Ważna informacja News: Ranking Mangowych Klubowiczów II

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super: Spoilery i teorie
Dodane: 16.07.2017 20:02 /
#scouser - Profil - user - 0% - 46
Z zapowiedzi 100 odcinka wynika, że Goku i reszta nie kojarzy transformacji Kale, więc wreszcie się dowiedzieliśmy jak to rozwiążą.
Podejrzewam, że ta prośba Caulify o naukę SSJB to tylko i wyłącznie zabieg mający na celu wkurzyć Kale. Na nic innego nie wpadli, a jak wiemy z poprzednich odcinków Kale jest bardzo zazdrosna o swoją "siostrzyczkę, przyjaciółkę" zwał jak zwał.
Jestem ciekaw ile potrwa ten turniej, bo jak w takim tempie będą ludzie wypadać z ringu, to skończy się to w 20 minut. Po 5 minutach wyleciało ilu? Z 15, także tempo niezłe.

-
Dodane: 17.07.2017 00:22 - Edytowane przez sparki3000 /
#sparki3000 - Profil - user - 0% - 47
Z tytułu odcinka 101 wnioskuję, że Brollynka pojawi się pod koniec odcinka 100 i U11 za nią się weźmie, bo uznają za zbyt niebezpieczną oraz, że może ona wyeliminować wszystkie wszechświaty niszcząc całą arenę :p

A może Sajanki założą sojusz z naszymi i najpierw zaczną eliminować resztę Uniwersów. A na końcu postanowią walczyć nasi sajanie U7 vs sajanie U6. Kto tam wie co "TOTEJ" wpadnie do głowy :p

-
Dodane: 17.07.2017 13:34 /
Troche zmienie obecnie poruszany temat. Czytalem sobie Wikipedie Dragon Ballowa i naszla mnie pewna mysl.
Obczilem Dabure i w powiazanych byla jego.. na wiki nazwana siostra Towa. Towa to postac z gry, jednak gdy zobaczylem jej wyglad wpadlem na cos.
Niebieski kolor skory, biale wlosy, posluguje sie laska. Wystarczy? To upadly / zbuntowany Aniol z wczesniej wymazanych wszechswiatow, przynajmniej moznaby tak sobie dopowiadac. Wiem, ze to nigdzie nie jest powiedziane, a postac nie jest kanoniczna, ale pasowaloby do obecnej historii wg mnie. No i tutaj rodzi sie pomysl i pytanie - czy historia z DBOnline moglaby po wiekszych modyfikacjach byc oficjalna, kanoniczna kontynuacja Zetki (Super to nie kontynuacja, bo dzieje sie w trakcie Z). Wg mnie bylby to spoko pomysl. Nawet jeden z Aniolow juz jest i cala historia z nia zwiazana. Historia z Time Patrolerami tez wydaje sie spoko o ile sie ja troche podrasuje i dostosuje do anime i mangi a nie gry. Wg mnie to bylaby bardzo fajna opcja. Wtedy mozna uznac DBGT za kanon, uznajac ze to jedna z wielu alternatywnych historii i tyle. Piza tym, zamiana w SSJ4 nie burzy tego co widzimy teraz. To ujarzmiony Oorazu i tyle.
Byłaby to szansa dla Uuba, podrosnietych Gotena i Trunksa, a w miejsce mlodych smieszmow weszlaby Pan z Bulla. Takze historia moglaby trwac dalej i nadal byc ciekawa, a poprzeczka narzucona przez poziom sily Bogow nie musialaby byc jakos magicznym sposobem obnizana, bo nadal bylibysmy swiatkami walki z Bogami. Choc w DB elementarna zasada jest to, ze kazdy kolejny wrog jest silniejszy, by kultywowac zlota zasade przelamywania barier i limitow.
Jak zapatrujecie sie na to? Czy Towa faktycznie moze/moglaby byc Uladlym Aniolem? Nie wiem jak wyjasniona jest jej postac w grze, wiec moze plote glupoty. Niemniej to luzna rozkmina. Enjoy.

-
Dodane: 17.07.2017 14:37 /
#Damiao11 - Profil - user - 0% - 35
sparki3000 napisał/a:
Z tytułu odcinka 101 wnioskuję, że Brollynka pojawi się pod koniec odcinka 100 i U11 za nią się weźmie, bo uznają za zbyt niebezpieczną oraz, że może ona wyeliminować wszystkie wszechświaty niszcząc całą arenę :p

A może Sajanki założą sojusz z naszymi i najpierw zaczną eliminować resztę Uniwersów. A na końcu postanowią walczyć nasi sajanie U7 vs sajanie U6. Kto tam wie co "TOTEJ" wpadnie do głowy :p

Kale zostanie pokonana już w następnym odcinku. Wiadomo już nawet przez kogo.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 17.07.2017 15:53 - Edytowane przez sparki3000 /
#sparki3000 - Profil - user - 0% - 47
Damiao11 napisał/a:
Kale zostanie pokonana już w następnym odcinku. Wiadomo już nawet przez kogo.

Masz pewne źródło czy wnioskujesz za sprawą samych zapowiedzi, które bywają mylące.
Tak jak duża ilość osób przewidywała odpadnięcie Trollina przez dyskwalifikację :d A jak odpadł to już każdy chyba wie.

-
Dodane: 17.07.2017 16:02 /
#Damiao11 - Profil - user - 0% - 35

Masz pewne źródło czy wnioskujesz za sprawą samych zapowiedzi, które bywają mylące.
Tak jak duża ilość osób przewidywała odpadnięcie Trollina przez dyskwalifikację :d A jak odpadł to już każdy chyba wie.

Z tego co wiem to jest po prostu ta informacja zawarta w opisie następnego odcinka. Dyskwalifikacja Krillina to jest kwestia interpretacji. Wiadomo, że wszystkim nam się kojarzy to z karą, ale można to tez interpretować jako niezdatnośc lub niezdolność do czegoś. W tym wypadku Krillin był niezdolny do kontynuowania turnieju przez to że został wyeliminowany. Fakt, ja bym użył w tym wypadku innego słowa niż "dyskwalifikacja", ale da się z tego wybronić.

-
Dodane: 17.07.2017 16:11 /
#bekson - Profil - user - 50% - 1090
#scouser

Towa jest demonem naukowcem z wymiaru demonów, a jej celem jest złamanie pieczęci do wymiaru demonów by stworzyć jej idealny wszechświat pełen zła i cierpienia.

Can't you imagine it? A garden of evil blooming with rage and pain? So beautiful.

Nie ma żadnej wartości bojowej, ale dysponuje potężną magią.

-
Dodane: 17.07.2017 17:02 /
Towa jest demonem, ale pytanie czy Upadły Anioł, nie może być Demonem.
Nie wiadomo jak dawno temu wymazali tamte pozostałe 6 wszechświatów, więc być może przez ten czas wymasterowałaby magię. Podwaliny pod koleją spoko serię jak najbardziej :) !

-
Dodane: 18.07.2017 12:04 /
#Sandargo - Profil - user - 10% - 148
Co sądzicie o tym obrazku? Myślicie, że będzie on miał jakieś przełożenie na rzeczywistą kolejność eliminacji?

http://imgur.com/...

-
Dodane: 18.07.2017 12:17 /
#Ruqer - Profil - user - 60% - 1996
#Sandargo
Roshi w top4? Jakoś tego nie widzę. Vegeta natomiast odpadłby zbyt szybko, znowu sprowadza go do roli "patrzcie jaki potężny przeciwnik, pokonał Vegete"? XD

Nie mówię, że to nieprawda, ale wolałbym, żeby tak się nie stało :d z drugiej strony walczący gohan robi trochę smaka

-
Dodane: 18.07.2017 12:25 /
#Bartalek - Profil - user - 0% - 32
Oby nie, błagam... Vegeta jest bardzo niedocenianą postacią i chciałbym, żeby wreszcie odegrał jakąś bardzo ważną rolę, a nie ciągle robił jedynie jako ozdobnik dla Goku...

-
Dodane: 18.07.2017 13:59 /
#Sandargo - Profil - user - 10% - 148
Bartalek napisał/a:
Oby nie, błagam... Vegeta jest bardzo niedocenianą postacią i chciałbym, żeby wreszcie odegrał jakąś bardzo ważną rolę, a nie ciągle robił jedynie jako ozdobnik dla Goku...

Większość fanów by raczej tego chciała, ale Toei/Toriyama są nieubłagani. I tak ma o wiele większy spotlight w DBS niż miał w Zetce.

-
Dodane: 18.07.2017 14:26 /
#Regis819 - Profil - user - 0% - 16
Sandargo napisał/a:
Co sądzicie o tym obrazku? Myślicie, że będzie on miał jakieś przełożenie na rzeczywistą kolejność eliminacji?

http://imgur.com/...

Bez przesady :) To by było za proste. Bo po dwóch kolejnych odpadnięciach byłoby to jasne jak słońce (szczególnie ten Vegeta by dawał do myślenia)

Poza tym można wymyślić inne schematy z tego np:
Krillan, C18, Piccolo (po lewej wszyscy poza Goku i Gohanem którzy chyba na pewno zostaną na koniec)
Tien, C17, Roshi
Vegeta, Frieza, Goku i Gohan

to bliżej rzeczywistości chyba (chociaż w DBS logiki nie za wiele)

-
Dodane: 18.07.2017 16:02 /
#DoozleAnime - Profil - user - 10% - 230
#Regis819

Wszystko ładnie, ale zamieniłbym C18 z C17, ponieważ ten drugi dysponuje niemalże identyczną mocą do SSJB Goku. (Przynajmniej tak mi się wydaję po walce Goku vs C17).

-
Dodane: 18.07.2017 17:23 /
#mjetekk - Profil - user - 0% - 18
Są już spoilery z nowego chapka DBS:
https://dragonbal...es-images/

Cóż, to definitywnie ostatni chap z sagi Zamasu.

-
Dodane: 18.07.2017 20:36 /
#Bohnart - Profil - user - 40% - 971
#mjetekk
Bardzo mi się podoba że w przeciekach ktoś zadbał o tła. Wreszcie coś się dzieje na tym 2gim planie i manga tym w moich oczach na bank zyska bo nie kryję że miałem ją za równie przeciętną co anime.

Może poszły w to większe pieniądze, fajnie by było. Bo te pustostany wcześniej strasznie... straszyły. :)

-
Dodane: 18.07.2017 20:42 - Edytowane przez GraczR /
#GraczR - Profil - user - 0% - 5
Odcinek 100:
Kale zaatakowana przez tego robala z 10 w. od przodu, przez Napapę (różowy świniak sumo z 10) kopie ją od tyłu, leci. Wścieka się i zamienia przy okazji robiąc górę i dym na arenie. Dalej walka Goku z Cauliflą i rozwalają tą górę po tym jak Jiren pokonuje Kale. W między czasie Vegeta pokonuje Bota Magettę i zaczyna walczyć z Cabbą. Hit widzi co się dzieje z Kale i wyciąga ręce by być przygotowanym na unik jej ki blastów. Ten dino z 10 kogoś atakuje.

-
Dodane: 19.07.2017 09:28 /
https://www.db-z....all-super/

Są już jakieś przecieki z 26 rozdziału
W końcu koniec sagi Trunksa w mandze. Oby turniejowa saga miała odpowiednie tempo, a nie takie pieprzenie jak w anime.

-
Dodane: 19.07.2017 11:04 /
#Ruqer - Profil - user - 60% - 1996
#bekson
Ogólnie motyw z tym, że zamasu odradza się w nieskończoność jest znacznie lepszy niż ta płaska tekstura na chmurach w anime. Znacznie lepiej to przedstawili =)

-
Dodane: 19.07.2017 12:23 /
Ruqer napisał/a:
#bekson
Ogólnie motyw z tym, że zamasu odradza się w nieskończoność jest znacznie lepszy niż ta płaska tekstura na chmurach w anime. Znacznie lepiej to przedstawili =)

Toei pewnie by zbankrutowało gdyby miało narysować i zaanimować setki zamasów xD

https://www.db-z....apitre-26/

Jest już pełen rozdział bez tłumaczenia. Nie wiem co tam gadają, ale na pierwszy rzut oka klony Zamasu nie są wiecznie rechoczącymi przygłupami jak forma wszechświata z anime.

Z ciekawostek mogę rzucić, że Vegeta pod koniec rozdziału nosi takie same ciuchy jak Trunks pod koniec Z

http://pre10.devi...4gtazj.jpg

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms
Polecamy