wprowadzic na Ziemi jedna religię dla wszystkich ludzi.

https://www.faceb...293191990/

Rok 2016 łączy szczególne sprawy.
We wrześniu 2016 spełnia się czas pontyfikatu Papieżą Franciszka w odniesienu do wskazań Boga.
Równiez we wrześniu 2016 rozpoczyna się rok Żydowskiego kalendarza, który
otwiera trzy siódemki, liczbę Boga tak częstwo wskazywaną w treści Starego Testamentu.
Jaki los przygotowuje Bóg dla Papieża Franciszka?
Jaki los przygotowuje Bóg dla wyznawców religii Starotestamentowej?
Papieże jeszcze nie doświadczyli kary bożej, jaką zapowiada Bóg własnymi słowami.
Naród Żydowski już dwukrotnie doświadczył tego co było związane z liczbą 70,
za dwa lata spełnia się trzecia siedemdziesiątka dla narodu Żydowskiego.
Andrzej & MMagdalena Struski de Merowing.

https://www.faceb...863545533/

"Godność człowiek uzyska, gdy nie będzie oceniał a oceny innych nie będą go bolały. Gdy nie będzie szkodził innym, jak również nie pozwoli sobie szkodzić. Gdy jego EGO będzie wielkie, lecz tego nie będzie okazywał.

Godności człowiek nie może okazywać i nie obchodzi go czy inni ją u niego zauważą." - Pan Zastępów.
-
Dodane: 10.07.2016 08:40 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5558
:o znowu te satanistyczne bzdury Struskich?

Plan Lucyfera wprowadzic na Ziemi jedna religię dla wszystkich ludzi.

Tylko z tym jestem w stanie się zgodzić, bo tą Religią jest Islam.

-
Dodane: 10.07.2016 08:59 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2444
JP2 wyrzadził ludzkosci sporo szkody w dzialaniach przeciwko Bogu Stwórcy.
MMdeM

Oczy krwawią gdy czytam tego typu herezje, przecież JPII był najlepszym i zapewne OSTATNIM papieżem, bo niemca nie liczę, a ten co teraz jest to jest sługą antychrysta, przecie to widać, tylko czekać kiedy to wszystko pierdyknie, ale JANA PAWŁA II proszę mi tu nie obrażać.

-
Dodane: 10.07.2016 09:55 /
cholek56 - Profil - user - 40% - 923
Bartek30 napisał/a:

Co Ty do islamu masz? Że są fanatycy to jedno ale są normalni wyznawcy. Tak samo w chrzescijanstwie sa normalni i są moherowe berety oraz osoby które uważają inne religie za fałszywe i plują na ich wyznawców nienawiścią. Więc gdzie Twój szacunek ze uwazasz że islam to religia lucyfera

-
Dodane: 10.07.2016 10:29 - Edytowane przez Bartek30 /
cholek56 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

Co Ty do islamu masz? Że są fanatycy to jedno ale są normalni wyznawcy. Tak samo w chrzescijanstwie sa normalni i są moherowe berety oraz osoby które uważają inne religie za fałszywe i plują na ich wyznawców nienawiścią. Więc gdzie Twój szacunek ze uwazasz że islam to religia lucyfera

Mój szacunek do Islamu? Dobre...

Nie mam takiego szacunku do tej Religii...

Yo yo, Islamiści to najnormalniejsi wyznawcy świata, tylko chyba nie wiesz o tym, że ich religia w zasadzie KAŻE im zabijać wszystkich innowierców a w szczególności Chrześcijan i Żydów, ale po za tym, masz racje są normalni.
[facepalm]

Seneka napisał/a:
MMdeM

Oczy krwawią gdy czytam tego typu herezje, przecież JPII był najlepszym i zapewne OSTATNIM papieżem, bo niemca nie liczę, a ten co teraz jest to jest sługą antychrysta, przecie to widać, tylko czekać kiedy to wszystko pierdyknie, ale JANA PAWŁA II proszę mi tu nie obrażać.

Za taki tekst o JP2, gdybym był adminem dałbym dożywotniego Bana, bo to już na prawdę podchodzi pod Satanizm.

-
Dodane: 10.07.2016 11:10 /
KaKa - Profil - user - max% - 13649
XD satanizm pisany dużą literą, ban za to, że ktoś uważa, że papież był zły, pisanie, że papież coś tam zrobił kwalifikowane na bana i satanizm.

Bartku, ty pewnie żadnego islamisty nie spotkałeś. Na Ukrainie Tatarzy przyjaźnią się z Ukraińcami, nikt nie umiera.

No i ogólnie te heheszki że Franciszek to antychryst. XDD

Co jeszcze?

-
Dodane: 10.07.2016 11:14 - Edytowane przez namso91 /
I znowu to straszenie banami. Nice :)

Chciałem jeszcze przypomnieć że to temat o Franciszku.

JP2 był dobrym papieżem i człowiekiem , ale niestety również miał swoje "mroczne strony". W sumie tak jak każdy z nas. Poza tym w tamtym towarzystwie (Watykan) to nawet dobry człowiek wiele zmienić nie może.

#Ovin
Co do Franciszka , to zgadzam się ze wszystkim co tu wkleiłeś na jego temat.

-
Dodane: 10.07.2016 11:46 /
#KaKa
Tak mi się napisało to słowo, nic po za tym.

A tak w ogóle, to pierw przeczytaj co takiego tam napisali o JP2, zanim się wypowiesz, bo ewidentnie nie przeczytałeś.

To dosłownie HEREZJE, a nie zwykłe "zły" także pierw przeczytaj, potem komentuj.

-
Dodane: 10.07.2016 11:48 /
Bartek30 napisał/a:
cholek56 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

Yo yo, Islamiści to najnormalniejsi wyznawcy świata, tylko chyba nie wiesz o tym, że ich religia w zasadzie KAŻE im zabijać wszystkich innowierców a w szczególności Chrześcijan i Żydów, ale po za tym, masz racje są normalni.
[facepalm]

Seneka napisał/a:
MMdeM

Za taki tekst o JP2, gdybym był adminem dałbym dożywotniego Bana, bo to już na prawdę podchodzi pod Satanizm.

Bartek jesteś żałosny. Znam islamiste i jest gościem lepszym niż niejeden chrześcijanin. Jesteś zapatrzony w ten żałosny kościół który manipuluje ludźmi. Jeśli dla Ciebie każdy muzułmanin Twoim zdaniem chcę zabijać to widać Twoją ignorancję. Chrzescijanstwo najbardziej zakłamana religia cieszę sie ze jestem ateistą i widzę jacy są ,,miłosierni" chrześcijanie. A w biblii pisze ze homoseksualisci będą karani śmiercią. Na co czekasz idź zabijaj biblia karze

-
Dodane: 10.07.2016 13:44 /
cholek56 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
cholek56 napisał/a:
Bartek30 napisał/a:

[facepalm]

Seneka napisał/a:
MMdeM

Bartek jesteś żałosny. Znam islamiste i jest gościem lepszym niż niejeden chrześcijanin. Jesteś zapatrzony w ten żałosny kościół który manipuluje ludźmi. Jeśli dla Ciebie każdy muzułmanin Twoim zdaniem chcę zabijać to widać Twoją ignorancję. Chrzescijanstwo najbardziej zakłamana religia cieszę sie ze jestem ateistą i widzę jacy są ,,miłosierni" chrześcijanie. A w biblii pisze ze homoseksualisci będą karani śmiercią. Na co czekasz idź zabijaj biblia karze

Głupi jesteś jeśli sądzisz ze Biblia każe zabijać.
Nie każdy muzułmanin chce zabijać, ale każdy terrorysta to muzułmanin, i zawsze jest to allah akbar.
Współczuje ci bardzo jeśli jesteś Ateistą, bo pojęcia nie masz, jaką krzywdę sam sobie robisz, no ale nic dziwnego jak żyjesz w tak zakłamanym przeświadczeniu że sądzisz że Biblia każe kogoś zabijać, to jest właśnie żałosne.

-
Dodane: 10.07.2016 13:57 - Edytowane przez cholek56 /
Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Powyżej jest pokazane jak bóg miłuje wszystkich.

Gadalem o Allah akbar z nim. Mówił że normalni muzułmanie tego nie tolerują.
Krzywdę sobie robię nie wierząc słowa mężczyzn w kieckach którzy jeżdżą mercami za za kilkaset tysięcy i mówią że potrzeba kasę na kościół? Na kazaniach mówią na kogo głosować przed wyborami? Nie wierząc w kogoś niewidzialnego? Tym ze wiem że każdą porażkę i sukces osiagam dzięki sobie?

Skoro nie każdy muzułmanin to terrorysta to czemu nie szanujesz tej Religi? Czyli wszyscy chrześcijanie to moherowe berety plujace na innowiercow, hipokryci którzy idą do spowiedzi a potem plują jadem na wszystko?

Jak to jest ze każda religia ma podobne doktryny a wyznawcy plują na niewielkie różnice między religiami?

Tak biblia zabijać nie każe

Bałwochwalstwo
2 Jeśli powstanie u ciebie prorok lub wyjaśniacz snów i zapowie znak lub cud, 3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: Chodźmy za bogami cudzymi – których nie znałeś – i służmy im, 4 nie usłuchasz słów tego proroka albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. 5 Za Panem, Bogiem waszym, pójdziecie. Jego się będziecie bać, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziecie słuchać, Jemu będziecie służyć i do Niego przylgniecie. 6 Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie. 7 Jeśli cię będzie nakłaniał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa, albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: „Chodźmy, służmy bogom cudzym”, bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi – 8 jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich, od jednego krańca ziemi do drugiego – 9 nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. 10 Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. 11 Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 12 Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i zaniecha tego zła pośród siebie.
13 Jeśli usłyszysz w jednym z miast, które Pan, Bóg twój, daje ci na mieszkanie, 14 że wyszli spośród ciebie ludzie przewrotni i uwodzą mieszkańców swego miasta, mówiąc: „Chodźmy, służmy cudzym bogom!”, których nie znacie, 15 przeprowadzisz dochodzenie, zbadasz, spytasz, czy to prawda. Jeśli okaże się prawdą, że taką obrzydliwość popełniono pośród ciebie, 16 mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą. 17 Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz w ogniu – miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono na wieki zwaliskiem, już go nie odbudujesz. 18 Nie przylgnie do twej ręki nic z rzeczy poddanych klątwie, aby Pan zaniechał zapalczywości swego gniewu, a okazał litość i miłosierdzie, rozmnażając cię, jak przysiągł twym przodkom, 19 jeśli będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, przestrzegając wszystkich poleceń, które ja tobie dziś daję, i czyniąc to, co słuszne jest w oczach Pana, Boga twego.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy