Ważna informacja News: Świąteczny Konkurs 2017

Polecamy

Forum > Anime, Manga i Manhwa: Polski Rynek > J.P.Fantastica
Temat: J.P.F: Fullmetal Alchemist
Dodane: 07.02.2013 15:27 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14770
Dwaj bracia, Edward i Alphonse Elric, za pomocą tajemnej sztuki alchemii podejmują rozpaczliwą próbę przywrócenia życia zmarłej matce. Niestety, transmutacja kończy się niepowodzeniem. ostatkiem sił Edwardowi udaje się przywołać z zaświatów duszę Alphonsa i zamknąć ją w metalowej zbroi, jednak cena, jaką musiał za to zapłacić, jest wysoka – Edward musi poświęcić w zamian swoją prawą rękę. Bracia składają przysięgę, że pewnego dnia odzyskają wszystko to, co utracili...

Tak zapowiada się sama historia, a w temacie zapraszam do opinii na temat samej mangi i jej polskiego wydania z J.P.Fantastica.

-
Dodane: 07.02.2013 16:59 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13395
Pacz, pacz, pacz... jaki cfaniak, zacząłem recki pisac to mi kradnie! [zly]
xDD

FMA ma u mnie mocne 9/10 :p

Czytałem mangę po obejrzeniu już niemalże wszystkiego z uniwersum FMA. Tylko najnowszej kinówki wtedy jeszcze nie widziałem a i tak mnie manga mocno wciągnęła i opyliłem całą bodajże w 2 albo 3 dni.

Dobra historia, shonen inny niż wszystkie, główni bohaterowie nie wbijają kolejnych leveli na drodze ku największej mocy, pragną tylko odzyskać swoje dawne ciała, naprawić częściowo błędy przeszłości. Jednak poszukując odpowiedzi na swe pytania napotykają wiele przeszkód i stają się częścią spisku mającego unicestwić cały ich kraj. Oprócz dobrej akcji i ciekawej wciągającej fabuły dostajemy tu także całkiem niezłą dawkę humoru.

Kreska stoi na wysokim poziomie. A nasze wydanie oddaje bardzo dobrze oryginalną wersję komiksu :d

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.02.2013 17:04 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14770
Zaraz, zaraz, po prostu jestem szybszy [cfaniak]

Ale również dałem 9/10 z racji tego, że to naprawdę ciekawa historia, praktycznie dziejąca się w dobrze nam znanym świecie.

-
Dodane: 07.02.2013 17:08 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13395
Ja 9 dałem temu, że zakończenie imo średnie... to dlatego, że w sumie wizja z pierwszej części FMA mi się bardzo spodobała, a mange czytałem dużo później i jednak stwierdziłem, że ludzie robiący tamte fillery mieli głowę na karku :p

-
Dodane: 07.02.2013 17:21 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
Jak dla mnie zakończenia obu wersji są świetne, chociaż w mandze wszystko trzymało się lepiej kupy. FMA ma u mnie 10. Nawet jeśli istnieją jakieś drobne niedociągnięcia, to oglądałem anime 3 razy, mangę przeczytałem raz i dlatego właśnie ta ocena.

-
Dodane: 06.04.2013 19:00 /
Samael - Profil - user - 80% - 3098
Przy dobrych wiatrach kupię w przyszłym roku xD a tutaj taka ciekawostka z mangaofrum może kogoś to zainteresuje
FMA 20 jest tylko na papierze eko, jak się skończy nakład (około 2 lata jeszcze) to zrobimy dodruk na białym.

W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy