Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja
Temat: Prawo jazdy
Dodane: 17.01.2008 21:39 /
luis-draco - Profil - user - 0% - 2
ale jak zrobisz tescik to w zadnym razie nie wracaj inie rób poprawek to najgorsze co mozesz zrobic , pierwsza odp. jest najleprza

-
Dodane: 17.01.2008 22:23 /
songoten - Profil - user - 10% - 193
Ja na zdawanie prawka moge startowac dopiero pod koniec tego roku :mad: nie moge sie doczekac (ale trzeba jeszcze trovhe hajsu odlozyc na to prawko)

-
Dodane: 18.01.2008 15:47 - Edytowane przez seba12121989 /
seba12121989 - Profil - user - 0% - 76
około 1200-1300 kosztuje u nas prawo jazdy plus egzamin (u nas 136,50 zł) i zależy ile tych egzaminów
zdałem za drugim za razem hihihi!!!!

-
Dodane: 15.10.2008 12:42 /
by_black - Profil - systemadmin - max% - 14702
Ja planuje zrobić sobie prawko po nowym roku bo napewno nie mam zamiaru w taką porę (jesień) zdawać prawko, oczywiście zanim podejmę sie też nauki prawa jazdy chcę sobie trochę poćwiczyć np. z kuzynem, który ma auto, jedyne co mnie może zdenerwować to bardzo skorumpowani "profesorowie" xD Którzy nawet nie są jakimiś rajdowcami tylko zwykłymi kierowcami xD

-
Dodane: 15.10.2008 14:33 /
Krisu - Profil - user - 30% - 496
Ja planuję zrobić sobie prawko na grupę A, bardzo lubię jeździć motorami, więc stąd mój wybór. Moja mama podchodziła do prawka 6 razy na teście praktycznym, bo miała stresa xD. Ja myślę, że trudno nie będzie mi zdać xD, ale jeszcze trochę latek mi brakuje xDD

Pozdro All

-
Dodane: 15.10.2008 16:33 /
Abstr@ct - Profil - user - 20% - 264
Ja jak te chamidło u góry xD robię prawko kategorii A,bo uwielbiam motocykle...Na początek jakaś 350 żeby się nie zabić,potem 500-600ccm,później jakiś mocniejszy by takim nauczyć dobrze się kierować i potem Yamaha R1...Myślę,że nie będę miał żadnych problemów ze zdawaniem.Jeszcze trochę mi brakuje...Stres w tej sytuacji jest najgorszą rzeczą...Jak się trafi na głupiego egzaminatora to nie zdasz za byle gówno...

-
Dodane: 15.10.2008 17:11 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13921
Abstr@ct 350 na początek to nie jest zbyt dobry pomysł na początek to 125 żebyś sie podszkolił przyzwyczajił do prędkości !! Ale dobra bo pier** nie na temat !!
Ja teraz chodzę na jazdy Narazie mam ok 6 h ! Ale Egzamin dopiero w Lipcu ! Moja matka zdawała chyba 5 razy i sie nie udało bo zawsze trafiała na wrednego egzaminatora i za byle co ją oblewał Np. za najechanie na linie [2mm] Jak Egzaminator chce to przepuści a jak nie chce to za byle co uwali ! To tyle odemnie ! Jak zdam to sie pochwale xD

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 15.10.2008 20:22 - Edytowane przez Vens /
Vens - Profil - user - 30% - 414
Na razie jestem za młody na prawo jazdy ale mam zamiar już po 18 zrobić je.W mojej rodzinie siostra zdała za pierwszym ,a brat za drugim.Sądzę że brat czy siostra podszkolą mnie trochę i za pierwszym razem zdam.

Pozdro :p

Ps.A czy zdam czy nie to w pewnym stopniu będzie zależało od Egzaminatora ale to dopiero za parę ładnych lat.

-
Dodane: 08.12.2008 00:06 /
Plastus - Profil - user - 70% - 2737
Jeszcze trochę czasu upłynie zanim je zrobię, zawsze coś stoi na przeszkodzie. Ale tak na dobrą sprawę i tak mi nie jest do niczego potrzebne, na samochód mnie nie stać, więc nie widzę powodu, aby robić coś co nie będzie mi aktualnie potrzebne. Z resztą jest tyle rzeczy na które będzie mi milej wydać te 1300 zł [oczy]

-
Dodane: 08.12.2008 00:13 /
MatiYY - Profil - user - 0% - 54
ja juz ponad rok mam prawko ale u nas w kraju zrobic prawko to tragedia ... nic sie nie nauczysz a sie musisz meczyc i placic ... he he

-
Dodane: 08.12.2008 15:21 /
enigma - Profil - user - 80% - 3403
Osobiście prawko będę zdawał za rok myślę, chociaż już teraz mógłbym to zrobić, ale wolę zdać za rok. Uważam że może się przyda, ale jeśli przed tym będę wiedział że za jakiś czas kupię (albo rodzicie mi kupią) samochód, bo bez tego to nie ma sensu. Podobnie jak Lastuś, nie stać mnie na auto, więc się nie śpieszę, jeśli już budżet na to pozwoli to jak najbardziej.

-
Dodane: 08.12.2008 15:29 /
by_ikar - Profil - systemadmin - 90% - 4432
LasTus napisał/a:
Jeszcze trochę czasu upłynie zanim je zrobię, zawsze coś stoi na przeszkodzie. Ale tak na dobrą sprawę i tak mi nie jest do niczego potrzebne, na samochód mnie nie stać, więc nie widzę powodu, aby robić coś co nie będzie mi aktualnie potrzebne. Z resztą jest tyle rzeczy na które będzie mi milej wydać te 1300 zł [oczy]

Dla tego mam dobry rower :p Ja również nigdzie się nie śpieszę, moi rodzice za nic mi nie płacą, a szanuję swoją pracę i 1500zł lub więcej o ile zda się za pierwszym razem, to nie są już gorszę i wolał bym całkowicie na co innego to wydać.. Nie mniej w sobotę byłem z kimś na egzaminach i dla mnie nie było to nic specjalnego, ale dla tej osoby zdanie było czymś bardzo bardzo szczęśliwym, że zaczynałem się zastanawiać co tak na prawdę uszczęśliwia tą osobę...

-
Dodane: 08.12.2008 15:31 /
ja0lek - Profil - user - 40% - 875
by_black napisał/a:
Ja planuje zrobić sobie prawko po nowym roku bo napewno nie mam zamiaru w taką porę (jesień) zdawać prawko, oczywiście zanim podejmę sie też nauki prawa jazdy chcę sobie trochę poćwiczyć np. z kuzynem, który ma auto, jedyne co mnie może zdenerwować to bardzo skorumpowani "profesorowie" xD Którzy nawet nie są jakimiś rajdowcami tylko zwykłymi kierowcami xD

Ja dokładnie jak Black, chce iść na prawko w nowym roku, bo jak bym miał w środku zimy latać na egzaminy i sie ślizgać po naszych polskich drogach to wole odczekać ;P Pewnie wezme jeszcze jakiegos znajomego i goł na miasto! xD

-
Dodane: 08.12.2008 15:59 /
Zuza - Profil - user - 70% - 2483
Ja planuję zdawać prawo jazdy, zacznę jeszcze przed 18 nastką, jednak nie wiem na ile te plany są do zrealizowania, bo jak na razie to jedynie umiem odpalić samochód :p Ale generalnie mam nadzieję, że pryntko się nauczę xD Stawiam, że raczej lepiej pójdzie mi sama jazda niż test, bo nie lubię uczyć się takich rzeczy, ostatnio znaki drogowe miałam w 4 klasie podstawówki i niewiele pamiętam, zaledwie kilka tych najważniejszych : P

-
Dodane: 08.12.2008 16:12 /
madz - Profil - user - 20% - 275
Ło, prawko.. wszyscy robią w okolicach nie wiadomo po co xD
Ja już jeździłam z tatusiem i nie wspominam tego zbyt fajnie. 20 na h było prędkością wręcz kosmiczną xD ... Ja za kierownicą, no nie..
Prawka nie będę robić na razie, bo nie mogę. Rodzice mnie naciskają, że dobrze by było, ale ja nie widzę potrzeby ^^

-
Dodane: 08.12.2008 17:31 /
Rewinger - Profil - user - 40% - 923
A ja sobie prawko zrobię jak będę miał na karku czterdziechę, wcześniej na rowerze będę jeździł xD. Nie wiem czemu ostatnio wszyscy tak maniakalnie to prawko i tak wcześnie chcą zdawać. Jeszcze tak z 10 lat temu nie było tyle samochodów, a teraz prawie każdy kto kończy 18-stkę ma samochód. Zgniły Zachód do nas przywędrował xD

-
Dodane: 08.12.2008 17:37 /
Rodzice coraz więcej szmalu zarabiają, na szczęście albo nie szczęście nie wszystkich rodzice. Ja tam jeszcze do niedawna byłem za tym żeby samochody zamienić na rowery i trochę mniej spalin emitowano do atmosfery :p

-
Dodane: 08.12.2008 17:47 /
ja0lek - Profil - user - 40% - 875
Ale w Ameryce chyba mozna mieć prawko od 16 roku zycia, tak? Tam to w ogóle nie wiem co sie dzieje ;P Broń legalna...
Gdyby u nas mieli mieć 16-latkowie prawko to myśle, że byłoby jeszcze wiecej wypadków. A to z imprezy pod w pływem czegoś, a to jeszcze inne głupoty i potem powrót... Wiem, że kiedyś był nawet pomysł, żeby egzamin był od 21 roku zycia.

-
Dodane: 08.12.2008 17:49 /
Zuza - Profil - user - 70% - 2483
ja0lek napisał/a:
Ale w Ameryce chyba mozna mieć prawko od 16 roku zycia, tak? Tam to w ogóle nie wiem co sie dzieje ;P Broń legalna...
Gdyby u nas mieli mieć 16-latkowie prawko to myśle, że byłoby jeszcze wiecej wypadków. A to z imprezy pod w pływem czegoś, a to jeszcze inne głupoty i potem powrót... Wiem, że kiedyś był nawet pomysł, żeby egzamin był od 21 roku zycia.

Zależy w jakim stanie, we wakacje przyjechał z moim kuzynem kolega z Ameryki, ma 14 lat, a już miał prawko [oczy] Z Północnej Dakoty chyba. Tak więc wyobraźcie sobie co tam się dzieje.

-
Dodane: 08.12.2008 17:58 /
ja0lek napisał/a:

Nie dalej niż w niemczech można mieć od 16 roku życia, bo jest już się pełnoletnim. W kanadzie uprawianie seksu od 13 roku życia już jest dozwolone :p Więc wiele rzeczy tam się dzieje :p

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy