Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Hydepark > Kulinaria
Temat: Masło
Dodane: 28.08.2012 15:14 /
Megumin - Profil - user - 70% - 2583
Masło ? To raczej służy mi do smażenia jajecznicy niż do kanapek.Jajeczniczka na maśle to jest coś, do nikczego innego go raczej nie używam.

----- Podpis --------------------
rafis_fikoł.mp4 /// osu
-
Dodane: 08.05.2014 15:47 /
Akki1234 - Profil - user - 40% - 654
Używam masła do smarowania kanapek, ale nie jest ono nie zbędne. Kanapki z masłem jem czasami, ale posypuje je sobie cukrem, są bardzo dobre. [ninja]

-
Dodane: 08.05.2014 17:10 /
KaKa - Profil - user - max% - 13651
Masła (prawdziwego) to mało używam, zazwyczaj w domu mamy to roślinne, aczkolwiek ze zwierzęcym kanapki są wiele smaczniejsze.

PS Jak można jeść kanapki bez masła?

----- Podpis --------------------
Boję się odpisywać na wasze posty
-
Dodane: 09.05.2014 19:09 /
Bulma 3110 - Profil - user - 60% - 1537
Nie jem masła, bo go najzwyczajniej w świecie nie lubię [serce] A do smarowanie chlebka zawsze kupuje Ramę Olivo tudzież Ramę Calcium - bo odpowiada mi ich skład no i przede wszystkim smak [serce] U mnie w domu to wszyscy masło jedzą (zazwyczaj Osełkę) - a jak zabraknie to istna tragedia xD

-
Dodane: 24.11.2017 23:29 /
BobTheDog - Profil - user - 0% - 98
Masło, to chyba ostatnio coś się drogie zrobiło, więc dla dobra zdrowia i kieszenie lepiej unikać tego smarowidła. Ostatnio widziałem ciekawą reklamę salonu samochodowego. Kup u nas kostkę msła - samochód gratis.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy