Ważna informacja News: Recenzja: Ao no Exorcist, Bakuman i No Game No Life (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Wasze osiągnięcia sportowe, kariera sportowa
Dodane: 03.02.2017 12:04 /
Samael - Profil - user - 80% - 3090
Osiągnięć jako takich nie mam, w podstawówce zająłem 6 miejsce w tenisie stołowym. W przeciągu ostatnich dwóch lat brałem udział w " I otwartym pucharze polski południowej BJJ" gdzie miałem możliwość poznania Marcina Helda, niestety bez większych sukcesów. Kolejny występ to "Mistrzostwa Polski ADCC" w Skale, gdzie poznałem Krzysztofa Kułaka, również bez sukcesów. Może w przyszłości się uda i wyciągnę tego nieszczęsnego taktarova i pójdę po złoto [placze]

----- Podpis --------------------
W takim trybie jak teraz nie będzie opóźnień bo mamy spory bufor,a pre-ordery będziemy wysyłać kilka dni przed premierą. ~ Endriu_JPF
-
Dodane: 04.02.2017 17:27 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
Kopiąc w tej B a potem A klasie nic wielkiego nie zdobyliśmy [xd] Ale bodajże 2 lata temu, jako już stary i gruby amator bez formy z paroma ziomkami z byłego klubu zdobyliśmy pierwsze miejsce w pucharze wójta jako reprezentacja swojej wioski. Nawet spoko osiągnięcie zważając na fakt, że średnia wieku to tam była w okolicach 19-20 lat, głównie młodzi i wybiegani chłopacy a my już wszyscy po 23-26 lat na karku, z lekką nadwagą większość bo wszyscy studenci dzienni [xd]

Niestety to był bieda turniej bo oprócz kilku pierdół typu piłka, jakieś odblaski, które oddałem młodszemu rodzeństwu i kilka innych rzeczy + wielkiego pucharu + statuetki dla bramkarza turnieju nie dostaliśmy nic indywidualnie, żadnych medali czy nawet głupiego dyplomu :( A przydało by się takie złoto gdzieś na ścianie powiesić...

-
Dodane: 04.02.2017 18:23 /
Bohnart - Profil - user - 50% - 1199
Zdobyłem koronę gór polski, mam zielony pas w karate kyokushinkai, kiedyś przepłynąłem jezioro rożnowskie przy asekuracji z kajaka. No i miałem brązowy medal w zawodach wędkarskich juniorów kilka lat temu :p Chyba tyle.

Sport lubię i regularnie można mnie zobaczyć na siłowni a w weekendy na basenie, ciężko mi wyobrazić sobię bym przeżył tydzień i choć raz nie dał organizmowi w kość. To przyjemny reset i dla mnie, po prawdzie, odpoczynek.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy