Ważna informacja News: Konkurs: Gift Box - Zapowiedź

Polecamy

Dodane: 21.04.2013 17:49 /
KaKa - Profil - user - max% - 13601
Nie mam ani jednej takiej konsoli, nigdy nie miałem. Całe życie grałem na emulatorze, najpierw na REWie a potem na VBA. Oj dziesiątki gier się przeszło. Miałem też fazę na Desmume i Poki na DSa, ale nie działała praktycznie opcja TURBO i mnie to trochę zniechęciło.

----- Podpis --------------------
-
Dodane: 03.05.2013 21:45 /
Marcin00 - Profil - user - 70% - 2667
Miałem dość konsolek od Nintendo i nadal posiadam, starego Super Nintendo, tak mam oryginalnego, nie jakiegoś Pegasusa [yyy] , Game Boy Pocket, Game Boy Color x2, Nintendo DS Lite x2, a teraz Nintendo 3DS XL z którego jestem bardzo zadowolony, czekam tylko jak w moje łapska dostanę Fire Emblem: Awakening [serce] !

Nintendo Switch Friend Code: SW-4266-8369-8008
-
Dodane: 17.05.2014 18:35 - Edytowane przez krupek123 /
krupek123 - Profil - user - 40% - 594
Mam parę pytań głównie do Marcina00 ostatnio a dokładnie wczoraj znalazłem mojego starego Gameboya advance w którym szwankował wyświetlacz pogrzebałem przy nim i powstał po tym zajściu :d naszła mnie chęć na kupno 3DSa ale wpierw chcę zainwestować w zwykłego DSa chyba wersja Lite ma możliwość uruchamiania gier z GBA tylko na co zwracać uwagę za 150zł można złapać już pełny zestaw ale żebym nie został z ręką w nocniku bo coś nie będzie działać czy jakieś tam blokady będą chwilowo to wszystko jak znajdę jakieś informację a będę miał wątpliwości to dopiszę

edit
Albo nie kupie od razu 3DSa przeglądałem to takich pokemonów na advance w oryginale nie ma praktycznie wcale a gry z DSa można uruchomić na 3DSie

-
Dodane: 17.05.2014 20:01 /
krupek123 napisał/a:
Albo nie kupie od razu 3DSa przeglądałem to takich pokemonów na advance w oryginale nie ma praktycznie wcale a gry z DSa można uruchomić na 3DSie

Tak 3DS odpala bez problemów oryginalne gierki na DSa, a jak kupisz dobrą kartę do grania piratów to możesz grać w gry do trzech/czterech generacji wstecz. :d

Sugestia, kup sobie jeżeli masz wybór między 3DS, a 3DS XL, tego większego!

-
Dodane: 17.05.2014 20:25 - Edytowane przez krupek123 /
Za takiego acekarda Nintendo nie banuję/blokuje czegoś?

Zastanawiałem się nad XL ale ludzie płaczą że gry z DSa słabo wyglądają na zwykłym 3DSie a co dopiero XL który ma sporo większe ekraniki zresztą i tak będę uzależniony od tego co będzie na allegro nie wiem na jak długo ta konsola mnie przytrzyma więc będę celował w używkę z gwarancją w razie czego nie stracę za dużo pieniędzy jak po miesiącu przestane jej używać :d

Marcin jak te nowe Pokomony i te dziwne ewolucje?

-
Dodane: 17.05.2014 20:32 - Edytowane przez Marcin00 /
krupek123 napisał/a:
Za takiego acekarda Nintendo nie banuję/blokuje czegoś?

Zastanawiałem się nad XL ale ludzie płaczą że gry z DSa słabo wyglądają na zwykłym 3DSie a co dopiero XL który ma sporo większe ekraniki zresztą i tak będę uzależniony od tego co będzie na allegro nie wiem na jak długo ta konsola mnie przytrzyma więc będę celował w używkę z gwarancją w razie czego nie stracę za dużo pieniędzy jak po miesiącu przestane jej używać :d

Region locked jest dla gier na 3DSa, ale to dotyczy tylko tych gier, które zostały wydane jedynie w Japonii. Co do gier na DSa, to chodzą wszystkie na 3DSie nawet te japońskie. Jeżeli chodzi ci o piraty, to nie dostaniesz żadnego bana, ani nic podobnego, po prostu nie odczyta ci karty, gdzie masz pirackie gry - będziesz musiał czekać na aktualizacje programu, który pozwala na odtworzenie piratów. Na 3DSie dość często pojawiają się aktualizacje oprogramowania, co nie umożliwia granie w piraty, tak więc nie aktualizuj systemu, dopóki nie wyjdzie aktualizacja programu do grania w piraty! :p

-
Dodane: 17.05.2014 20:58 /
Marcin orientujesz się może czy gdzieś można dostać nowe HG/SS jak spoglądam na allegro to tylko jakiś jeden chłopek sprzedaje ale coś tanio i chyba piraty

-
Dodane: 17.05.2014 21:05 - Edytowane przez Marcin00 /
krupek123 napisał/a:
Marcin orientujesz się może czy gdzieś można dostać nowe HG/SS jak spoglądam na allegro to tylko jakiś jeden chłopek sprzedaje ale coś tanio i chyba piraty

Nie, ona jest oryginalna w języku francuskim. Nie ma pirackich-dyskietek, bo dyskietka na której możesz wgrać piraty ma jeszcze u góry wejście dla kart microSD.

PS. Żeby zrobić podróbkę, trzeba się nieźle napocić z obudową. :p

-
Dodane: 17.05.2014 21:12 - Edytowane przez krupek123 /
No dobra jak będę kupował konsole czy gry do niej to napiszę do Ciebie pw tak dla pewności ;) dzięki

Jeszcze jedno jaki czas życia/wsparcia producenta/wydawania gier jest na taką konsole?

-
Dodane: 17.05.2014 21:24 /
Gwarancja jest standardowa dwuletnia, ale nawet jeżeli po jej upłynięciu coś ci się nie daj boże stanie, to śmiało możesz jeszcze pisać, bo support jest dożywotni, że tak powiem - oczywiście nie za darmo jeżeli trzeba będzie wymienić jakąś część.

-
Dodane: 16.05.2018 12:56 - Edytowane przez Bociak /
Bociak - Profil - user - 100% - 6212
Na dzień dzisiejszy dużo pykam na Wii w smashe, mario, donkey kongi, mario kart, jedną gre szutera co zwie się "sin and punishment 2", troche w Zeldę. Mario Galaxy schiza. Znowu na psp mam tą starszą bibliotekę Nintendo z Metroidami (w pózniejszą trylogię co jest na Wii nie zagrałem jeszcze), zacząłem Earthbounda, potem wezmę się za Castelvanie, może nie od pierwszej części. Bardzo się podoba dla mnie ta firma. Czasami nawet autystycznie potrafiła się opózniać w rozwoju na własne życzenie, za to umiała nadrobić b. dobrymi tytułami.
W najnowsza Zeldę zagram niebawem na Wii U, także zacieram ręce.

No i sztos największy zapomnialbym:
https://www.youtu...UGK3NAaoHs
Kirby!!

Wiadomość doklejona:
Nowa Zelda piekna. 80 h zejdzie minimum. bayonetta 2 tez piekna, z innych wzgledow. xd dodatkowo jedno z najlepszych intro cut scenek ostatnich lat lub w ogole.
Donkey kongi po prostu jeszcze bardziej wymasterowane, mario kart tez (oczywiscie czekam jak zagram sobie linkiem, bo juz z darmowych-niespiraconych mercedesow skorzystalem w grze; tak, z mercedesow). mario maker dobra zabawa w tworzeniu wlasnych map

-
Dodane: 16.05.2018 15:21 /
owerfull - Profil - user - 40% - 883
Mój jedyny problem z Nintendo jest taki, że ich sprzęt i gry są po prostu drogie. Po co miałbym kupować Nintendo 3DS skoro mogę w tej cenie mieć PS4, a niewiele drożej od Switcha mam Xbox One X.

-
Dodane: 16.05.2018 17:46 /
Moliz - Profil - user - 0% - 2
owerfull napisał/a:
Mój jedyny problem z Nintendo jest taki, że ich sprzęt i gry są po prostu drogie. Po co miałbym kupować Nintendo 3DS skoro mogę w tej cenie mieć PS4, a niewiele drożej od Switcha mam Xbox One X.

Gry na nintendo nie tanieją tak mocno jak gry na płytach. Gry na kartridżach, są bardziej wytrzymałe i żywotne. Miałem N3DS XL i po ograniu kilku wersji poków, super mario itp leżało w szafce i tylko ładowałem co jakiś czas, żeby bateria nie padła.
Aczkolwiek polecam N3DS XL bo konsola naprawdę fajna z ogromną biblioteką gier. ( niestety nie moje gusta)

Miałem kupić Switcha ale poprzez awaryjność( bardzo losową) i problemy z reklamacją/naprawą wolałem kupić PS4 pro. Na tym moja przygoda z nintendo się zakończyła, chociaż dalej mi po głowie chodzi kupno game boy color ehh.

-
Dodane: 16.05.2018 23:06 - Edytowane przez Ruqer /
Ruqer - Profil - user - 70% - 2436
owerfull
Nie kupisz PS4 nawet w cenie najnowszego 2DS XL. Nawet używki. Nie ma opcji, wiem, bo 3ds'a(premierowego kupiłem używanego w 2012 roku za 300zł, teraz nówki 2ds XL można wyrwac normalnie za 500zł, a używki jeszcze taniej. Ostatnio też mozna było wyrwać zwykłego 2ds za 300zł z grą. Wystarczy się zainteresować, nie powtarzać dyrdymałów usłyszanych w sieci i nie być ignorantem. Poza tym porównujesz sprzęt przenośny do stacjonarnego :F

Moja prawdziwa przygoda z nintendo(nie mówię tutaj o pegazusach) zaczęła się jakoś w 2005 roku z nintendo DS, które mam do dzisiaj. Świetny sprzęt, setki godzin spędzonych przy pokemonach niezapomniane :) Później oczywiście 3DS, Wii i Switch(BotW to piękność, która porwała mnie na setki godzin), Splatoon 2 niby zwykła strzelanka, ale jak się z kumplem wkręciłem to 6 godzin nam zleciało jak nigdy xD Mario+Rabbits ogromne zaskoczenie, nie spodziewałem się, że ten typ rozgrywki może tak mnie wkręcić. Mario kart 8 to klasa sama w sobie. Teraz ogrywam sobie trylogię naruto ultimate ninja storm(jest to gra, która wkręciła mnie w anime, a nie odwrotnie :d ) Cutscenki i QTE, szczególnie w 2 i 3 części, są genialne.

-
Dodane: 17.05.2018 00:16 /
Ciekawe czy to Ja powtarzam dyrdymały, czy to Ja może mam rację.

https://www.kompu...gLuHfD_BwE

https://www.kompu...gJ5xvD_BwE

-
Dodane: 17.05.2018 00:39 /
owerfull
https://www.kompu...NcEALw_wcB

Ten sam sklep, w innych pewnie będziesz miał taniej. Efekt 3d praktycznie jest niepotrzebny.

Możesz kupić tańsze wersje jeżeli narzekasz na brak gotówki. Akurat w tej serii jest ich dość dużo. Właśnie po to, żeby było na kazdy portfel.

-
Dodane: 17.05.2018 01:14 - Edytowane przez owerfull /
Ja pisałem o 3DS. Grałem wiele godzin na 3DS i ostatecznie doszedłem do wniosku, że efekt 3D ma sens, szczególnie w takich grach jak Zelda "A Link Between Worlds", Ocarina of Time. Nie narzekam na brak gotówki tylko na ceny Nintendo, sprzętu i gier.

New Nintendo 2DS Xl to całkiem sensowny zakup jeśli chcemy ograć wszystkie te gry, ale nie interesuje nas efekt 3D, ale szczerze powiem - mi naprawdę się on spodobał i był włączony cały czas.

-
Dodane: 17.05.2018 09:03 - Edytowane przez Ruqer /
owerfull
To masz szczęście, mnie zaraz zbiera na wymioty i bolą oczy :d
Co do 2/3dsa to właśnie pełno jest wersji na każdą kieszeń :p

Wgl dość ciekawe jest to, że identyczna konsola tylko bez efektu 3d jest tańsza o 300zl D:

Co do ceny gier - są konkurencyjne względem sony czy msu. Powiedziałbym, że nawet minimalnie tańszem

-
Dodane: 17.05.2018 16:44 /
Bociak - Profil - user - 100% - 6212
#orewfrull

Możesz kupić używanego Wii U, a jak juz masz konsole to łatwo ją spiracić.

A Switcha na razie nie oplaca się kupować, za jakiś czas, za rok z hakiem mozna.

-
Musisz być zalogowany, aby móc dodawać posty na forum.
Linki sponsorowane: Kosmiczni.pl | Epic Kingdoms | Shinobi World | Comper Games
Polecamy