Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Szczęśliwa paczka

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Kod Lyoko
Dodane: 20.04.2016 20:37 - Edytowane przez LouveUchiha /
LouveUchiha - Profil - user - 0% - 68
Kreskówka opowiadająca o grupce dzieciaków, odkrywające Superkomputer , w którym jest świat o nazwie Lyoko i walczą z zamieszkałym tam programem SI - Xaną, przy okazji próbując wieść w miarę normalne życie.

W moim odczuciu spoko kreskówka, ocenę animacji pozostawiam wam. Co do fabuły - można pomysleć, że monotonna, ale jednak wciąga. Zachęcam do obejrzenia.

-
Dodane: 20.04.2016 20:54 /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1413
Oglądałem toto jak młodym byłem, pamiętam co nieco ale niezbyt wiele... Wiem że mi się podobało, ten klimat, sieczenie tych robotów i tak dalej :p , ale jak teraz o tym myślę to zapewne sklasyfikuje to jako "Nie nadające się do oglądania" ze względu na dubbing. :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 20.04.2016 22:02 /
Hubert0145 - Profil - user - 0% - 47
LouveUchiha napisał/a:
Kreskówka opowiadająca o grupce dzieciaków, odkrywające Superkomputer , w którym jest świat o nazwie Lyoko i walczą z zamieszkałym tam programem SI - Xaną, przy okazji próbując wieść w miarę normalne życie.

W moim odczuciu spoko kreskówka, ocenę animacji pozostawiam wam. Co do fabuły - można pomysleć, że monotonna, ale jednak wciąga. Zachęcam do obejrzenia.

Kochalem to ale niestety odcieli mi dostep do teletoon/zigzap

-
Dodane: 25.04.2016 16:50 - Edytowane przez Aedrik /
Aedrik - Profil - user - 20% - 302
Ach, pamiętam te bajka. Oglądałem jak byłem mały, jarałem się tym, budowałem tych przeciwników z klocków... xD Fajne to było. Teraz na Teletoon (tym kanale który zastąpił Zigzap) leci w formie serialu. Ale to już nie ten klimat...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy