Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Polecamy

Forum > Kreskówka
Temat: Wróżkowie chrzestni
Dodane: 23.12.2015 07:18 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3867
W innych tytułach spotykani jako: rodzice niezbyt chrzestni, czy Przygody Timmiego. 10 letni Timmy Turner w życiu ma pecha: słabe stopnie, słaba koncentracja, nielubiany w szkole, opiekunka go gnębi, rodzice go niefajnie traktują.
Wg mnie słabe. Nie lubię tego humoru, co tam przedstawiony jest, Timmy jest dość rozpieszczony a postacie mnie denerwują.

-
Dodane: 23.12.2015 14:41 /
Aedrik - Profil - user - 20% - 302
Mam podobne zdanie. Wszystko w tej bajce denerwuje: postacie, dialogi, muzyka, wszystko. Humor to robienie z każdego bohatera idioty lub tworzenie sytuacji gdzie cierpią, raczej jest przeznaczony dla widowni średnio rozwiniętej intelektualnie. To typowy przedstawiciel poziomu dzisiejszych kreskówek, nie polecam.

-
Dodane: 23.01.2016 13:44 - Edytowane przez profesormanga /
profesormanga - Profil - user - 0% - 20
Aedrik napisał/a:
Mam podobne zdanie. Wszystko w tej bajce denerwuje: postacie, dialogi, muzyka, wszystko. Humor to robienie z każdego bohatera idioty lub tworzenie sytuacji gdzie cierpią, raczej jest przeznaczony dla widowni średnio rozwiniętej intelektualnie. To typowy przedstawiciel poziomu dzisiejszych kreskówek, nie polecam.

Niekoniecznie wchodżmy z butami w czyjś rozwój intelektualny, to poważny i często dość dramatyczny temat. Prawdą jest, że serial jest... dość osobliwy. Jeśli potraktuje się go jako "zapychacz" czasu, to okej... ale jako kreskówka dla dzieci? Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie te wzorce zachowań, nie te dialogi. Niektórzy narzekają, że Polacy mają Bolka i Lolka albo Reksia, ale ja już wolę to niż TEN TWÓR jakim jest tytułowa kreskówka.Niektórzy twórcy sobie na za duzo pozwalają. Cieszy mnie, że taki kreskówkowy minimalizm spotkał się z negatywnym przyjęciem w tym wątku. To dobrze wróży mojemu odbiorowi tego forum.

-
Dodane: 01.05.2017 21:07 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13722
Równiez oglądałem z rodzeństwem jakieś 5-6 lat temu...

Nawet zabawne to było a głupota tego jednego wróżka była porażająca. Nawet przyjemna bajka to była, nawet dla takiego starego 19-20 latka, który miał za sobą już sporo dojrzalszych animowanych bajek.

----- Podpis --------------------
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy