Ważna informacja News: Wygraj oficjalną figurkę Dragon Ball Z!

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Yin Yang Yo
Dodane: 08.04.2016 19:27 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3823
Kreskówka dawniej lecąca na jetix i Disney XD. Stary mistrz panda Yo- uczy dwójkę królików Yin i Yanga. Yin- dziewczynka, dość naiwna -ma obsesję na punkcie ,,słodziutkich" stworzonek , używa magii aczkolwiek nieco bardziej rozgarnięta niż jej braciszek Yang- agresywny, tępy, no i straszny bałaganiarz. Do walki używa swego miecza.
Co sądzicie o tej kreskówce? Ja uważam ,że jest dość specyficzna. Nie oznacza to,że mi się nie podoba. Nieźle bawią mnie niektóre sceny- np. Bąblotrąblolandia Yanga, czy wrogowie- zwłaszcza Saranoja :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 01.05.2017 21:38 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13458
Oglądałem razem z rodzeństwem. Z tego co pamiętam było to o dwóch królikach w dośc przyjemnej oprawie wizualnej. Ale za chol*** nie pamiętam o co w bajce chodziło. Te króliki kung fu znały chyba i się biły dośc często... ale to czy to miało jakiś głębszy sens i fabułe to nie mam pojęcia xD Nie zapadło mi to jakoś mocno w pamięć, więc się nie ma co dziwić.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 01.05.2017 21:55 /
BuuNaPrezydenta - Profil - user - 10% - 128
Spk tematy zrobiłaś, ale szkoda że nie połączyłas ich w jeden, bo trochę zakopałaś mój temat, a byłam ciekawa Waszych odpowiedzi :'(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy