Ważna informacja News: 2x2 TV: Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć na DVD i Blu-ray w październiku

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Wasze osiągnięcia sportowe, kariera sportowa
Dodane: 14.10.2011 15:20 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2448
Jak już taki temat istnieje, to proszę o zamknięcie, ale jeśli nie, to popiszemy nt waszych osiągnięć w dziedzinie sportu, macie jakieś? Macie dyscyplinę, w której się specjalizujecie, bądź specjalizowaliście? Czy mieliście kiedyś szansę na np. ogólnokrajową sławę, dzięki tej dziedzinie?

Jeśli o mnie chodzi od wczesnych lat moją pasją była siatkówka, na wuefie najczęściej w nią grałem, moim bardzo mocnym atutem była zagrywka w ataku już trochę gorzej, ale mówiono mi, że dzięki tej właśnie zagrywce mogę dużo osiągnąć, proponowali mi nawet zawodowstwo, ale nie chciałem się w to pchać, bo jestem podatny na to, że tyje, poza tym jaki poważny zespół by zechciał chłopaka z wioski, gdzie na pewno lepszych mają u siebie w mieście, czasem jednak żałuje, że nie spróbowałem.

-
Dodane: 14.10.2011 17:49 /
syngohana - Profil - user - 70% - 2753
Jako młody chłopak grałem w dwóch klubach piłkarskich. Pierw w Arkonii Szczecin (1 rok) a później w Pogoni Szczecin (pół roku). W tym pierwszym klubie miałem jakąś szanse się wybić, zagrałem w 5 meczach ligowych (bo nasza liga liczyła 6 zespołów xD), ale później przyszedł okres lenistwa i odpuściłem sobie kilka treningów a co za tym idzie trener mi podziękował. W Pogoni nawet ciężko powiedzieć że grałem, coś tam z nimi trenowałem, ale ani jednego meczu tam nie zaliczyłem.

Poza tym byłem całkiem niezłym sprinterem. 2 razy reprezentowałem szkołę, ale później się spasłem i wyniki zaczęły być coraz gorszę. Dzisiaj to już tylko totalnie amatorsko piłka nożna i snooker. :)

-
Dodane: 14.10.2011 19:02 /
Seneka - Profil - user - 70% - 2448
Zapomniałem nadmienić, że oprócz siatkówki grałem także w szkolnym zespole piłki ręcznej, ale to raczej na podniesienie oceny i zawsze na bramce.

-
Dodane: 16.10.2011 11:40 /
gohanek16 - Profil - user - 50% - 1164
W gimnazjum byłem 1 w powiecie w Szachy xD. Na wojewodzkie nie pojechałem bo mnie nie wzięli ): . Pozatym grałem w lidze Małoposkiej juniorów młodszych w piłkę nożną.

-
Dodane: 17.10.2011 23:06 - Edytowane przez Darknes /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13868
...jaki poważny zespół by zechciał chłopaka z wioski...
Nie wiem jak jest w przypadku siatkówki ale obstawiam, że jak jesteś serio dobry to podobnie jak w PN... Błaszczykowski jest z wioski a jakoś mu tam idzie te kopanie :p

Moim jedynym atutem jest piłka nożna :d We wszystko inne szło mi średnio.

Miałem szansę na granie w profesjonalnej (lol) lidze xDDDDDDD Ale to już było po kontuzjach i odmówiłem. (Nie wierzę, że to piszę)

Jako młodzieniaszek kopałem się trochę po czole w mojej wspaniałej wieśniackiej drużynie z klasy B xD Awansowaliśmy nawet do A, więc koksy :d

Huragan! xD :d Zobaczycie, jeszcze kiedyś Ligę Mistrzów wygramy xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 18.10.2011 17:54 - Edytowane przez Darknes /
gohanek16 - Profil - user - 50% - 1164
Darknes napisał/a:
Moim jedynym atutem jest piłka nożna :d We wszystko inne szło mi średnio.

Miałem szansę na granie w profesjonalnej (lol) lidze xDDDDDDD Ale to już było po kontuzjach i odmówiłem. (Nie wierzę, że to piszę)

Jako młodzieniaszek kopałem się trochę po czole w mojej wspaniałej wieśniackiej drużynie z klasy B xD Awansowaliśmy nawet do A, więc koksy :d

Huragan! xD :d Zobaczycie, jeszcze kiedyś Ligę Mistrzów wygramy xD

Hehe coś o tym wiem bo aktualnie kopie w A klasie xD . Kopanina niesamowita czasami to strach bo nogi można stracić.

-
Dodane: 15.05.2014 20:02 - Edytowane przez Sango /
Sango - Profil - user - 70% - 2431
Próbowałem swoich sił w różnych dziedzinach sportu i często wygrywałem w lekkoatletyce w biegu na 100m czy skoku w dal, to od zawsze była moja siła i zdarzało się przynieść jakiś laur z konkursu :) . Jednak moją prawdziwą miłością jest piłka nożna w której nic nie osiągnąłem choć przez 2 lata byłem kapitanem szkolnej drużyny piłkarskiej :p .

-
Dodane: 16.05.2014 17:16 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Ech.. Nie posiadam ich.

Chociaż nie. Byłem powołany na zawody w kosza w podstawówce, ale nie mogłem pojechać no i na zawodach w ręczną, w których pojechaliśmy na powiaty bo te pierwsze wygraliśmy znacznie.

-
Dodane: 21.06.2014 22:55 /
millera1302 - Profil - user - 40% - 698
Mimo mojego lenistwa i migania się od wuefu to byłam najlepsza w szkole w skoku wzwyż. Trochę to dziwne, bo jestem niska, a całkiem nieźle mi szło. Tjaa, piękne czasy podstawówki. Miałam jeździć na jakieś zawody nawet, ale wybiłam sobie palce na koźle i dupa.

-
Dodane: 21.06.2014 23:10 - Edytowane przez Kuba668 /
Kuba668 - Profil - user - 20% - 391
Sukcesów w sporcie wielkich nie posiadam, ale za to jestem dobry w biegach na krótkie, jak i na długie dystanse(z racji regularnego biegania). Parę razy w gimnazjum, jak i teraz w liceum reprezentowałem szkołę na różnych zawodach, nic poza tym.

-
Dodane: 22.06.2014 06:01 /
Usunięty - Profil - user - 10% -
Kuba668 napisał/a:
Sukcesów w sporcie wielkich nie posiadam, ale za to jestem dobry w biegach na krótkie, jak i na długie dystanse(z racji regularnego biegania). Parę razy w gimnazjum, jak i teraz w liceum reprezentowałem szkołę na różnych zawodach, nic poza tym.

ja jestem dobry w biegach na krótkie i na długie dystanse nie ma dla mnie nikogo
dobrego

-
Dodane: 22.06.2014 08:19 /
Alusina - Profil - user - 0% - 2
hmmm... chodziłam do szkoły lekkoatletycznej i trenowałam biegi na krótkie dystanse xd po roku okazało się, że nienawidzę biegać, ale, że miałam super klasę postanowiłam zostać. Później zaczęłam trenować karate w którm byłam dosyć dobra. Musiałam trenować z chłopakami bo dziewczyny były za delikatne xd nigdy nie chciałam jeździć na zawody bo w życiu codziennym nie jestem agresywna i bałam się, że komuś zrobię krzywdę przez co nie mogłam dawać z siebie wszystkiego xd ale jak już mnie wyciągnęli na zawody klubowe to pokonałam mistrzynie Polski xd Chociarz nie było tak łatwo. No i to chyba tyle xd

-
Dodane: 23.06.2014 00:24 /
burokdobudy - Profil - user - 40% - 575
Po raz kolejny mam wrażenie, że moje posty zostały usunięte bez moje widzy czy tym bardziej zgody... no ale cóż (byłem pewien, że tu pisałem)
Wiele osiągnięć w podstawówce/gimnazjum, w liceum mniej ale też były. Nie sposób wymienić wszystkie, ale największym ze wszystkich było zdobycie brązowego medalu w międzynarodowych zawodach w biegach na 300 metrów w podstawówce. Tym samym ustanowiłem rekord szkoły, który do dziś przez zawistnego nauczyciela nie został zmieniony/zapisany.

-
Dodane: 30.07.2014 10:02 /
BiroBiro - Profil - user - 0% - 13
Za "młodu", w gimnazjum miałem kilka wyników, między innymi w zawodach międzyszkolnych w lekkiej atletyce gdzie w klasyfikacji ogólnej dwa lata z rzędu (w Polsce jedynie dwa lata byłem w gimnazjum) stawałem na podium (2. miejsce) i byłem niepokonany w skoku wzwyż.

Dziś mieszkam we Francji i gram w siatkówkę na poziomie uniwersyteckim, w tym sezonie graliśmy na mistrzostwach Francji gdzie zajęliśmy miejsce 13/24, gram również w klubie, na poziomie mniej więcej polskiej III-IV ligi (celem będzie promocja :) )

Wiadomość doklejona:
millera1302 napisał/a:
Mimo mojego lenistwa i migania się od wuefu to byłam najlepsza w szkole w skoku wzwyż. Trochę to dziwne, bo jestem niska, a całkiem nieźle mi szło. Tjaa, piękne czasy podstawówki. Miałam jeździć na jakieś zawody nawet, ale wybiłam sobie palce na koźle i dupa.

Ja też nieźle sobie radziłem w gimnazjum i też nie byłem najwyższy (1m60). Moim rekordem był własny wzrost :) Dziś (1m78) raczej bym się sam nie przeskoczył, chociaż kto wie od gimnazjum nie skakałem... Grając w siatkę wiem, że wzrost to nie najważniejsza cecha, wysocy przeciwnicy, którzy uawżają inaczej, często bywają zaskoczeni :)

-
Dodane: 30.07.2014 11:35 /
slander - Profil - user - 40% - 876
W sumie jakiś specjalnych osiągnięć nie mam. Grałem przez krótki czas w piłkę w IV-ligowej drużynie Galicja Cisna, ale długo to nie trwało, bo klub upadł :d Do teraz to jak gram to co najwyżej na małych turniejach, gdzie grają amatorskie drużyny. Jak chodziłem do technikum to grałem w klubie koszykówki i raz byłem na zawodach międzyszkolnych. Ale moim największym sukcesem jest chyba 6 miejsce w biegu na 1500m w zawodach powiatowych, a byłem wówczas najlepszy ze swojej szkoły <skromność> :d

-
Dodane: 09.08.2014 19:25 /
kamSan - Profil - user - 20% - 293
Jestem nie zły w tenisa stołowego. Gdy jeszcze chodziłem do szkoły, na zawodach byłem zawszę w czołówce, na mistrzostwach Lubelskiego na ok. stu uczestników byłem w pierwszej 20-stce.
Jestem też dobry w sportach siłowych np. wyciskaniu na ławeczce [trochę się ćwiczy], ale nigdy nie byłem na zawodach w wyciskaniu chociaż się przemieżałem.

-
Dodane: 19.11.2014 19:53 /
Arti1915 - Profil - user - 70% - 2243
Mam dwa medale za biegi z podstawówki, osiągnięcie o wadze żadnej ale jednak jest.
Z tych świeższych to trzecie miejsce w wyciskaniu sztangi na ławce prostej na dniu sportu w szkole oraz pierwsze miejsce w trójboju siłowym. Niech nikt nie myśli, że były to zawody o wadze takiej jak w TV, że przez 3 minuty smarujemy łapy talkiem a potem podnosiliśmy 300kg xD

-
Dodane: 23.11.2014 19:13 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1538
Żadnych medali czy pucharów nie mam ...
Jednak w podstawówce grałam w szkolnej drużynie unihokeja, i nawet udało nam się zdobyć wysokie miejsca na zawodach, więc mimo wszystko jakoś się do tego przyczyniłam :d No i jak jeszcze kiedyś tańczyłam w zespole tańca współczesnego, to zajęłyśmy dość wysokie miejsca (może posiadam jeszcze skan dyplomu) [serce] A tak to nie posiadam nic 'osobistego' :|

-
Dodane: 26.11.2014 13:02 /
Ippo - Profil - user - 40% - 828
Raczej niczym nie mogę się pochwalić, bo jedyny sport, który brałem na poważnie była piłka nożna. W niej raczej sukcesów nie odniosłem. :( Żałuje, że nie trenowałem dłużej i więcej. :d Reszta sportów była dla mnie raczej formą relaksu. :d Były jakieś konkursy w tenisa stołowego na koloniach albo jakichś spotkaniach to zdarzało mi się wygrywać, ale co to za osiągnięcie, w którym dostajesz dyplom i czekoladę. :d Dokładnie nie pamiętam, ale pewnie coś takiego dostałem. :p

-
Dodane: 16.08.2015 23:18 /
Daiki_Ninomiya - Profil - user - 50% - 1413
Ja osobiście mam jeden puchar. Dostałem go na zakończenie podstawówkowej klasy pływackiej, nic innego nie zdobyłem, napisano na nim: "Dla nas wszyscy jesteście mistrzami" W sumie smutne to trochę :(

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball
Polecamy