Ważna informacja News: Wygraj oficjalną figurkę Dragon Ball Z!

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 21.01.2018 18:43 /
kewson - Profil - user - 0% - 7
MN777 napisał/a:
kewson napisał/a:
Nie, manga opowiada o tym jak to długo Belmod panuje jako bóg zniszczenia 11 wrzechświata i w związku z tym przygotowuje Toppo na swojego następcę. Manga mówi sugeruje także że Toppo jest mocniejszy od SSG lecz prawdopodobnie słabszy niż SSB.(Goku przegrał z Toppo, lecz raczej przez brak zachowania uwagi- za bardzo zaufał swojej mocy i to go zgubiło) W mandze przedstawiona jest scena w której Vegeta opanowuje w 100% SSB ( charakteryzuje się tym że nie spada stamina i można korzystać cały czas z pełnej mocy) w walce z Beerusem walka wyrównana do czasu gdy Vegeta zadaje celny cios beerusowi, ten się wścieka i miażdży Vegetę, także jest między nimi przepaść. Goku osiąga perfect SSB w walce z fused Zamasu.w mandzie nie ma żadnych Kaio-kenów itp itd Jako ciekawostkę powiem że w mandze po wygranej walce z Vegetą Beerus pyta Rybią wyrocznię (tą samą która potwierdziła sen o SSG)czy to prawda że faktycznie Goki i Vegeta będą w przyszłości równorzędnymi przeciwnikami dla niego a ta to potwierdza i że w jej proroctwie nie może być błędu. Mam nadzieję że ci wszystko wyjaśniłem.

jako tako mi rozjaśniłeś. Powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Jiren wykracza mocą poza bogów zniszczenia? czyli beerus nie miałby z nim szans?

Na koniec pojedynku Goku vs Toppo ten drugi mówi Goku że jest w jego wrzechświecie ktoś silniejszy nawet od ich boga zniszczenia czyli Belmoda.. Lecz w mandze w odróżnieniu do anime formą "przed" turniejową był battle royale między bogami zniszczenia , gdzie w anime był mini turniej universe 7 vs universe 9. Co za tym idzie na końcu battle royale został nasz beerus i quitela (ten szczur czy mysz?)zanim przerwał to arcykapłan, więc teoretycznie to oni są najsilniejsi. Wiemy więc że zarówno Beerus jak i Jiren są mocniejsi od Belmoda, lecz nie ma jasności co do Beerus vs Jiren. Może kolejne chaptery mangi to wyjaśnią...

-
Dodane: 21.01.2018 19:25 /
furryat - Profil - user - 10% - 120
beerus w mandze kreowany jest na ultra kozaka, szkoda że jest go tak mało bo w mandze ma fajny charakter, taki bardziej mafijny <3

-
Dodane: 25.01.2018 15:43 /
agawron91 - Profil - user - 0% - 8
Wpadło mi coś zajebistego do głowy, co dodałoby dramaturgii Superce. Nie wiem czy pamiętacie zapowiedź gry heroes jakiś czas temu, główna walka to Jiren vs Goku & Frieza. Jak doprowadzić do takiego rozwiązania? Jak wiadomo Toppo powinien dostać moc Boga zniszczenia. Stanie się mega kozakiem, wyrzuci #17 bez problemu. Wtedy ruszy na niego Vegeta. Książę sayian ciśnie nowego boga zniszczenia, więc Toppo używa na Vegecie Hakai i go "znika". Płacz rozpacz, przecież to Vegeta, retrospekcja, że mu się dopiero co dziecko urodziło, itd. To jak odpada Toppo to już kwestia gustu, czy Hakai zostanie podciągnięte pod zabicie (w sumie nie zabija, bo to po prostu wymazanie), czy zostanie wykluczony z powodu tego, że bogowie zniszczenia nie mogą brać udziału w turnieju, czy też Goku dostanie takiego Rage'a, że osiągnie UI i go wykopie, obojętnie. Tak samo nie wiem kto wygra, czy Goku czy Jiren, ale ostatnie życzenie na pewno będzie w stylu "przywróć wszystkie ofiary tego turnieju do życia", więc Vegeta wróci do życia.

-
Dodane: 25.01.2018 20:58 /
Dzejro - Profil - user - 0% - 24
agawron91 napisał/a:
Wpadło mi coś zajebistego do głowy, co dodałoby dramaturgii Superce. Nie wiem czy pamiętacie zapowiedź gry heroes jakiś czas temu, główna walka to Jiren vs Goku & Frieza. Jak doprowadzić do takiego rozwiązania? Jak wiadomo Toppo powinien dostać moc Boga zniszczenia. Stanie się mega kozakiem, wyrzuci #17 bez problemu. Wtedy ruszy na niego Vegeta. Książę sayian ciśnie nowego boga zniszczenia, więc Toppo używa na Vegecie Hakai i go "znika". Płacz rozpacz, przecież to Vegeta, retrospekcja, że mu się dopiero co dziecko urodziło, itd. To jak odpada Toppo to już kwestia gustu, czy Hakai zostanie podciągnięte pod zabicie (w sumie nie zabija, bo to po prostu wymazanie), czy zostanie wykluczony z powodu tego, że bogowie zniszczenia nie mogą brać udziału w turnieju, czy też Goku dostanie takiego Rage'a, że osiągnie UI i go wykopie, obojętnie. Tak samo nie wiem kto wygra, czy Goku czy Jiren, ale ostatnie życzenie na pewno będzie w stylu "przywróć wszystkie ofiary tego turnieju do życia", więc Vegeta wróci do życia.

Tak jak mówisz coś zajebistego ci wpadło do głowy... Swoja drogą dobrze, że ta seria się już kończy, bo te pomysły i teorie o których nie warto już wspominać zaczynają być śmieszne i męczące... Ludzie przed ostatnim odcinkiem pewnie będą mieć jeszcze 100 teorii. Przez cała serię nie sprawdziła się żadna teoria jakiś pseudo fanatyków DB. Ludzie to tylko anime, które jest zbudowane jak budowa cepa, a ludzie doszukują się czegoś i wymagają jakiś rzeczy z kosmosu co do tego anime (Może to kwestia wieku, bo pewnie mając te 15 czy tam ile lat temu jak oglądałem Zetkę pewnie też miałem takie myśli) ale litości.. Czekam na koniec, bo zdecydowanie to nie udana seria na każdej płaszczyźnie i można spokojnie ją ocenić na 5/10

-
Dodane: 26.01.2018 15:08 /
agawron91 - Profil - user - 0% - 8
kolo, skąd te złe emocje w tobie.. Temat jest o spojlerach i teoriach, a widzę, że nie można już nawet nic napisać, związanego tematem. Może jest to spowodowane niskim poziomem anime, frustracją wywołaną niespełnionymi oczekiwaniami. Ale nie porównuj mnie do 15 latków, numer w loginie to mój rocznik, żonaty, dzieciak w drodze...

-
Dodane: 26.01.2018 16:06 - Edytowane przez Karotte /
Karotte - Profil - user - 20% - 298
Wtedy ruszy na niego Vegeta. Książę sayian ciśnie nowego boga zniszczenia, więc Toppo używa na Vegecie Hakai i go "znika". Płacz rozpacz, przecież to Vegeta, retrospekcja, że mu się dopiero co dziecko urodziło, itd.

Vegeta i tak ma gdzies to dziecko :d . Bardziej go interesuje ten mały saiyan z 6 wszechswiata.

https://pbs.twimg...AIcI6g.jpg

To bedzie prostsze i bez zadnych Haikaow(poza tym zabijanei jest zabronione)

Toppo wyrzuci C17 i Frieze
Vegeta wyrzuci Toppo i wypadnie jednoczesnie z nim. Albo wyrzuci Toppo i pomoze dalej w walce z Jirenem.
Goku pokona Jirena.

-
Dodane: 26.01.2018 16:31 /
Vegetta07 - Profil - user - 10% - 184
O ja Cię. Czyli jednak GF opada, szkoda myślałem że jeszcze coś zrobi w tym turnieju. W niedzielę żegnamy 17 i GF. :(

-
Dodane: 26.01.2018 20:32 /
markus20x - Profil - user - 10% - 178
Karotte napisał/a:

Toppo wyrzuci C17 i Frieze
Vegeta wyrzuci Toppo i wypadnie jednoczesnie z nim. Albo wyrzuci Toppo i pomoze dalej w walce z Jirenem.
Goku pokona Jirena.

To nie jest tak do końca powiedziane że ich wyrzuci, Toppo pokona #17 i GF, ale nie wiadomo czy obaj wypadną na trybuny.
są różne tłumaczenia ale powyższe jest najbardziej prawdopodobne.

ciekawe jest to, że w spoilerach niema nic o Goku w najbliższych trzech odcinkach..

-
Dodane: 26.01.2018 20:33 /
musial3211 - Profil - user - 20% - 367
Vegetta07 napisał/a:
O ja Cię. Czyli jednak GF opada, szkoda myślałem że jeszcze coś zrobi w tym turnieju. W niedzielę żegnamy 17 i GF. :(

Bo co? Bo jest napisane "go down"? Ach uwielbiam takie dosłowne tłumaczenia, gdzie kontekst tego zdania jest zupełnie inny. Poza tym kolejny odcinek, czy jego tytuł zapowiada jakąś ostateczną barierę C17.

-
Dodane: 26.01.2018 20:44 /
Xill_5 - Profil - user - 0% - 73
Zważywszy na to, że DBS ma zostań zakończony po tym arcu, zabawne jest powspominać te wszystkie niezwykłe teorie jak spisek aniołów, przybycie Zamasu czy wielki plan Freezy. Wychodzi na to, że będzie zwykły happy end bez żadnych zwrotów akcji. Zresztą w sumie nigdy nie było tak dużych zaskoczeń, może pewna doza tajemniczości w sadze Blacka albo pojawienie się Cella w sadze Cyborgów. DB ma właściwie bardzo prostą strukturę i zaskakuje jego popularność, ale to chyba z uwagi na to sentyment, bo kiedyś było czymś niezwykłym i dało podwaliny pod inne tytuły.

-
Dodane: 27.01.2018 05:38 /
musial3211 napisał/a:
Vegetta07 napisał/a:

Bo co? Bo jest napisane "go down"? Ach uwielbiam takie dosłowne tłumaczenia, gdzie kontekst tego zdania jest zupełnie inny. Poza tym kolejny odcinek, czy jego tytuł zapowiada jakąś ostateczną barierę C17.

No dobrze ale przecież ktoś musi wypaść, nie po to Toppo się przemienia żeby sobie z nimi pogadać. Nie może być 4 vs 2....

-
Dodane: 27.01.2018 10:41 - Edytowane przez Karotte /
Skoro Vegeta walczy z Toppo, to znaczy, ze Frieza i C17 raczej wypadli. Przeciez Toppo rzuca sie na vegete, bo pokonal obydwu :d . To bedzie idiotyczne, jesli sie okaze, ze on ich nie wyrzucil :d .

Macie ten swoj wielki plan Friezy [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] Juz z Roshiego chyba bylo wiecej pozytku na turnieju, ktory teoretycznie nie powinien tutaj byc. Frieza bez gohana nawet z krolikiem,by przegral.

-
Dodane: 27.01.2018 11:15 /
abyx92 - Profil - user - 20% - 341
Karotte napisał/a:
Skoro Vegeta walczy z Toppo, to znaczy, ze Frieza i C17 raczej wypadli. Przeciez Toppo rzuca sie na vegete, bo pokonal obydwu :d . To bedzie idiotyczne, jesli sie okaze, ze on ich nie wyrzucil :d .

Macie ten swoj wielki plan Friezy [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] [wesoly] Juz z Roshiego chyba bylo wiecej pozytku na turnieju, ktory teoretycznie nie powinien tutaj byc. Frieza bez gohana nawet z krolikiem,by przegral.
oj karotte, sory, ale bzdury gadasz. To że toppo rzuca się na vegetę, to nie oznacza że wyrzucił pozostałych dwóch. Bo rzucił się na niego by pomóc jirenowi. Poza tym gdyby toppo wyrzucił freezę to było by to zeszmacenie freezy. Moim zdaniem jeśli kogoś wyrzuci to c17, a Vegeta albo freeza jego wyrzuci. Ogólnie jak już mówiłem: u10 bez jirena by nie zaszedł tak daleko. Toppo jest silny ale sam by nie wystarczył, a jedynym atutem dyspo jest jego szybkość. Bez niej jest nikim. Według mnie taki hit wyrzucił by ich obydwu. Na każdego jest sposób.

----- Podpis --------------------
[img][/img]https://media.giphy.com/media/FrDwizJiLyayY/giphy.gif[img][/img]
-
Dodane: 27.01.2018 13:56 - Edytowane przez Karotte /
Abysx92, zobaczymy po odcinku. Zapowiada sie ciekawie

UWaga Spoiler/zdjecia do nowego odcinka( na wlasne ryzyko) :

https://pbs.twimg...AAWPng.jpg
https://pbs.twimg...AAIDvf.jpg
https://pbs.twimg...AAJlRE.jpg

-
Dodane: 27.01.2018 15:54 /
Ups. Pan Freezer zszedł do 4 formy. Ciekawe czemu? :) Jeśli naprawdę to dopadnie to ten cały jego powrót to jedna wielka lipa. Mam nadzieję że tak się nie stanie.

-
Dodane: 27.01.2018 16:55 /
dbgoku - Profil - user - 0% - 60
Czyli faktycznie toppo jest jako hakaishin, energia zniszczenia. Bez sensu, mam nadzieję że to jakoś sensownie wytłumaczą bo na chwilę obecną to się nie trzyma kupy. Myślałem że po to wzięli Freeze by został na sam koniec, raczej nie wyleci tak szybko.

-
Dodane: 27.01.2018 17:09 /
Fytyny - Profil - user - 0% - 64
dbgoku Dlaczego bez sensu? Podczas gdy Vegeta i Goku trenowali z Whisem tylko po to żeby stać się silniejszymi Toppo trenował bezpośrednio do tego by stać się bogiem zniszczenia. Jak dla mnie to jest wystarczajace wytłumaczenie. Toppo w momencie próby podświaomie wykorzystał to czego się nauczył, tak samo jak Goku przy UI.

-
Dodane: 27.01.2018 18:10 /
BlackEdge - Profil - user - 0% - 20
Fytyny napisał/a:
dbgoku Dlaczego bez sensu? Podczas gdy Vegeta i Goku trenowali z Whisem tylko po to żeby stać się silniejszymi Toppo trenował bezpośrednio do tego by stać się bogiem zniszczenia. Jak dla mnie to jest wystarczajace wytłumaczenie. Toppo w momencie próby podświaomie wykorzystał to czego się nauczył, tak samo jak Goku przy UI.

Koledze chyba chodziło o to ze bogowie zniszczenia nie mogą brać udziału w turnieju i to jest bez sensu w takim razie bo Toppo powinien zostać zdyskwalifikowany używając tej mocy.

-
Dodane: 27.01.2018 18:15 /
SuperKaroru - Profil - user - 0% - 1
Co jeżeli Jiren nie pokonał teraźniejszego Boga Zniszczenia ze swojego wszechświata. Tylko Toppo kiedy jeszcze był bogiem zniszczenia? Co o tym myślicie Spoiler

-
Dodane: 27.01.2018 18:36 /
Fytyny - Profil - user - 0% - 64
BlackEdge napisał/a:

Koledze chyba chodziło o to ze bogowie zniszczenia nie mogą brać udziału w turnieju i to jest bez sensu w takim razie bo Toppo powinien zostać zdyskwalifikowany używając tej mocy.

"Bóg zniszczenia" to raczej jest tylko i wyłącznie tytuł, jest tylko jeden i jeśli nim jesteś to nie startujesz. Poza tym nigdzie nie było powiedziane, że nie wolno używać mocy zniszczenia.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy