Ważna informacja News: ShinobiWorld.pl - Nowe, wielkie otwarcie! Konkurs - Wygraj mangi i ...

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Mistrzostwa Świata 2018 w Piłce Nożnej - Rosja
Dodane: 14.06.2018 18:02 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4685
Pierwsza połowa meczu otwarcia za nami, Rosjanie wygrywają, Saudyjczycy jakoś nie potrafią nic skonstruować. Ale tego można było się spodziewać. Bedzie druga połowa i pewnie Rosjanie coś jeszcze wbiją do bramki.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 14.06.2018 19:02 /
LuigiN2000 - Profil - user - 40% - 984
A byli tacy co narzekali że będzie to słabe otwarcie :d Mecz niezły, z dużą ilością bramek, a jedną szczególnej urody, Czeryszew i Gołowin bohaterami :d Nie ma co się rozpisywać za bardzo, bo od 12 minuty, to była partia piłkarskich szachów mistrza z nowicjuszem xD

-
Dodane: 14.06.2018 19:44 /
KaKa - Profil - user - max% - 13630
LuigiN2000

Dużo bramek z jednej strony to w sumie zaprzeczenie dobrego meczu. Arabia nic ciekawego nie pokazała. Czekamy na mundial z 48 drużynami, wtedy będzie poziom.

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 14.06.2018 20:15 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Dużo bramek z jednej strony to w sumie zaprzeczenie dobrego meczu.

Nieprawda jeżeli jedna drużyna rozmontowuje drugą taktycznie(Żeby nie było aż tak dobrze to Rosja sobie nie radziła, Arabia dołożyła swoje 3 grosze, do wyniku xD), to równie dobry może być mecz z wynikiem 6:0, jaki i ten z wynikiem 3:2, bo emocje to niejedyny czynnik odpowiadający za jakość meczu ;) Poza tym analizując sobie obie ekipy to uwierz nie chciałbyś oglądać tego samego tylko z wynikiem 1:0, dlatego właśnie trzeba docenić, ten mecz był niezły :d

-
Dodane: 14.06.2018 22:41 /
Już odbiegając od zbędnych dywagacji, musze powiedzieć jedno. Na dzień dzisiejszy jest to najlepszy mecz tegorocznego mudnialu.

Spoiler

-
Dodane: 15.06.2018 01:25 /
KaKa Stękasz jak stara babcia. Pierwszy mecz miał bramki i okazje bramkowe z obu stron. Arabia zrobiła co mogła, ale nie te progi. A byli tacy eksperci, którzy twierdzili, że Rosjanie mogą mieć problemy z Arabią. [serce]

Na tym mundialu będą gorsze mecze niż otwarcia.

KaKa Strasznie stękasz a znawcą piłki to ty nie jesteś. [xd]

-
Dodane: 15.06.2018 06:33 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2450
KaKa Strasznie stękasz a znawcą piłki to ty nie jesteś. [xd]

Na DB Polska wszyscy mają się za znawców piłkarskich pokroju Borka i Kołtonia, więc Kaka nie jest wyjątkiem XD.

Mecz otwarcia był ciekawy obfitujący w sytuacje i bramki, zwycięstwo gospodarzy nie dziwi.

-
Dodane: 15.06.2018 07:21 - Edytowane przez Bartek30 /
Bartek30 - Profil - user - 100% - 5600
KaKa napisał/a:
LuigiN2000

Dużo bramek z jednej strony to w sumie zaprzeczenie dobrego meczu. Arabia nic ciekawego nie pokazała. Czekamy na mundial z 48 drużynami, wtedy będzie poziom.

Aha...

Czyli drogi Kako, idąc tą dziwną logiką w poprzednim mundialu gdy Niemcy pokonały Brazylię 7:1 to to był strasznie słaby mecz jak rozumiem?
Bo tam przecież wpadło jeszcze więcej goli dla jednego zespołu?

Tosz to bzdury jakieś.

Jasne Arabia koksem w piłkę nie jest, robili tak głupie błędy, podawali do nie wiadomo kogo i tracili przez to piłkę, ale coś tam czasem im się udawało, a przegrali na właśnie życzenie, bo Rosjanie też nic pięknego nie pokazali swoją grą, po prostu grali jak potrafili i strzelili dwie bardzo ładne bramki.
Mam na myśli że Rosja też jakoś wybitnie nie grała, ale po tych tragicznych błędach Arabii robiło się ciekawie i wtedy padały gole.

-
Dodane: 15.06.2018 07:41 /
Na DB Polska wszyscy mają się za znawców piłkarskich pokroju Borka i Kołtonia, więc Kaka nie jest wyjątkiem XD.

Ale... Kołtoń i Borek to żadni wielcy znawcy (słabe porównanie ;) ) ich wiedza jest na podobnym poziomie do każdego kibica interesującego się dosyć mocno tematem, jedyna różnica jest taka że jako dziennikarze mają łatwiejszy dostęp do piłkarzy i ogólnie środowiska.

-
Dodane: 15.06.2018 08:04 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
Ale słaby ten mecz otwarcia xD Czemu? (ciut żart, bramki ładne dosyć, ale mimo wszystko spodziewałem się trochę innego spotkania)

Widze już porównania do 7:1 z Brazylią... no ok. Ale tam mecz się toczył na wysokim poziomie pomimo wyniku, a Brazylia też stwarzała sobie sytuacje tylko wpaść nie chciało... Arabia mnie mocno zawiodła bo nie miała ani jednego celnego strzału. W meczu Niemcy vs Brazylia padło łącznie 25 celnych strzałów, 13 po stronie Niemiec i 12 po stronie Brazylii, ogólnie oddano 32 strzały. W przypadku meczu otwarcia padło łącznie 13 strzałów, 7 celnych Rosjan i 0 celnych Arabii. Moge wam jeszcze porównać ogólnie sytuacje bramkowe z obu meczów: Mecz Niemiec z Brazylią - 32, mecz Rosji z Arabią - 19. To nie wynik odzwierciedla dobry mecz. Bo równie dobrze może być 0:0 a mecz będzie ciekawy, jeśli będą robione fajne akcje z obu stron a bramkarze będą kocurami to jest na co patrzeć.

Rosja tak naprawdę nie pokazała wielkiego futbolu, to raczej Arabia miała pecha, nie wiem czemu (ale się domyślam*), może zjadł stres i zła taktyka, brak pomysłu na grę. Niby Arabia nie grała tak źle, potrafili dość ładnie wymieniać piłkę ale brakowało tego ostatniego podania. Do 20 metra grali nieźle, pod bramką Rosjan się spalali strasznie.

Druga sprawa, że już pamiętam jak raz Rosjanie też tak wystrzelili z formą... Euro 2012 gdzie w pierwszym meczu ograli widowiskowo Czechów 4:1, a potem nie wyszli z grupy.

Jak usłyszałem w radiu wynik to mi się na momencik zrobiło smutno, że to taka jednostronna gra. Pobrałem mecz i obejrzałem dziś rano. Serio jednostronna. Jednak trzeba przyznać, że Rosjanie potrafili wykorzystać to co dostali od losu i fajnie się pokazali u siebie. Kraj zadowolony, Rosjanie w dobrych nastrojach więc Mundial będzie przyjemny dla gości... przynajmniej do czasu drugiego meczu [xd]

*Domyślam się bo... selekcjoner który ich do Mundialu wprowadził nie prowadzi obecnie kadry xD Kadrę na MŚ przejął gość, który w eliminacjach nie awansował z Chile. To może być przyczyna. Inaczej poukładał nieco zespół, nie był dobrze przygotowany taktycznie, nie potrafił może dotrzeć do piłkarzy więc stało się to co się stało. Hiszpania ma aktualnie troszke podobny problem, z ta różnicą, że u nich to się stało nagle i tuz przed Mundialem, a druga sprawa, że niezależnie od trenera mają po prostu dobrych piłkarzy.

-
Dodane: 15.06.2018 09:21 /
hlkpl

Nie wiem co się w twoim uciśniętym wiadomo czym organizmie uroilo ale niech ci będzie, że stękam xD

Bartek30

Dla ciebie robiło się ciekawie a ja od czwartego gola już prawie nie patrzyłem w telewizor, bo poziom był żenujący. Brazylia - Niemcy to też istna katorga, bo Brazylia nie umiała nic robić w defensywie skoro puścili siedem goli, nie pamiętam dokładnie, ale niektóre były dosłownie z niczego. To nie są mecze, które się dobrze ogląda.
No i byłem za Brazylią a nie za Niemcami więc xD

LuigiN2000

Jak dobrze wrócić na dbpolska xD Ludzie tworzący chyba najbardziej popularny magazyn piłkarski w kraju, robiący (przynajmniej Kołtoń) solową karierę na YouTube, mają wiedzę na poziomie przypadkowego kibica xD dlaczego za mówienie takich rzeczy nie ma kar finansowych? XD

-
Dodane: 15.06.2018 10:03 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Jak dobrze wrócić na dbpolska xD Ludzie tworzący chyba najbardziej popularny magazyn piłkarski w kraju, robiący (przynajmniej Kołtoń) solową karierę na YouTube, mają wiedzę na poziomie przypadkowego kibica xD dlaczego za mówienie takich rzeczy nie ma kar finansowych? XD

Jak dobrze poczytać głupoty i czepialstwo na siłę xDDDD
Jakie drużyny prowadzili? jakie kariery piłkarskie zrobili? Jakie licencje i przeszkolenia mają? Ich wiedza jest taka sama jak zajawionego tematem kibica(nie przypadkowego, więc nie przekręcaj) "wiedza o futbolu" personalia na dany mecz to inna sprawa , nie musisz się zemną zgadzać ale taka jest prawda, jak wspomniałem jedyna różnica polega że mają łatwiejszy dostęp do informacji, ze względu na wykonywany zawód ale to też nie zawsze bo jeżeli jesteś wystarczająco blisko klubu...

Wiadomość doklejona:
Dlaczego za mówienie o czymś o czym się niema pojęcia niema kar finansowych xD Widać że nie znasz środowiska poza Januszerią nigdy nie rozmawiałeś z kibicami/osobami naprawdę żyjącymi piłką którzy mają niewyobrażalną wiece taktyczną i historyczną ;)

-
Dodane: 15.06.2018 11:01 /
LuigiN2000

Albo jesteś pilakrzem/masz licencję trenera, albo się na czymś nie znasz. Śmiech na sali po prostu. Całe szczęście jest z nami Luigi, elita wiedzy piłkarskiej, nie to co Szaranowicz, Borek, Kołtoń, Pol.

Po prostu żal mi to komentować, ale nie mogę xD wyjaśnij zatem czym jest ta wiedza, której nie mają dziennikarze a mają (XDDDD) kibice albo osoby "żyjące piłką", bo jak dla mnie to Borek spełnia oba te warunki xD

Ps idąc twoim tokiem myślenia to największymi fachowcami w temacie piłki są Hajto, Mila i Żewłakow, bo kariery mieli.

-
Dodane: 15.06.2018 11:53 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Albo jesteś pilakrzem/masz licencję trenera, albo się na czymś nie znasz. Śmiech na sali po prostu. Całe szczęście jest z nami Luigi, elita wiedzy piłkarskiej, nie to co Szaranowicz, Borek, Kołtoń, Pol.

Nie nie nie, nie napisałem że się nie znasz, jeżeli nie jesteś "piłkarzem", nie masz licencji, chodzi mi po porstu, że pozyskiwanie wszelakiej wiedzy o futbolu, w przypadku dziennikarzy i kibiców jest podobne, bo startują z tego samego pułapu i uczą się futbolu w bardzo podobny sposób.
Nigdzie nie napisałem o sobie jako o ekspercie, co nie zmienia faktu że co nieco wiem i mam rozeznanie w środowisku, jak widać w przeciwieństwie do ciebie o czym świadczy choćby ten Szaranowicz i Pol xD

Po prostu żal mi to komentować, ale nie mogę xD wyjaśnij zatem czym jest ta wiedza, której nie mają dziennikarze a mają (XDDDD) kibice albo osoby "żyjące piłką", bo jak dla mnie to Borek spełnia oba te warunki xD

Ja rozumiem, że moje posty się czyta ciężko, ale mimo wszystko popracuj nad czytaniem ze zrozumieniem, bo to było akurat prostę. Oto fragmenty moich poprzednich postów:
ich wiedza jest na podobnym poziomie do każdego kibica interesującego się dosyć mocno tematem

wiedza jest taka sama jak zajawionego tematem kibica
Rozumiesz? Gdzie napisałem że Borek czegoś "niema"? Borek,Smokowski, Twarowski, Laskowski się wpisują, ale takich Borków i innych w wśród kibiców jest i to nie tak mało, i o to mi od początku chodzi ;)

Ale skoro koniecznie chcesz lepszości kibiców, to są kibice których rozumienie taktyczne jast na znacznie wyższym poziomie od Borków i Kołtoni, ba są to ludzie, wstanie odwalać Gmocha i robić to dobrze.

Ps idąc twoim tokiem myślenia to największymi fachowcami w temacie piłki są Hajto, Mila i Żewłakow, bo kariery mieli.

Odpiszę na to tylko tyle: ich wiedza praktyczna o zawodowym futbolu wykracza dalece poza wiedze posiadaną przez 95% dziennikarzy czy kibiców, po to są zapraszani. Ale "ekspertami ekspertami" są ludzie tacy jak Pan Gmoch, Strejlau, Nawałka, Kasperczak, Magiera...

-
Dodane: 15.06.2018 16:36 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2450
LuigiN2000
Tak, Borek i Kołtoń są ekspertami, jeśli chodzi o piłkę nożną. Nie bez kozery od lat kręcą się w światku piłkarskim, do którego nie jeden z nas by chciał się dostać? Nawałka ekspertem na równi ze Strejlau czy Gmochem? Z całym szacunkiem, ale co Nawałka zrobił? ćwierćfinał mistrzostw europy to jeszcze mało, by go gloryfikować, prawdziwym sprawdzianem kadry będzie Mundial..

Drugi mecz słaby, Urusi psim swędem zdobyli 3 punkty.

-
Dodane: 15.06.2018 16:57 /
Seneka napisał/a:
LuigiN2000
Tak, Borek i Kołtoń są ekspertami, jeśli chodzi o piłkę nożną. Nie bez kozery od lat kręcą się w światku piłkarskim, do którego nie jeden z nas by chciał się dostać? Nawałka ekspertem na równi ze Strejlau czy Gmochem? Z całym szacunkiem, ale co Nawałka zrobił? ćwierćfinał mistrzostw europy to jeszcze mało, by go gloryfikować, prawdziwym sprawdzianem kadry będzie Mundial..

Drugi mecz słaby, Urusi psim swędem zdobyli 3 punkty.

Borek i Kołtoń są ekspertami, bo mają dużą wiedzę piłkarską, choć szczególnie Kołtoniowi można wiele zarzucić wpadek.

Ale siedzą długo w środowisku. Znają ludzi, piłkarzy, poznali wielu ludzi ze świata futbolu i widzieli nie jeden mecz. Można czasem z ich opiniami się nie zgadzać, ale jakąś tam rangę ci ponowie posiadają.

Co do meczu Urusów, to czy był słaby ten mecz? Egipt dobrze się bronił i miał nawet swoje okazje bez Salaha.

Egipt może naprawdę napsuć krwi Rosjanom, choć mam wrażenie, że gospodarzom może pomoć sędzia. Vladimir raczej nie chciałby, aby jego chłopcy odpadli w fazie pucharowej. :p

-
Dodane: 15.06.2018 19:13 /
LuigiN2000

Weź już się nie kompromituj xD Mówisz o ekspertach, potem porównujesz to do wiedzy technicznej jak się kopie piłkę, a na końcu wrzucasz do tego worka byłych trenerów i Nawalke xD
Jak uważasz, że Szaranowicz się nie zna, to spróbuj go zagiąć w dyskusji o piłce nożnej xD gość widział i co najważniejsze pamięta tyle, że tobie się w głowie nie mieści. Bycie ekspertem w temacie piłki to nie umiejętność zrobienia wslizgu czy wyboru między Milikiem a Kownackim.

Urugwaj się bardzo męczył. Wygrali bo wygrali ale nic wielkiego nie pokazali.

Teraz mecz w miarę wyrównany, chociaż całkiem inne style gry. Ogólna dominacja Maroko, ale Iran kąsał. No i wykąsał xD

-
Dodane: 16.06.2018 02:16 /
No tylu ekspertów piłkarskich na tym forum, a nie ma kto piątkowego hitu skomentować? Skandal, a jak temat schodzi na polską reprezentację, to spam aż mimo bije w tym temacie. ;)

Hit na remis. Dość zaskakujące, że Portugalia pociągnięta przez Cristiano tak dobrze wypadła, Hiszpania miała swoje posiadanie piłki, miała więcej okazji, a i tak trzy bramki nie wystarczały. Portugalia ma Ronaldo, ale do jakiego etapu CR7 będzie ciągnął ich za uszy? Dziś kapitalnie zagrał Ronaldo, Costa też dobrze, choć jego pierwsza bramka dość kontrowersyjna. Gdyby to nie był Pepe, to być może nawet bramki by nie było. Pepe będący faulowanym, to niestety dla wielu sędziów dość dziwne zjawisko na boiskach piłkarskich. Ja mam takie wrażenie, ktoś się z tym może nie zgadzać, ja mam takie wrażenie, że gdyby był inny piłkarz Portugalski wmieszany w ten "incydent" przy bramce Costy, to mógł być odgwizdany faul i żaden Var nie miałby wątpliwości.

-
Dodane: 16.06.2018 10:40 - Edytowane przez LuigiN2000 /
Egipt - Urugwaj

Urugwaj nie zachwycił, zwłaszcza widać że Suarez nadal szuka formy i raczej już nie znajdzie xD Jeżeli ktoś ma pociągnąć na MŚ tę drużynę to Cavani który jest dosłownie wszędzi i piłka go szuka, na bank coś ustrzeli w następnych meczach grupowych. Co do samego meczu Egipt fajnie zamykał drogę do bramki, ale popełniali też sporo błędów, to że wytrzymali tak długo z 0:0 zawdzięczają też temu że Urugwaj nie miał za bardzo pomysłu jak się zabrać za grę. A san gol ładny, w najmniej spodziewanym momencie zdjęli uśmiech Salahowi xD

Ocena meczu 4/10

Maroko - Iran
Takie meczyki na mistrzostwach lubię, trochę egzotyki ale na niezłym poziomie, dodatkowo jak grają te słabsze zespoły między sobą to z reguły zależy im na wyrwaniu tych trzech oczek. Jeżeli chodzi o mecz to konterki Iranu miodne, a Maroko ostro weszło w mecz ale później troszkę zgasło, no i mimo że w teorii więcej z gry miało Maroko to jednak Iran sprawiał wrażenie i tak naprawdę był dużo groźniejszy, prawdopodobnie gdyby wykorzystali którąś z tych fajnych okazji z pierwszej połowy to spokojnie, wygrali by to wyżej, w drugiej połowie emocje nieco siadły ale i tak nie było aż tak sennie jak w meczu Egipt - Urugwaj, ludzie ze stadionu wychodzili już na początkach drugiej połowy, to wiele też mówi o tamtym "widowisku"

Ocena meczu 7/10 - trochę zawyżona ale biorę też pod uwagę że teoretycznie było to najmniej atrakcyjne zestawienie wczoraj, a jak wszyło, wiadomo :d

Portugalia - Hiszpania
Akurat takie hity zwłaszcza na otwarcie traktuję z rezerwą, bo bardzo często kończy się nudnym remisem, a coby się za bardzo nie skrzywdzić xD Ale, ale dostaliśmy świetne meczych, w którym było wszystko, co potrzeba zajebiaszczemu meczykowi,kontrowersje, karny, błędy indywidualne, piękne bramki, doskonałe stałe fragmenty i najważniejsza szczypta piłkarski geniusz. Początek trochę przyfarcony prze Portugalię, od razu karniak, ale później było widać że mają pomysł na Hiszpanów (przynajmniej do czasu xD) przez pewien okres nieźle zamykali im środek i wychodzili z groźnymi atakami, jednak brakowało ostatniej decyzji. Gdyby... to spokojnie Portugalia mogła sobie ustawić ten mecz w pierwszej połowie. Wogóle w pierwszy fragmentach Hiszpania, była nieco zamroczona i to nie tyle golem i dobrym odcinaniem gry Przez Portugalców, leczy chyba trochę w nich siedziały ostatnie wydarzenia (Na szczęście nie za długo). Gol na jeden jeden Hiszpanów, nie ma co, była to lekka a może nawet spora kontrowersja, Diego zabawił się w człowieka demolkę, chyba spokojnie sędzia mógł to odgwizdać ale i z tej decyzji się wybroni, było to takie 50/50 imo.
Drugi gol dla Portugalii to bramka kuriozum, każdemu się zdarza, ale jednak De Gea tyle się mówi jaki wspaniały, a tu proszę xD A tak serio trochę nie docenił strzału Krisztiano, nie potrzebnie chciał to przytulić.
Gol na dwa dwa, no cóż zajebiście rozpykany wolny, jak na treningu :d
Gol Nacho z Kategorii tych trochę z dupy :d sporo przypadkowości ale piłka ostatecznie siadła pięknie na nogę :)
Wolny Ronaldo no cóż to Ronaldo :d Po tym meczu z Hiszpanami to korone króla strzelców może sobie zapewnić już w fazie grupowej

9/10 dychę zostawiam, bo liczę że będzie jakiś kosmiczny meczyk na tych mistrzostwach :d

-
Dodane: 16.06.2018 12:13 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13893
KAKA... LuigiN2000 ma rację :| Wielokrotnie dyskutując o piłce mówiłem coś co potem widziałem albo na twitterze Kołtonia albo na jego kanale. Tak, uważam że Romek ma tyle pojęcia na temat piłki nożnej co i ja, tylko że on ma lepszą ugruntowaną pozycje na rynku mediowym i jak sobie zadzwoni do Krychowiaka to on odbierze i sobie pogadają a ode mnie by pewnie nawet nie odebrał.

Taki Heliaze z naszego forum mógłby pracować w niejednym programie o piłce nożnej a wcale nie był zawodowym piłkarzem. Coś tam kopał, ciut liznął kontaktu z kimś kto był już w zawodowej piłce i mocno się interesował tematem... podobnie jak ja. Jedyne czego nam brakuje to kontaktów i ugruntowanego na rynku nazwiska. Takich ludzi jest pełno na świecie, do mediów przebija się jednak garstka tych co albo mocno o to walczą albo mają znajomych, którzy już pracują i ich w to wciągają. Czasami zdarza się też tak, że ktoś przypadkiem (zbieg okoliczności) zostaje dziennikarzem sportowym. Nie chce mi się tu przytaczać nazwisk ale w naszym kraju jest co najmniej kilka takich osób.

Podobnie jest ze Stanowiskim. Jego portal rozwinął sie głównie dzięki kontaktom. Krzysiu np ma bardzo dobry kontakt z Glikiem więc na temat jego kontuzji pierwsze newsy ukazywały się na WESZŁO bo Krzysiu po prostu dzwonił do Kamila i miał info z pierwszej ręki o ile sam Kamil chciał takie info przekazać.

Ale dobra, koniec offtopu. Nadrobiłem Mundial.

Egipt vs Urugwaj
Urugwaj oglądałem w pracy. Nic wielkiego w sumie nie pokazali, moim zdaniem obie ekipy zasłużyły tam na punkt, przez większość meczu się nic fajnego nie działo, dopiero ostatnie 10 minut było szybsze, Urugwaj bardziej zaryzykował w ofensywie i się opłaciło, dobry strzał Cavaniego, potem wolny w poprzeczkę no i w końcu wpadło z kolejnej wrzutki. Co prawda Suarez miał dwie bardzo dobre niewykorzystane sytuacje ale mimo wszystko jestem zdania, że Egipt zasłużył na ten punkt. Szkoda, że Salah nie zagrał, myślę że z nim Egipt wyglądałbym dużo lepiej w ofensywie.

Maroko vs Iran.
Maroko miało strasznego pecha. Moim zdaniem zasłużyli na 3 punkty, chociaż trzeba przyznać, że Iran miał naprawdę fajne kontrataki jednak żaden z nich nie przyniósł efektu, bramkę zdobyli po samobójczym trafieniu napastnika Maroka, który próbował wybić dośrodkowanie. Szkoda bo Maroko grało dosyć fajny futbol. Trzeba zaklaskać obronie Iranu bo zarówno bramkarz jak i zawodnicy w polu ładnie bronili/blokowali dostępu do swojej bramki. Najbardziej szkoda akcji Maroka z 3 minuty gdzie zawodnik po prostu w piłke nie trafił - a to była moim zdaniem 100% szansa na bramkę.

Portugalia vs Hiszpania
No nie wytrzymam. Portugalia znów na farcie. 3 celne strzały w całym meczu i 3 bramki... w dodatku jedna to karny, druga to amatorski wręcz błąd bramkarza. Hiszpanie mieli pecha w tym meczu. Oglądało się w sumie dość przyjemnie cały mecz ale z każdą bramką Portugalczyków z moich ust wydobywała się kolejna porcja wulgaryzmów xD Mecz mimo wszystko szybki, nie nużył, nawet nie wiadomo kiedy a już się skończył. Przy meczu urugwaju co chwila w drugiej połowie zerkałem na zegar i mówiłem pod nosem "no kiedy wreszczie koniec?" xD Tutaj nawet nie wiaodmo kiedy a już była 90 minuta. Jak na razie najlepszy mecz MŚ. Iran jest chyba najbardziej zadowolony z takiego rezultatu.

PS.
...dlaczego za mówienie takich rzeczy nie ma kar finansowych? XD
Dlatego, że byś ciągle płakał bo byś musiał ciągle płacić...

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy