Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: UFC - Ultimate Fighting Championship
Dodane: 12.04.2015 10:34 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Jako iż KSW ma swój temat to i UFC musi takowy mieć. Przecież UFC to numer 1 na świecie i każdej innej federacji do niej daleko :d

Amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki założona w 1993 roku. Od 2001 organizacja należy do braci Fertita, przedsiębiorców z branży hazardowej z Las Vegas. Prezydentem UFC został Dana White.

Temat ogólnie poświęcony UFC (czyli gale, zawodnicy itd)

----- Podpis --------------------
W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 27.05.2015 10:32 /
kamSan - Profil - user - 20% - 293
W wekend odbyła się gale UFC 187:
Andrei Arlovsk szybko zdewastował Travisa Browne’a w pierwszej rundzie, choć w pewnym momęcie też dostał cios na szczene, który posłał go na dechy i już myślałem, że po Arlovskim, bo wiadomo, że ma on "szklaną szczękę" a tu wstał i dalej dewastował Brownea. Arlovski w formie.

walka na którą czekałem
Chris Weidman vs Vitor Belfort - na początku rundy walka należała do "Phenoma", dobrze obronił próbę obalenia przez Weidmana i zasypał go ciosami w stójce i już myślałem, że Belfort to wygra a tu wejście w nogi Weidmana i dewastacja Belforta, która skończyła się jego przegraną. Czekam teraz na walkę Weidman vs Rockhold.

Daniela Cormiera vs "mocne pie...cie" Anthony Johnson, stawiałem na Johnsona i zaczął dobrze ganiał "DC" swoimi ciosami, ale nie za długo bo Cormiel szybko zaczął go kontrolować zapasami, aż go obalił i skontrolował ciosami, Johnson odklepał. "DC" zasłużenie mistrzem.

-
Dodane: 20.01.2017 14:51 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
To co zrobili Heldowi... Mam nadzieję że werdykt zostanie zmieniony, a Marcin dostanie kolejną walkę jak najszybciej. Marcin zasłużył sobie na kolejną walkę, lecz powinien teraz wygrać w swoim stylu (czyli pójście po nogę, i poddanie).

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 31.07.2017 10:06 /
rambler1 - Profil - user - 20% - 353
UFC 214 za nami.

Woodley obronił pas, ale został kolejny raz wygwizdany. Nie walczy efektywnie, ale wygrywa walki co jest raczej najważniejsze. Sprowadzić Woodleya do parteru naprawdę nie lada wyczyn.

Jon Jones "odzyskał" pas. Cormier załamany. Ciężko będzie komuś pokonać obecnego mistrza w najbliższym czasie. Jones vs Lesnar? Ciekawe czy to wypali, ale oglądnalność powinna skoczyć do góry jak na kartach będzie ta walka.

Robbie Lawler z Donaldem Cerrone dali dobre show.

Oezdemir wygrywa swoją walkę. Może kolejny kandydat na walkę o pas?

-
Dodane: 31.07.2017 14:20 /
Rampampam - Profil - user - 0% - 7
Dance chodzi też o to, żeby walki przyciągały widzów na gale i przed telewizory/komputery. Typowy marketing, czemu się nie dziwię, bo w tym wszystkim chodzi o pieniądze. I to duże. Dlatego Danka powiedział po gali, że walki Woodleya są najnudniejsze. Mało ciosów w ostatnich dwóch obronach, małe show, duże niezadowolenie.

Lawler z Kowbojem zrobili co do nich należało. Ciągła walka. Dali ludziom to, czego potrzebują. Walka gladiatorów, a tak często jest/było nazywane MMA. W mojej opinii, a nawet samego Dany, taka walka zasługuje na 5 rund.

Vulkan wpadł, pozamiatał, wyszedł. Czy dostanie TS, to nie wiadomo.

No i finał tej gali, który całą swoją historią nakręcał fanów od dłuższego czasu. Cormier, nazywany przez pół świata fałszywym mistrzem, wreszcie mógł ponownie zawalczyć z Jonem, który jest trochę Tysonem naszych czasów. Dużo złej krwi, dużo słów z obu stron, ale tak wygląda promowanie produktu UFC. Sama walka to coś, nad czym się zastanawiałem przed galą. Bones na ostatniej potyczce był zardzewiały, nabity mięśniami i trochę niezdarny. A tutaj powróciła bestia. Z kolei DC wydawał się bardziej rozluźnionym od samego początku. Obaj zawodnicy dobrze wymieniali ciosy (ciekawe jak kolana Daniela po tych lowkickach się trzymają), aż wreszcie Jones wszedł idealnie w moment.

Najbardziej jednak podobało mi się zachowanie nowego starego mistrza po walce. Niezależnie od wypowiadanych wcześniej słów, potrafił podziękować i pogratulować Danielowi. Liczę na to, że DC jeszcze trochę powalczy, zanim odwiesi rękawice, bo jest naprawdę dobrym zawodnikiem.

Co do zestawienia Jones-Lesnar, to mam mieszane uczucia. Wiadomo, medialnie by mogło to fajnie wyglądać, tylko po co to robić? Jeśli Bones rzeczywiście chce iść do HW, to śmiało. Warunki fizyczne ma dobre, tylko przyzwyczaić organizm do walki przy większej masie i gadać z Daną, żeby pozwolił mu przejść wyżej. Chyba, że chce jeszcze pozamiatać LHW przez jakiś czas, bo w kolejce stoi chociażby Mauler.

-
Dodane: 30.11.2017 13:18 /
tomalos33 - Profil - user - 0% - 1
Poznaj Polski serwis internetowy, który informuje jedynie o legalnych bukmacherach w naszym kraju. Poznasz na nim bukmacherów takich jak: Toto-Mix, Milenium, ForBet, Totolotek i innych, którzy w Polsce są w pełni legalni!

Tylko legalny bukmacher w Polsce !

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy