Ważna informacja News: Konkurs: Turniej Przetrwania - Drugi Etap

Polecamy

Forum > Dragon Ball
Temat: Dragon Ball Super
Dodane: 14.09.2017 05:39 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4715
Ruqer napisał/a:
Bartek30 napisał/a:
Ale Akira ma swój własny styl humoru, on nie musi niczego zapożyczać od innych.
Być może jest staroświecki, ale przynajmniej nie kopiuje pomysłów innych, to czyni DB, oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju, a nie marną podróbą czegoś tam.

Podaj 5 oryginalnych rzeczy, które wprowadziło DBS do któregoś z gatunków komedia/shonen.

Napisałem ogólnie o DB jako całości, a nie tylko o DBS :)

W DBS zaśmiałem się dosłownie kilka razy, zresztą w DBZ też tylko ze TRZY może cztery razy się zaśmiałem.
Tu chodzi o ten unikatowy klimacik jaki jest w świecie DB, a humor to wiadomo każdego śmieszy co innego, Akira ma swój styl humoru ma taki styl jaki ma i nie uważam aby musiał on kopiować cokolwiek z innych anime.

A co do "oryginalnych rzeczy" to nie jest przypadkiem tak że DB jako pierwsze stworzyło taki gatunek jak Shonen? :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.09.2017 08:09 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 701
Ruqer napisał/a:

Podaj 5 oryginalnych rzeczy, które wprowadziło DBS do któregoś z gatunków komedia/shonen.

ale czego ty wymagasz od DBS? przeciez gatunek ten został dawno określony i nie trzeba wymyślac nic na nowo. Jeżeli faktycznie oczekujesz ze Super na nowo zdefiniuje cały gatunek to nie dziwie sie ze nic Ci sie nie podoba

-
Dodane: 14.09.2017 09:38 /
#Ruqer - Profil - user - 70% - 2202
iglo13 napisał/a:
ale czego ty wymagasz od DBS? przeciez gatunek ten został dawno określony i nie trzeba wymyślac nic na nowo. Jeżeli faktycznie oczekujesz ze Super na nowo zdefiniuje cały gatunek to nie dziwie sie ze nic Ci sie nie podoba

To mało oglądałeś. Jeżeli ktoś robi z Akiry gościa od ORYGINALNYCH pomysłów, to ok, tak było te 30 lat temu. Teraz DBS nie oferuje niczego, wręcz zjada własny ogon, większość pomysłów opiera sięna tym co już w DB widzieliśmy.

-
Dodane: 14.09.2017 09:49 /
#Wszechmogacy - Profil - user - 0% - 64
Ruqer napisał/a:
iglo13 napisał/a:

To mało oglądałeś. Jeżeli ktoś robi z Akiry gościa od ORYGINALNYCH pomysłów, to ok, tak było te 30 lat temu. Teraz DBS nie oferuje niczego, wręcz zjada własny ogon, większość pomysłów opiera sięna tym co już w DB widzieliśmy.

W GT tez nie bylo niczego oryginalnego, a jakos nikt na to nie chce narzekac.
Male porownanie
DBGT - powiekszony swiat o nowe planety
DBS - powiekszony swoat o nowe universa
DBGT - nowy poziom ssj4
DBS - nowy poziom ssjg i ssjb, a teraz nadchodzi kolejny
Cala reszta to nic nowego w stosunku do klasycznego DB

-
Dodane: 14.09.2017 09:53 - Edytowane przez Ruqer /
#Wszechmogacy
To co wymieniłeś było w kinówkach DBZ, a nie w DBS. Tak, te kinówki są reklamowane logiem "Z", no i jeżeli uważasz, że desing tych boskich poziomów jest oryginalny, to nie ma o czym rozmawiać xdd

-
Dodane: 14.09.2017 09:58 /
#iglo13 - Profil - user - 40% - 701
Ruqer napisał/a:

kto robi z Akiry gościa od oryginalnych pomysłów? To jest facet to lubi rysować proste bajeczki-komedyjki. Wymyślił ciekawy świat, ale jeśli chodzi o shounen to nie ma w nim nic nowego. Mały chłopiec jest silny i podróżuje po swiecie w poszukiwaniu "magicznych" przedmiotów z grupką przyjaciół. Technicznie proste, fabularnie proste. Ale sie spodobało. Potem rozwineło sie to w typowego bitewniaka, raczej z Akirą z boku niż z Akirą jako pomysłodawcą scenariusza od A do Z.

DB zawsze było średniakiem, tyle ze popularnym. Po prostu cechy serialu który ma 500 odcinków

-
Dodane: 14.09.2017 10:07 - Edytowane przez rambler1 /
#rambler1 - Profil - user - 20% - 259
Dobrze, że później jak to ująłeś Dragon Ball był z Akirą z boku. Jakby wszystko sam Akira robił to zapewne nie pisalibyśmy tutaj dzisiaj o Dragon Ballu. Raczej zawsze się wszystko będzie kręciło wokół DBZ. DB,DBGT,DBS napisać można szczerze nie są to serię, które chętnie ktoś będzie oglądał kilka razy. Edytorzy z Akirą w Zetce zrobili genialną robotę. Akira tam żadnym geniuszem nie jest już prędzej bym napisał, że Kishimoto czy Oda to geniusze.

Iglo to jaki shonen dla Ciebie jest dobry/bardzo dobry jak db jest średniakiem?

-
Dodane: 14.09.2017 10:17 - Edytowane przez Ruqer /
iglo13 napisał/a:
DB zawsze było średniakiem, tyle ze popularnym. Po prostu cechy serialu który ma 500 odcinków

Ten argument zawsze mnie niszczy, podaj mi kilka Shonenów które wyszły wcześniej lub w tym samym czasie co DB i nie były - jak ty to mówisz - "średniakami". DB zainspirowało twórców praktycznie każdego większego shonena, który wyszedł później, TAK, każdy większy shonen wyszedł PO Dragon ballu.

Oczywiście mowa o bitewnych shonenach z "mocami", a nie mechami.

-
Dodane: 14.09.2017 10:49 - Edytowane przez Karotte /
#Karotte - Profil - user - 0% - 42
Wszechmogacy napisał/a:
[quote]Ruqer napisał/a:
[quote]iglo13 napisał/a:

Male porownanie
DBGT - nowy poziom ssj4

Niby mamy te nowe universa, a nasi bohaterowie nigdy zadnego nie odwiedzili (poza planeta kaioshinow z 10 wszechswiata, ktora wyglada tak samo jak w 7 wszechswiecie;p). w GT :d to chociaz te planety odwiedzali. Na dodtek w anime Super pomniejszyli ilosc planet 7 wszechswiata :p . Takze tak srednio, niby sa inne wszechswiaty, ale nie moga ich odwiedzic, a planet jest tak malo, ze ja nie wiem, jak Vegeta i Frieza handlowali kiedys planetami :d . Slaby ten biznes ze sprzedawaniem planet :d . Nie wiem, czy mozna uznac to za powiekszenie, jak zadnych korzysci z tego nie ma ;p.

miedzy poziomem ssj4 a ssj3 nie ma takiej roznicy jak miedzy ssjb a ssj3. Tutaj dobrze zrobiono ;p. W walce Beerusa z ssj3 przesadzili, ze goku nawet nie dotknal beerusa ;p.

W wiekszosci zgadzam sie z tym, co mowil Ruqer. w anime db super nic za bardzo nowego nie bylo.

-mamy w Db smocze kule, dajmy w db super wielkie smocze kule i super smoka.
-mamy w Db nowe poziomy mocy, dajmy im super silne poziomy moce, ktore spowoduja, ze stare ssj stana sie bezuzyteczne ;p.
-Byl kiedys Frieza w db najwiekszym antygonista :d , dajmy mu super moc :d i powrot do serii, bo to bardzo popularna postac w serii .
-Dzieciaki sa malo popularne :d ? ( nie wiem, czy tak jest, ale jakis powod ich nieobecnosci musi byc) wytnijmy ich, ludzie poleca na sentyment do genialnego zolwia i jego stare techniki. Tylko wzmocnijmy go absurdalnie, by byl super silny, bo jest za slaby.
-Goku nie moze uzywac kaikoekna :d , a niech znowu uzyje 10krotnego czy nawet 20, bedzie jak kiedys :d
-Piccolo zaslanial Gohana przed atakiem Nappy w zetce. Niech zasloni go jeszcze kilka razy na turnieju i przed Friez. Niewazne, ze jest slabszy od Gohana ;p.
Ogolnie w mandze super widze jakies nowe techniki ;p. w anime db super spamuja po sto razy tym samym, co bylo w zetce.
Tych rzeczy, ktore sie powtarzaja w anime super, a byly w zetce mozna wymieniac i wymieniac, duzo tego.

Arc z Trunksem mi się bardzo podobał, to byl swietny pomysl z jego powrotem, ale to tez troche recykling starego pomyslu :d .

PRzez to ze te poziomy mocy sa takie super, ta seria skonczy sie szybko,bo goku i vegeta nie beda miec zaraz z kim walczyc. w GT miedzy ssj4 a ssj3 nie bylo takiej przepasci ;p.

-
Dodane: 14.09.2017 12:03 - Edytowane przez zakolaveget /
#zakolaveget - Profil - user - 0% - 68
Karotte napisał/a:

PRzez to ze te poziomy mocy sa takie super, ta seria skonczy sie szybko,bo goku i vegeta nie beda miec zaraz z kim walczyc. w GT miedzy ssj4 a ssj3 nie bylo takiej przepasci ;p.

Była i to jeszcze przeraźliwa. SSJ3 Goku był poniewierany przez Baby Vegetę, a przy stadium SSJ4 najmocniejsze ataki Babiego nie robiły na Goku najmniejszego wrażenia.

Swoja drogą nie rozumiem całego tego spustu nad DBGT. Zarówno DBS jak i GT są sobie warte - po równo asspuli, błedów w logice, beznadziejnych pomysłów i bezwartościowych, płytkich postaci. Owszem - GT było ładniejsze, dla niektórych muza tez na plus - ale tu kończą sie plusy (no dobra, od biedy jeszcze SSJ4, którego nie znoszę). Sentyment? 99% fandomu pluło na GT, nagle pojawiaja się kinówki, superka i GT jest wychwalane pod niebiosa. Niby czemu? Pierwsze 20 epków to stypa jak nie wiem, Baby Saga to taki dużo biedniejszy DBZ, arc z super c17 został IMO potraktowany totalnie po macoszemu (płytki i średnio napisany), a saga smoków to totalne poplątanie z pomieszaniem. O epku 64 juz nawet nie mówię xDD.

P.S. chciałem zalinkować do wideo które wspaniale wyjaśniało GT, ale już nie istnieje, więc zapodaję podobnego vloga, niestety znacznie mniej dobitnego: https://www.youtu...kEbH6nHRKU

-
Dodane: 14.09.2017 13:13 - Edytowane przez Karotte /
Noto moze przesadzilem z porownaniem mocy ssj4 i ssj3.

Ja tam sie GT nie zachwycam, nie przepadam za ta seria.

Ale musze jej przyznac, ze starala sie wprowadzic jakies nowosci jako kontynuacja dragon balla.

W anime db super dostajemy wymieszane db z dbz z tymi sami pomyslami :p . Brakuje takiej swiezosci, jest Berus i Whis i nowa forma i w sumie tyle ;p. Jak juz wprowadzili te nowe uniwersa to mogli by to jakos urozmaicic. Np. dluzsza wycieczka Goku i Vegety do 6 wszechswiata, :d i wprowadzic tam jakiegos nowego wroga :d , pokazac tamte planety. Nie wiem, Vegeta moglby na przyklad trenowac saiyanow z 6 wszechswiata. Mogliby wymyslec jakis arc z saiyanami, gdzie krolestwo planety Salad staje sie podzielone i mamy wojne domowa miedzy saiyanami ;p.

Albo wymyslec jakiegos innego morderce, ktory jest lepszy od Hita i zrobic z niego jakiegos wroga :d . W ogole Hit to jest czlowiek zagadka. Skad on opanowal takie techniki? Sa inne istoty, ktore pochodza z takiej samej rasy jak on? Moze Vegeta i Goku poduczyli by sie jego technik w 6 wszechswiecie?

W 7 wszechswiacie po sadze Buu byl caly czas pokój az do turnieju z Uubem i nie moga za duzo tu wymyslec. NAjwyzej jakies podroze w czasie do Trunksa ;p. Wszechswiat 6 mozna by natomiast jakos wykorzystac, tam mozna wszystko ;p.

-
Dodane: 14.09.2017 15:07 - Edytowane przez Godlo24 /
#Godlo24 - Profil - user - 40% - 680
zakolaveget napisał/a:
Karotte napisał/a:

Była i to jeszcze przeraźliwa. SSJ3 Goku był poniewierany przez Baby Vegetę, a przy stadium SSJ4 najmocniejsze ataki Babiego nie robiły na Goku najmniejszego wrażenia.

Swoja drogą nie rozumiem całego tego spustu nad DBGT. Zarówno DBS jak i GT są sobie warte - po równo asspuli, błedów w logice, beznadziejnych pomysłów i bezwartościowych, płytkich postaci. Owszem - GT było ładniejsze, dla niektórych muza tez na plus - ale tu kończą sie plusy (no dobra, od biedy jeszcze SSJ4, którego nie znoszę). Sentyment? 99% fandomu pluło na GT, nagle pojawiaja się kinówki, superka i GT jest wychwalane pod niebiosa. Niby czemu? Pierwsze 20 epków to stypa jak nie wiem, Baby Saga to taki dużo biedniejszy DBZ, arc z super c17 został IMO potraktowany totalnie po macoszemu (płytki i średnio napisany), a saga smoków to totalne poplątanie z pomieszaniem. O epku 64 juz nawet nie mówię xDD.

P.S. chciałem zalinkować do wideo które wspaniale wyjaśniało GT, ale już nie istnieje, więc zapodaję podobnego vloga, niestety znacznie mniej dobitnego: https://www.youtu...kEbH6nHRKU

Jak to sam ująłeś, bo pojawiło się coś nowego, ale gorszego od GT, dla mnie ta seria też nie jest wspaniała, była najsłabsza, słabsza od Zetki czy pierwszej serii, ale jak widzę DBS, to człowiek zaczyna doceniać GT. To co napisałeś do GT, Ja mogę napisać do Super, dwie biedne sagi od nowa zrobione, ale w gorszym wydaniu niż kinówki, biedny i nudny turniej 6 vs 7 UNI, saga Blacka najlepsza saga DBS, trochę mroczna, ale im dalej w las tym gorzej i teraz turniej mocy, który ma tragiczne postacie i czasami ciekawe walki, ale jakoś super nie jest, zobaczymy jak się skończy, jaka będzie walka Goku z Jirenem..

-
Dodane: 14.09.2017 15:13 /
#Bartek30 - Profil - user - 90% - 4715
Ruqer napisał/a:
iglo13 napisał/a:

Tak to cofnijmy się w czasie kiedy powstawała fabuła DBZ.

porównaj produkcje z tego okresu, i sprawdź czy nie było czegoś oryginalnego w DBZ, czego byś nie znalazł w innym anime :p

-
Dodane: 14.09.2017 15:15 /
Bartek30 napisał/a:
Tak to cofnijmy się w czasie kiedy powstawała fabuła DBZ.

porównaj produkcje z tego okresu, i sprawdź czy nie było czegoś oryginalnego w DBZ, czego byś nie znalazł w innym anime :p

To zadanie dla iglo, czytaj poprzednie posty xdd

-
Dodane: 14.09.2017 20:50 /
#zakolaveget - Profil - user - 0% - 68
Godlo24 napisał/a:

Jak to sam ująłeś, bo pojawiło się coś nowego, ale gorszego od GT, dla mnie ta seria też nie jest wspaniała, była najsłabsza, słabsza od Zetki czy pierwszej serii, ale jak widzę DBS, to człowiek zaczyna doceniać GT. To co napisałeś do GT, Ja mogę napisać do Super, dwie biedne sagi od nowa zrobione, ale w gorszym wydaniu niż kinówki, biedny i nudny turniej 6 vs 7 UNI, saga Blacka najlepsza saga DBS, trochę mroczna, ale im dalej w las tym gorzej i teraz turniej mocy, który ma tragiczne postacie i czasami ciekawe walki, ale jakoś super nie jest, zobaczymy jak się skończy, jaka będzie walka Goku z Jirenem..

Nie bronię Super, sam napisałem że pod względem "bycia do dupy" te serie są takie same.

BTW.: ciekawa dyskusja, nawet japońska publiczność (dzieci) nie lubi DBS
https://www.reddi...njapanese/

Spoiler

-
Dodane: 15.09.2017 09:33 /
#Wszechmogacy - Profil - user - 0% - 64
Karotte napisał/a:
Wszechmogacy napisał/a:
[quote]Ruqer napisał/a:
[quote]iglo13 napisał/a:

Male porownanie
DBGT - nowy poziom ssj4

Niby mamy te nowe universa, a nasi bohaterowie nigdy zadnego nie odwiedzili (poza planeta kaioshinow z 10 wszechswiata, ktora wyglada tak samo jak w 7 wszechswiecie;p). w GT :d to chociaz te planety odwiedzali. Na dodtek w anime Super pomniejszyli ilosc planet 7 wszechswiata :p . Takze tak srednio, niby sa inne wszechswiaty, ale nie moga ich odwiedzic, a planet jest tak malo, ze ja nie wiem, jak Vegeta i Frieza handlowali kiedys planetami :d . Slaby ten biznes ze sprzedawaniem planet :d . Nie wiem, czy mozna uznac to za powiekszenie, jak zadnych korzysci z tego nie ma ;p.

miedzy poziomem ssj4 a ssj3 nie ma takiej roznicy jak miedzy ssjb a ssj3. Tutaj dobrze zrobiono ;p. W walce Beerusa z ssj3 przesadzili, ze goku nawet nie dotknal beerusa ;p.

W wiekszosci zgadzam sie z tym, co mowil Ruqer. w anime db super nic za bardzo nowego nie bylo.

-mamy w Db smocze kule, dajmy w db super wielkie smocze kule i super smoka.
-mamy w Db nowe poziomy mocy, dajmy im super silne poziomy moce, ktore spowoduja, ze stare ssj stana sie bezuzyteczne ;p.
-Byl kiedys Frieza w db najwiekszym antygonista :d , dajmy mu super moc :d i powrot do serii, bo to bardzo popularna postac w serii .
-Dzieciaki sa malo popularne :d ? ( nie wiem, czy tak jest, ale jakis powod ich nieobecnosci musi byc) wytnijmy ich, ludzie poleca na sentyment do genialnego zolwia i jego stare techniki. Tylko wzmocnijmy go absurdalnie, by byl super silny, bo jest za slaby.
-Goku nie moze uzywac kaikoekna :d , a niech znowu uzyje 10krotnego czy nawet 20, bedzie jak kiedys :d
-Piccolo zaslanial Gohana przed atakiem Nappy w zetce. Niech zasloni go jeszcze kilka razy na turnieju i przed Friez. Niewazne, ze jest slabszy od Gohana ;p.
Ogolnie w mandze super widze jakies nowe techniki ;p. w anime db super spamuja po sto razy tym samym, co bylo w zetce.
Tych rzeczy, ktore sie powtarzaja w anime super, a byly w zetce mozna wymieniac i wymieniac, duzo tego.

Arc z Trunksem mi się bardzo podobał, to byl swietny pomysl z jego powrotem, ale to tez troche recykling starego pomyslu :d .

Planet jest tyle ile bylo ale tylko na 28 rozwija sie jakas cywilizacja. To nie jest powiedziane, ze jedna rasa z jednej planety nie moze miec bp kopaln na innych. Mysl szerzej ;)

Miedzy ssj4 a ssj3 byla ogromna przepasc.
Ssj3 z baby vegeta nie mial szans, a jako ssj4 byl dla niego nietykalny az sie w malpe nie zmienil ^^
Wlasciwie prawie taka sam przeskoj jak z ssj3 na ssjb
Wszystkie ssjoty staly sie bezuzyteczne. Chyba zapomniales, ze w GT jak Goku osiagnal ten poziom to uzywal tylko tego do walki z silnym przeciwnikiem.

Frieza dla mnie jak najbardziej na plus. Zwlaszcza te odcinki przed turniejem mnie przekonaly. Kozak.

Goku mogl zawsze uzywac kaiokena ale nie w polaczeniu z ssj. Boska ki dziala inaczej i zostalo to dobrze uzasadnione - wole rozwiazanie z mangi btw - ale ma to rece i nogi. Nie rozumiem problemu

Piccolo zaslania silniejszego Gohana? No popatrz... w GT tez.

Arc z Trunksem to zaden recykling tylko wykorzystanie watku z podrozami w czasie - swietny pomysl. Szkoda tylko, ze Toei sie samo w tym pogubilo xD w mandze jest to 100 razy lepieh poprowadzone.

Chyba wyczerpalem temat?

-
Dodane: 15.09.2017 09:46 /
#Seneka - Profil - user - 70% - 2187
Nie wiem na ile to potwierdzone, ale na reddit czytałem, że te 133 epizody może to być po prostu koniec obecnego arcu a nie serii.

Ja wymyśliłem jeszcze coś innego dot tej teorii, że to są po prostu te 2 specjale i tyle.
Nie ostatni box

-
Dodane: 15.09.2017 10:56 - Edytowane przez Ruqer /
Wszechmogacy napisał/a:
Ssj3 z baby vegeta nie mial szans, a jako ssj4 byl dla niego nietykalny az sie w malpe nie zmienil ^^

Nie. Zobacz na zwykłego ssj w DBZ, ten skok jest bardziej w tą stronę niż w stronę SSJ3->blue. Różnica w sile między normal goku, a ssj goku na namek nie była tak duża jak skok do blue z ssj3, a jednak freezer też nie ogarniał mocy Goku.

Wszechmogacy napisał/a:
Wszystkie ssjoty staly sie bezuzyteczne. Chyba zapomniales, ze w GT jak Goku osiagnal ten poziom to uzywal tylko tego do walki z silnym przeciwnikiem.

Na jakim poziomie Goku pokonał Super17? :) Z tego co pamiętam nie do wszystkich shenronów Goku używał ssj4.

No i co w tym dziwnego, że z silniejszym przeciwnikiem używa silniejszego poziomu? xD
Później byłyby takie "śmieszne" akcje jak w super, gdzie niby jest wielka tragedia, goku ledwo daje rade, każdy wie, że ma blue, ale go nie użyje. Te emocje...

Wszechmogacy napisał/a:
Goku mogl zawsze uzywac kaiokena ale nie w polaczeniu z ssj. Boska ki dziala inaczej i zostalo to dobrze uzasadnione - wole rozwiazanie z mangi btw - ale ma to rece i nogi. Nie rozumiem problemu

Niby lepsza kontrola ki na blue, ale jednak stamine zjada i to ostro... Powiem Ci, że kaioken też zjada stamine, czyli połączenie dwóch rzeczy, które ostro zjadają staminę = logiczne wytłumaczenie? XD

Wszechmogacy napisał/a:

Czekaj, gdzie? kiedy? ;o

-
Dodane: 15.09.2017 11:12 - Edytowane przez Karotte /
Wszechmogacy napisał/a:
[quote]Karotte napisał/a:
[quote]Wszechmogacy napisał/a:
[quote]Ruqer napisał/a:
[quote]iglo13 napisał/a:

Planet jest tyle ile bylo ale tylko na 28 rozwija sie jakas cywilizacja. To nie jest powiedziane, ze jedna rasa z jednej planety nie moze miec bp kopaln na innych. Mysl szerzej ;)

Frieza dla mnie jak najbardziej na plus. Zwlaszcza te odcinki przed turniejem mnie przekonaly. Kozak.

Arc z Trunksem to zaden recykling tylko wykorzystanie watku z podrozami w czasie - swietny pomysl. Szkoda tylko, ze Toei sie samo w tym pogubilo xD w mandze jest to 100 razy lepieh poprowadzone.

Chyba wyczerpalem temat?

Mysle szerzej. Mam uwierzyc, ze z 448 planet, tylko na 28 rozwija sie cywilizacja ;p ? Jeszcze planeta z numerem 448 wszczęła bunt przeciwko armii Friezy ;p.
http://l.mfcdn.ne...1505548800

Kaioken nie ma rak i nog, bo 20 krotny kaioken powinien byc silniejszy od Beerusa. Kaioken to odgrzewany kotlet z DB ;p.

Nie lubie pomyslu z golden Frieza, ma to tyle sensu, co golden oozaru a moze i mniej. Moze ci i przypadl do gustu, ale to nie zmienia faktu, ze frieza jest kilka razy odgrzewanym kotletem ;p. Najpierw wykorzystali go w arcu, gdzie go wskrzesili, potem poznajemy Frosta, ktory jest kopia Friezy( no dobra Frost jest slaby, i moze byc ;p ), przed turniejem dostajemy go w jakims treningu Kuririna, a teraz dostajemy go na turnieju tylko z powodow fanserwisu, bo nie ma co sie oszukiwac, nasi bohaterowie mogli wziąć kogos innego bez przywolywania Friezy z zaswiatow ;p. Za bardzo oryginalne to to nei jest ;p.

-
Dodane: 15.09.2017 11:36 - Edytowane przez abyx92 /
#abyx92 - Profil - user - 10% - 207
ech, jak ja widzę te porównania dbs do gt.... powiem tak, w dbgt było sporo oryginalnych rzeczy. i co z tego, skoro narzekających na tę serię było imo więcej niż na dbs. pomimo tego że ssj4 miał oryginalny design w porównaniu z dbs, pomimo tego że sagi były też oryginalniejsze.

ogólnie, ci co krytykują dbs i mówią że gt jest lepsze, zapomnieli o jednym: że obie te serie były tak samo kiepskie w porównaniu do dbz. jedna dlatego że była zbyt oryginalna i za bardzo udziwniona w porównianiu do dbz, a druga za mało oryginalna. więc nie ma co porównywać.

a pomiędzy normal a ssj różnica wcale nie jest taka mała. ssj daje mnożnik x50. to jest bardzo dużo. więc zarówno pomiędzy normal-ssj, ssj3-ssj4 i ssj3-ssjb jest wielka różnica.

Ruqer: na jakim poziomie goku pokonał super 17? pytanie raczej brzmi na jakim poziomie z nim walczył. bo to że go nie pokonał na ssj4 to wyłącznie dlatego że energii za dużo stracił a potrzebował jej do techniki. a ja pamiętam doskonale że użył ssj4 do wszystkich shenronów, może poza tym od majteczek.

[img][/img]https://media.giphy.com/media/FrDwizJiLyayY/giphy.gif[img][/img]
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy