Ważna informacja News: Polsat Games: Start 15 października, na antenie Dragon Ball Super i My Hero Academia

Polecamy

Forum > Świat, Wydarzenia i Polityka
Temat: Zamieszki na 11 listopada
Dodane: 12.11.2013 21:25 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3896
Jak w temacie. W tym roku(jak i mi się wydaje i w kilku poprzednich) w naszym kraju w pochodach 11 listopada na ulicach były zamieszki, obrywali policjanci, często inni też obrywali. Jak myślicie, jakie kroki powinno się podjąć, by tego typu akcje zminimalizować? Jakie konsekwencje? Co sądzicie o tych zamieszkach? Ja uważam, że to wstyd dla naszego narodu, że zawsze wtedy jakieś powstają, powinny być za to kara ciężkich prac, ew. grzywna.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 12.11.2013 22:00 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4667
Jakaś moda ostatnio na te zamieszki, ale niestety politycy są winni. Co do kar to ciężko ustalić kto brał udział ale policja powinna łapać tych zbirów i tyle. Poza tym zabronić jakichkolwiek manifestacji i marszów dla świętego spokoju i tyle.

-
Dodane: 12.11.2013 22:11 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
Obejrzałem nową pytę na temat wczorajszych wydarzeń i w porównaniu do poprzedniego roku nie było tak źle.
Nie pochwalam tego zachowania, nie widzę różnicy w byciu aktywnym uczestnikiem zamieszek a w byciu aktywnym kibolem.
Nie tak naród powinien spędzać Święto Niepodległości.

Dziwię się, że policja nie użyła przemocy. Ja gdybym był takim policjantem i ktoś rzuciłbym mołotowa we mnie, rozwaliłbym temu typowi kilka kości.

-
Dodane: 12.11.2013 23:11 /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1413
Arti1915 napisał/a:
Obejrzałem nową pytę na temat wczorajszych wydarzeń i w porównaniu do poprzedniego roku nie było tak źle.
Nie pochwalam tego zachowania, nie widzę różnicy w byciu aktywnym uczestnikiem zamieszek a w byciu aktywnym kibolem.
Nie tak naród powinien spędzać Święto Niepodległości.

Dziwię się, że policja nie użyła przemocy. Ja gdybym był takim policjantem i ktoś rzuciłbym mołotowa we mnie, rozwaliłbym temu typowi kilka kości.

I poszedł byś siedzieć :(
Bandyctwo jest bezkarne, sprawy będą się ciągnąć kupę czasu , a wyroki które zapadłą (albo już zapadły) będą śmiesznie niskie.

Z drugiej strony, policja po prostu boi się interweniować żeby nie nadużyć uprawnień, albo po prostu boją się zgrai osiłków :|

A rok czy dwa temu to niby źli Niemcy sprowadzeni przez lewaków robili burdy największe, a tu się okazuje co innego [yyy]

-
Dodane: 13.11.2013 02:03 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2668
Arti1915 napisał/a:

Że co? Było lepiej w tym roku niż w ubiegłym, ja ci powiem, że było gorzej, o wiele gorzej niż w poprzednim roku, a tego już "pyta" nie pokazała...

Dziwię się, że policja nie użyła przemocy.

Użyła, tylko tego się nie pokazuje, jak z karabinkiem celowali do tłumu! [yyy]

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 13.11.2013 10:06 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2444
Abstrahując od tego jakie mięli powody ideologiczne, ja osobiście też jestem przeciwny różnego rodzaju związkom homosiów, ale tu nie o to chodzi. Chodzi o to w jaki sposób ten swój sprzeciw zademonstrowali. Zrobili to , jak najgorsi kibole, potem taki Bosak przychodzi do " Tak czy nie" i ma pretensje, że wygłaszają przeciw niemu tyrady i nie dają się wypowiedzieć, oraz obronić. Nie dziwie się takiego zachowania ludziom mediów, czy opinii publicznej, skoro 80% maszerujących w Marszu Niepodległości przyszło po to, by robić burdy.
Takich powinno się od razu zamykać.

-
Dodane: 13.11.2013 10:47 /
vojak_2 - Profil - user - 0% - 45
Państwo świętuje wolność, wyzwolenie, przelaną krew a inni robią z tego burdy, powinni ich z kraju wywalić.

-
Dodane: 13.11.2013 12:01 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13867
Wszyscy pomarudzą, ponarzekają, ktoś powie jakieś wzniosłe hasła aby coś z tym zrobić i zmienić a za roczek znów będziemy mieli powtóreczkę.

To imho taki sam bandytyzm jak kibiole. Są ludzie, którzy w tym uczestniczą bo to lubią i widzą w tym sens a wśród nich są ludzie, którzy po prostu lubią rozwalać i się tłuc po gębach więc jadą w taki tłum aby było łatwiej "się zabawić". A potem opinie publiczną mają zepsutą wszyscy a telewizja jeszcze tak ładnie poprzekręca fakty, że potem służby mundurowe wychodzą na bardzo grzeczne i święte.

-
Dodane: 13.11.2013 14:59 /
Lunatic - Profil - user - 50% - 1079
A ja sobie pozwolę z innej strony podejść do tego tematu i podeślę pytę Nawet momentami trochę się pośmiałem. Dobrze, że oni się nie cackają i nie boją kamerować z niebezpiecznych ujęć.

Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.
-
Dodane: 13.11.2013 17:30 /
KaKa - Profil - user - max% - 13649
ale niestety politycy są winni.

Ta, politycy... Moim zdaniem winni są ci, którzy robią burdy...

Nie wiem co to za sens, żadni to patrioci, zwykli przestępcy xD

I poszedł byś siedzieć :(

Śmiem wątpić, kiedy ktoś ciebie atakuje możesz mu odpowiedzieć...

-
Dodane: 13.11.2013 22:56 - Edytowane przez Marcin00 /
KaKa napisał/a:
ale niestety politycy są winni.

Ta, politycy... Moim zdaniem winni są ci, którzy robią burdy...

Nie wiem co to za sens, żadni to patrioci, zwykli przestępcy xD

Weź ty idź Kaka, bo pleciesz pierdoły... Burdy są formą protestu, niezadowolenia pewnej grupy osób, wprawdzie niewłaściwą, ale są! Myślisz, że byłyby burdy, gdyby w naszym kraju młody obywatel mógł zarabiać 3000 zł na rękę, mógł wybierać, mieć perspektywy, a to nie tylko młodych dotyczy oraz gdyby nie bylibyśmy w dupę ruchani przez państwo, burd oraz ogromnego niezadowolenia polaków nie miałoby miejsca, ponieważ właśnie 11 listopada jak byłem w Warszawie uczestniczyłem w tym marszu, nie tylko żeby uczcić dzień odzyskania niepodległości, lecz także pokazać swoje niezadowolenie z tego, jak wygląda dzisiaj Polska!

-
Dodane: 14.11.2013 00:07 /
Marcin00 napisał/a:
Weź ty idź Kaka, bo pleciesz pierdoły... Burdy są formą protestu, niezadowolenia pewnej grupy osób, wprawdzie niewłaściwą, ale są! Myślisz, że byłyby burdy, gdyby w naszym kraju młody obywatel mógł zarabiać 3000 zł na rękę, mógł wybierać, mieć perspektywy, a to nie tylko młodych dotyczy oraz gdyby nie bylibyśmy w dupę ruchani przez państwo, burd oraz ogromnego niezadowolenia polaków nie miałoby miejsca, ponieważ właśnie 11 listopada jak byłem w Warszawie uczestniczyłem w tym marszu, nie tylko żeby uczcić dzień odzyskania niepodległości, lecz także pokazać swoje niezadowolenie z tego, jak wygląda dzisiaj Polska!

Ale pan piszesz dlatego że musiałeś robić zagranicą?? Pytam tak z ciekawości, pisałem podobnie w innym temacie, się z tobą zgadzam. Ale hołota czy będzie dobrze czy nie zawsze będzie miała pretekst do rozrób. :)

-
Dodane: 14.11.2013 00:30 - Edytowane przez Marcin00 /
hlkpl napisał/a:
Ale pan piszesz dlatego że musiałeś robić zagranicą?? Pytam tak z ciekawości, pisałem podobnie w innym temacie, się z tobą zgadzam.

Nawet przez myśl mi to nie przeszło, ale jak teraz o tym wspomniałeś... [xd] chciałem po prostu przedstawić sytuacje osób, które wkraczają na rynek pracy, bo takich ludzi znam dość oraz ich wynagrodzenie wygląda 1000-16000 zł, przynajmniej z tego, co mówią, ba nawet taki inżynier pracuje za taką kwotę, więc nasi uczeni, którzy zostają w kraju lekko nie mają, więc tak! Wina leży po stronie obecnie rządzących, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy. Jeżeli pytasz, gdzie pracuje to, pracowałem w Polsce, zagranicą, a obecnie pracuje znów w naszym ukochanym kraju. :p

hlkpl napisał/a:
Ale hołota czy będzie dobrze czy nie zawsze będzie miała pretekst do rozrób. :)

Tak oczywiście, że tacy też się znajdą, jednak to naprawdę znikoma grupa osób, zauważ, iż jakieś 6-8 lat wcześniej, może więcej takich ekscesów na święcie niepodległości nie było, zaś wszystko ma początek, kiedy pan premier zaczął walczyć z kibicami, cóż wnioski same się nasuwają z tego tytułu.

-
Dodane: 14.11.2013 01:05 /
Thorn022 - Profil - user - 10% - 139
Co miała ta parada do zarobków ludzi ? Nawet do tego jak się u nas żyje ;/ to nie miało nic z tym spólnego. Jestem na bieżąco z tym co się dzieje w kraju, nawet z tym o co w tym chodziło, więc jakie nie zadowolenie chyba z braku mózgów.
Po pierwsze spalenie tęczy (podobno była groźna i znała MUAI TAI), niby ona tam symbolem homoseksualistów co i tak było wysnute z palca, sam autor się wypowiedział a raczej wypowiedziała, że nic ona nie symbolizuje. Jak można nazywać się patriotą i robić taką burdę na skalę krajową, równie dobrze można być politykiem i robić roz.... z klasą :p . Nie żyjemy w afryce, nie mamy komuny, nikt nam nie każe o 22 siedzieć w domach i zabraniać pić alkoholu jak jest to na Białorusi. Zarobek wielce narzekamy no bo "Naród Dumy tylko ludzie ku...", pracuje w dość dużej korporacji i nie narzekam na swoje zarobki, a to, że ktoś jest po zawodówce bo był głąbem i woli harować za 1200 zl no to jego problem nie mój, ani nikogo innego. Naprawdę nie rozumiem tego Węgry mają 27% VAT a nikt tam nie narzeka. Łotwa ma nałożony podatek od niezdrowej żywności, przecież u nas by mołotowem rzucali w MCDonalda gdyby burger kosztował powyżej 8 zł a nie jak teraz 3,5 zl.
W Europie jest 7 krajów, gdzie rząd ma głęboko w dupie swoich obywateli. A tylko Polska robi wielkie manifesty agresji, gdybyśmy mieli kogoś kto taki manifest by poprowadził to ok ale rozpieprzanie ławek, wybijani szyb, czy kradzież kostki brukowej jest dla mnie brakiem poszanowania do narodu. A potem są narzekania, że policja pobiła, że moje ciężko zarobione pieniądze ida na naprawianie po tych brudasach i burakach.
I to jest tak zwany największy debilizm naszego kraju, że młodzi ludzie chcąc coś zmienić piszą na ścianach JP i pier... jaki to manifest nie był patriotyczny, a mogli by po prostu stać się tymi tak zwanymi Patriotami i udać się wszyscy na głosowanie na kogoś kto może coś faktycznie zmienić ( i naprawić kostkę brukową) a nie potem narzekać jak mi czy jemu się źle żyje.

-
Dodane: 14.11.2013 01:22 /
Marcin00 napisał/a:
Nawet przez myśl mi to nie przeszło, ale jak teraz o tym wspomniałeś... [xd] chciałem po prostu przedstawić sytuacje osób, które wkraczają na rynek pracy, bo takich ludzi znam dość oraz ich wynagrodzenie wygląda 1000-16000 zł, przynajmniej z tego, co mówią, ba nawet taki inżynier pracuje za taką kwotę, więc nasi uczeni, którzy zostają w kraju lekko nie mają, więc tak! Wina leży po stronie obecnie rządzących, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy. Jeżeli pytasz, gdzie pracuje to, pracowałem w Polsce, zagranicą, a obecnie pracuje znów w naszym ukochanym kraju. :p

Ale im zależy aby nic nie robić bo taki stan rzeczy jest na rękę. Tylko oni nie wiedzą że to się odwróci przeciwko mim i chyba zaczynają zdawać sobie sprawę że nie długo będzie brakować ludzi żeby im podatki płacić i będą płakać. A to że wróciłeś hmm nie wiem czy dobrze zrobiłeś. :)

-
Dodane: 14.11.2013 16:11 /
#Marcin00

Jakby u nas super nie było, to ci, którzy na tym marszu byli, i tak zrobiliby burdy.

PS Nie wiem jak ma być lepiej po zdewastowaniu stolicy...

-
Dodane: 16.11.2013 13:24 - Edytowane przez MalagaTikiTaki /
MalagaTikiTaki - Profil - user - 10% - 200
Sprawa jest spomlikowana. W duzej mierze wine za to ponosi rzad i media glownego nurtu, ktore same prowokuja takie wydarzenia, a ze w Rzeczypospolitej lud porywczy to tak to wyglada, jak wyglada. Media takie jak gazeta wybiorcza, czy tvn zamknely sie pod wlasnym kloszem i nie pokazuja rzeczywistosci wszystkich Polakow, tylko waskiej grupy "nowoczesnych" Polakow, ktorzy nie szanuja tradycji. A tak sie sklada, ze w Polsce lud jest bardzo religijny (nawet 90% Polakow deklaruje sie jako rzymscy-katolicy) i konserwatywny, dlatego nie mozna robic takich rzeczy jak tworzenie teczy propagujacych roznorakie dewiacje (gender, unormowane prawnie zwiazki homoseksualistow).

Dlatego wlasnie zachecam do polubiania na facebooku tej inicjatywy:

https://www.faceb...e_accepted

-
Dodane: 16.11.2013 16:36 /
#MalagaTikiTaki

Z tego co wiem to 80% Polaków deklaruje się jako ogólnie osoby religijne, a nie 90% jako katolicy.

Tak btw. mówisz jak "PiSior", a gdyby oni wygrali wybory nie byłoby lepiej... Jeszcze by Kaczyński wojnę z ruskimi zaczął.

-
Dodane: 16.11.2013 21:03 - Edytowane przez MalagaTikiTaki /
MalagaTikiTaki - Profil - user - 10% - 200
Bez przesady. Nie zaczal by. Ale nie chce w moim kraju promowania zboczenscow, dewiantow i innych sodomitow, dlatego jestem nawet gotow poprzec PiS. Z Rosja wojna? Bez rpzesady. Kaczynski nie jest takim debilem jak kibole. Pokazal to ostatnio m.in. odcinajac sie od marszu niepodleglosci.

Co to za roznica 80 czy 90? Wazne, ze zdecydowana wiekszosc. A jakie niby religie jeszcze wystepuja u nas w duzej liczbie oprocz katolikow? Bo ja takich nie znam :)

-
Dodane: 16.11.2013 22:00 /
Thorn022 - Profil - user - 10% - 139
Przeczytałem właśnie najbardziej nie mądrego i głupiego posta jakim jest ten powyżej O,o. Zapewne tyle wiesz o PiS ile sam usłyszałeś, jak można pójść głosować na kogoś a bardziej na partie która jest bezczelna, zakłamana i ma dziwną manię prześladowczą i na punkcie osoby własnej. Tak widzę właśnie jak znasz się na PIS i znasz tą partię pisząc "Kaczynski nie jest takim debilem jak kibole. Pokazal to ostatnio m.in. odcinajac sie od marszu niepodleglosci." P Pierwsze Kaczyński negocjował traktat lizboński i to wyniku Kaczyńskich Polska utraciła niepodległość i domagał się utworzenia w Dawos silnej armii europejskiej i on śmie mówić o 11 listopada jest to bezczelne i podpisuje się pod słowami pana Korwina Mikke http://www.youtub...gCu2zSZ8tQ gdzie sam wypowiada słowa pod koniec na temat kaczyńskiego. Zacznij się pierw interesować krajem w którym żyjesz a nie pier... bzdury.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy