Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Skoki Narciarskie 2015/16
Dodane: 22.11.2015 16:01 - Edytowane przez by_black /
cholek56 - Profil - user - 40% - 922
Witam sezon skoków narciarskich się zaczął więc piszcie co sądzicie o tej dyscyplinie, o waszych ulubionych skoczkach :)

-
Dodane: 26.11.2015 16:14 /
MutenRoshi - Profil - user - 0% - 60
Noriaki Kasai, gość jest niesamowity. Mam nadzieję że będzie w tym sezonie w pierwszej trójce. Kibicuje mu bardziej niż naszym, za których też trzymam kciuki.

-
Dodane: 26.11.2015 17:48 /
MutenRoshi napisał/a:
Noriaki Kasai, gość jest niesamowity. Mam nadzieję że będzie w tym sezonie w pierwszej trójce. Kibicuje mu bardziej niż naszym, za których też trzymam kciuki.

Noriaki to legenda obok Stocha kibicuję mu najbardziej. 20 kilka lat skacze a ciągle w świetnej formie :) bardzo go lubię i szanuję. Mimo wieku chcę wziąć udział w następnych Igrzyskach olimpijskich

-
Dodane: 19.12.2015 19:07 /
Grafika - Profil - user - 0% - 9
Szkoda że Kamilowi jak narazie nie idzie najlepiej :( ale mam taką nadzieję że będzie coraz to lepiej,liczę na niego :)
Co do Pana Kasai'ego to szacun! Mimo tak długiego stażu w skokach narciarskich, to nadal bardzo dobrze mu idzie. Jestem naprawdę pełna podziwu.

-
Dodane: 20.03.2016 15:35 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 197
Prevc zdominował sezon totalnie. Kruczek już nas nie prowadzi. Szykują się duże zmiany w przyszłym sezonie.

-
Dodane: 20.03.2016 20:14 /
Vegetta07 napisał/a:
Prevc zdominował sezon totalnie. Kruczek już nas nie prowadzi. Szykują się duże zmiany w przyszłym sezonie.

Tak Prevc zasłużył na to ciężka pracą.
Cieszę się że Kruczek odchodzi wypalił się :) mam nadzieję że przyszły trener wykorzysta cały potencjał Stocha, Huli, Kota i Stękaly

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy