Ważna informacja News: Recenzja: My Hero Academia, Wilcze dzieci i Wolverine: Snikt! (Waneko)

Polecamy

Forum > Sport i Motoryzacja > Piłka Nożna
Temat: Liga Francuska - Ligue 1
Dodane: 28.08.2018 00:26 /
LuigiN2000 - Profil - user - 50% - 1012
Dijon wczoraj ostro pojechało z Nice, i to na wyjeździe, ciekawe, czy to chwilówka, czy rewelacja tego sezonu.

Wiadomość doklejona:
Bord ograło Monaco u siebie 2:1, ale już bez Lewczuka w składzie, czyli wracamy do standardu z ubiegłego sezonu

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 01.09.2018 08:29 /
Darknes - Profil - systemadmin - max% - 13920
Już wiem kto ma prawa do ligi xD Eleven Sports puszcza mecze Ligi Francuskiej.

Wczoraj po samobóju poszczęściło się Nicei. Lyon traci w głupi sposób punkty. Ledwo się liga zaczęła a już PSG zaczyna odskakiwać peletonowi, przykre to.

-
Dodane: 09.10.2018 17:46 /
Już wiem kto ma prawa do ligi xD Eleven Sports puszcza mecze Ligi Francuskiej.

A jaki jest haczyk? :d B1,B2, la liga, i serie a jak najbardziej, ale na L1 to się nie natknąłem a mecze przecież w podobnym czasie, nawet Smokowski twierdzi że niema gdzie oglądać xD

A zahaczając o ligę, to PSG już prawie 10 punktów na drugim, tytuł praktycznie rozstrzygnięty, jedyne co jest teraz ciekawe w tej lidze, to czy Monaco się utrzyma xD

-
Dodane: 10.10.2018 00:33 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4701
Monaco coś czuję, że się utrzyma. Nicea coś słabo, takie pieniądze tam poszły, a wyniki coś ostatnio słabe. Lille usadowiło się na drugim miejscu. trzy punkty za Lille trochę ciasno.

Zastanawiające jest jak ego Neymara wytrzymuje cztery gole Mbappe?

-
Dodane: 10.10.2018 12:18 /
hlkpl napisał/a:
Zastanawiające jest jak ego Neymara wytrzymuje cztery gole Mbappe?
To akurat nie problem bo obaj mają podobne statystyki. Bardziej mnie zastanawia jak sobie radzi z tym Cavani. Zarówno Neymar jak Mbeppe grają pod siebie. Według statystyk wymieniają bardzo nikły procent piłek z Cavanim. W ostatnim meczu Neymar podobno zagrał do Cavaniego raptem 2 razy.

-
Dodane: 23.10.2018 14:57 /
Rywalizacja w dole tabeli robi się coraz bardziej interesująca Monaco idzie na lidera, kto wiem może stęskniło im się za L2 trochę już lat minęło odkąd ostatnio tam byli. A tak zupełnie poważnie to są w ciemnej !@#!, Henry, może okazać się dobrym bodźcem żeby napędzić ten skład przynajmniej na tyle żeby się utrzymać, ale coś mi mówi że to będzie na styk, tu raczej jest potrzebny ratownik, o dużym warsztacie, a nie była gwiazda światowego formatu, imo może mieć problemy z dotarciem i zrozumieniem rzemieślników z którymi ma do czynienia.

-
Dodane: 30.10.2018 01:29 /
hlkpl - Profil - user - 90% - 4701
Co tu mamy w lidze francuskiej? PSG po raz pierwszy w sezonie nie strzelił więcej niż trzy bramki w meczu, to się nazywa dominacja. Monaco zdobywa punkty u siebie, ale nie jest to jeszcze powrót do formy z przed dwóch lat. Moim zdaniem się chłopaki utrzymają.

Nicea się trochę podniosła w lidze. Lyon i Marsylia trochę tracą do Lille i Montpellier. Ale jeszcze mogą spokojnie odrobić.

-
Dodane: 31.10.2018 16:19 /
Glik z golem. Monaco niestety tylko z punktem. No ale chociaz przerwali serię porażek xD Henry może coś tchnie w tej zespół. Szkoda, że tak nagle z samej góry spadli na samo dno. Liczę, że się utrzymają.

PSG będzie teraz grało z Lille. Jeśli się nic w tym meczu nie wydarzy to powiększą swoją przewagę i już mogą budować gablotkę na kolejny puchar ligi xD

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl - Gra inspirowana mangą Dragon Ball | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games | DB Kai Online Inferno - Gra online Dragon Ball | GoteiArena.com - Gra inspirowana mangą Bleach
Polecamy