Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Worek treningowy
Dodane: 16.01.2016 16:07 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Wiemy co to jest ;p. Czy w domu macie worki treningowe? Co o takim czymś sądzicie? Ja nie miałam, ale u chrzestnej zdarzało mi się w niego powalić, nawet mi się to podobało( u mnie w pokojach by się choćby nie mieściło, a w drzwiach to by drzwi się nie dało zamknąć).

-
Dodane: 16.01.2016 16:41 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Nie, nie mam worka treningowego, chciałbym mieć, chciałbym trenować sztuki walki, ale średnio to możliwe. W sumie musiałbym się dowiedzieć mojego okulisty jak ze zdrowiem mojego oka i jego możliwością przyjmowania pięści.

----- Podpis --------------------
Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 14.02.2017 17:54 /
Lestero - Profil - user - 40% - 721
Ja posiadam i jest to niezła forma zarówno treningu jak i rozrywki, czy chociażby rozładowania stresów i nerwów które zbierają się przez cały dzień. Jak się chcę to wszystko można, ja mam bardo mały pokój a miejsce na worek się znalazło. W drzwiach nie mogłem bo drewniane framugi, sufit nie wchodził w grę. Ale kupiłem drążek do ściany (60 zl na allegro, utrzymuje do 220 kg) od razu z otworem na worek. Kupujesz jeszcze tylko karabińczyk za parę złoty i wieszasz i ściągasz kiedy masz ochotę.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.02.2017 17:56 /
Grzybson - Profil - user - 0% - 20
Byczusia napisał/a:
Wiemy co to jest ;p. Czy w domu macie worki treningowe? Co o takim czymś sądzicie? Ja nie miałam, ale u chrzestnej zdarzało mi się w niego powalić, nawet mi się to podobało( u mnie w pokojach by się choćby nie mieściło, a w drzwiach to by drzwi się nie dało zamknąć).

Mam i w sumie kupiłem go całkiem niedawno.Mega dobry trening a przy nim niezła rozrywka polecam każdemu ;)

-
Dodane: 15.02.2017 04:57 /
owerfull - Profil - user - 40% - 909
Mam worek treningowy i gruszkę refleksówkę, ale nie używam ich regularnie od ponad roku xD Co sądzę? Jak trenowałem boks, to używałem często i wyżywałem się, ale teraz mi się nei chce xD

-
Dodane: 13.06.2017 15:33 /
Kub8ub - Profil - user - 0% - 24
Moim zdaniem a przynajmniej w moim przypadku - jak już bym kupił to szybko bym przestał z niego korzystać :d
Większą motywację mam gdy pójdę do klubu i tam z tego korzystam :p
Ale można w ciekawy sposób wykorzystać do nauki, także polecam, jeśli nie ma możliwości treningu "w klubie" ;)

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy