Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Hydepark > Kulinaria
Temat: Kuchnia: Japońska
Dodane: 07.12.2012 19:30 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Dziś miałam okazję skosztować sashimi i miso z krewetką. O ile miso mi smakowało,o tyle co sashimi nie bardzo.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 07.12.2012 19:34 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Nigdy nie jadłem żadnego japońskiego dania. Ani sushi ani nic. Nie kwapię się do tego bo co ciekawego jest w surowej rybie?

Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 07.12.2012 19:37 - Edytowane przez Megumin /
Megumin - Profil - user - 70% - 2583
Esey, to co wymieniłeś to naprawdę chetnie bym spróbował, najbardziej to chyba ramen.Narobiłeś mi smaku xD.

rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 07.12.2012 19:43 /
JoachimJoanna - Profil - user - 0% - 6
Ja jestem wegetarianką - nie jem ani mięsa, ani ryb, więc z kuchni japońskiej mogę co najwyżej zjeść dango, czy onigiri. Jak na razie nie jadłam jeszcze nic, ale postaram się zrobić sobie w niedalekiej przyszłości dango [szeroki]

-
Dodane: 28.04.2018 19:24 /
Byczusia - Profil - user - 80% - 3886
Dzisiaj miałam okazję spróbowania udonu. Gruby makaron w zupie- smakował mi. Natomiast nie zjadłam wszystkiego- w końcu sushi się objadłam dzisiaj jak nic.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy